Najlepsze

5 cech ludzi wiecznie nieszczęśliwych. Należysz do nich?

Jesteś urodzoną optymistką, czy raczej bliżej Ci do pesymistycznego nastawienia do życia? Jeśli masz problemy z pozytywnym nastawieniem do codzienności i nie umiesz patrzeć przez różowe okulary, taka sytuacja zapewne Cię męczy. Oto 5 cech ludzi wiecznie nieszczęśliwych. Sprawdź, czy przypadkiem nie musisz zacząć pracować nad sobą.

Must have na zimę: 10 kurtek, które kupisz za mniej niż 150 zł

Zima zbliża się do nas wielkimi krokami, dlatego już dziś rozpocznij swoje poszukiwania idealnej kurtki na niskie temperatury. Oto propozycje okryć wierzchnich, na które wydasz mniej niż 150 zł. Poznaj najmodniejsze fasony tego sezonu. Wyglądają naprawdę kobieco i świetnie sprawdzą się w Twoich codziennych stylizacjach.

8 problemów, których możesz się pozbyć dzięki regularnemu jedzeniu bananów

Niesłusznie uważa się, że banany są w diecie zbędne, gdyż mają zbyt wysoką zawartość kalorii. Owoce te są zdrowe, doskonale zaspokajają głód i potrafią zastąpić batonika. Dzięki nim jelita lepiej pracują, ciśnienie krwi reguluje się, a skóra, włosy i paznokcie wyglądają doskonale. Oto powody, dla których warto sięgać po te egzotyczne owoce.

10 kobiecych sukienek, które kupisz za mniej niż 100 złotych

Każda z nas pragnie wyglądać świetnie każdego dnia. Jeśli jesteś wielbicielką sukienek, oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Oto propozycje bardzo kobiecych sukienek, na które wydasz mniej niż 100 zł!

Soda oczyszczona - zaskakujące zastosowanie i właściwości poza kuchnią

Soda oczyszczona gościła już w kuchni naszych babć jako niezbędny składnik udanych wypieków. Tymczasem jej właściwości sprawiają, że zastosowanie sody wykracza daleko poza kuchnię. Oto najciekawsze z nich.

Mycie włosów krok po kroku. Czy wiesz jak prawidłowo to zrobić?

Borykasz się z problemem wypadających włosów i nie do końca wiesz co może być tego przyczyną? A czy zwróciłaś uwagę na sam sposób ich mycia? Jest to przecież czynność, którą wykonujesz niemal codziennie.