KobiecePorady.pl

Szczęśliwe dziecko, czyli jak nie przesadzić z jego edukacją

Chcemy się ciągle rozwijać. Kończymy po kilka fakultetów, robimy kursy, szkolenia. Wspaniale. Ludzki umysł jest chłonny jak gąbka, a my wciąż za mało wiemy i wciąż chcemy więcej, bo świat jest taki ciekawy, taki piękny, taki nieodkryty.

Kamila -

Powiązane artykuły

  • Niszczycielskie trendy. Chroń swoje dziecko przed ich negatywnych wpływem.

    Lubimy podglądać, śledzić cudze życie, komentować. Mamy w sobie nieodpartą pokusę by wchodzić w cudze życie i w pewien sposób w nim uczestniczyć. Pragniemy reality show typu Big Brother, które nie tak dawno przeżywały swoją świetność. Widzowie rodzinnie zasiadali każdego wieczoru przed telewizorem by śledzić losy mieszkańców domu wielkiego brata, podsłuchiwać ich rozmowy, podglądać rozwijające się romanse. Stali się oni pewnego rodzaju gwiazdami, a my im zazdrościliśmy.

  • Korzystając z tych 8 dobrodziejstw natury, będziesz cieszył się dłuższym życiem

    Spośród tysięcy jadalnych roślin istniejących na świecie, można wyodrębić grupę śmiało nazywaną „przedłużającą życie”. Podczas, gdy inne rośliny wpływają pozytywnie na układ pokarmowy, nerwowy, czy odpornościowy, to istnieją takie, które mają specjalne właściwości zapobiegające poważnym chorobom (przede wszystkim chorobom serca). Wszelkie rośliny, które są w stanie poprawić pracę serca lub po prostu polepszyć stan zdrowia, mają realny wpływ na długość życia człowieka. Naszą uwagę przykuło 8 najbardziej znanych roślin, które pomagają w utrzymaniu prawidłowej kondycji zdrowotnej. Sprawdź naszą listę!

  • Kiedy zacząć czytać dziecku?

    W Polsce organizowano już wiele akcji mających zachęcić rodziców do tego, by czytali swoim dzieciom chociaż przez 15 minut dziennie. Nie każdy Polak ma na to czas, wykręcając się pracą, zmęczeniem czy innymi obowiązkami. To błąd! Każdy rodzic powinien znaleźć kilkanaście minut, by przeczytać dziecku chociaż jedną bajkę.

  • Jakie są główne objawy ciąży?

    Pierwsze objawy ciąży, takie jak poranne mdłości czy powiększonie piersi, pojawiają się u kobiet zwykle dopiero po kilku tygodniach od zapłodnienia. Co więcej, nie każda kobieta odczuwa zmiany w swoim ciele w taki sam sposób, ponieważ u niektórych ciężarnych mogą być one bardziej nasilone, a u innych wręcz niezauważalne. Jakie mogą być główne objawy zajścia w ciąże?