1. Poznanie partnera
Spotykanie się, nawet codziennie z facetem, przez długi czas, wcale nie oznacza, że dobrze go poznałyśmy. Zawsze są to tylko spotkania, a nie spędzanie ze sobą 24 godzin na dobę. Wówczas na jaw mogą wyjść nawyki, których nijak nie możemy zaakceptować.
2. Docieranie się
Każdy ma swój styl życia i swoje zwyczaje, a wspólne zamieszkanie pozwala na skonfrontowanie tego ze sobą. Jeśli potrafimy się dogadać w takich kwestiach, gdzie odkładać pranie, kiedy sprzątać i kto zmywa brudne naczynia, dotrzemy nasz związek i będziemy żyli w harmonii.
Pressmaster @ shutterstock.com
3. Względy ekonomiczne
Wynajmowanie dwóch mieszkań czy życie z rodzicami i budowanie związku jest trudne. Pod względem ekonomicznym lepiej jest zamieszkać razem - wyjdzie po prostu taniej.
4. Wspólne życie
Randki nie są prawdziwym życiem we dwoje. Można sprawdzić, czy jesteśmy do siebie dopasowani, jeśli budzimy się codziennie u swojego boku, jemy razem posiłki, sprzątamy czy spotykamy się z przyjaciółmi.
5. Nowy etap w związku
Jeśli czujecie oboje, że dotychczasowy związek to dla Was za mało, naturalną decyzją będzie wspólne zamieszkanie. Może być to piękny początek wspólnego życia
6. Oszczędność czasu
Dojazdy na randki, do miejsca zamieszkania ukochanego czy ukochanej sprawiają, że tracimy bezcenny czas, który moglibyśmy spożytkować w znacznie przyjemniejszy sposób. Wspólne zamieszkanie likwiduje ten problem.
Baranq @ shutterstock.com