Najlepsze

Fryzjer radzi: Rozjaśniamy zbyt ciemny kolor włosów

Pofarbowałaś włosy, ale nie jesteś zadowolona z efektu? Chciałabyś jak najszybciej rozjaśnić zbyt ciemny kolor? Sięgnij po cytrynę lub sprawdzony przez naszą babcię - rumianek.

Jak wysmuklić talię i wyrzeźbić brzuch? Istnieją na to domowe sposoby!

Pewnie dobrze wiesz, czym jest relaksacyjny masaż i jak pozytywny wpływ ma on na Twoje samopoczucie. W kwestii pięknej sylwetki jest równie skuteczny. Dokładnie chodzi o wyszczuplający masaż brzucha, który modeluje talię. Nie wierzysz? Dowiedz się więcej, czytając artykuł.

Udany związek, czyli czego NIE możesz powiedzieć swojemu partnerowi

Bez wątpienia bycie szczerym w związku jest niezwykle ważne i sprawia, że czujemy niesłychanie mocną więź z naszym partnerem, ale w niektórych sytuacjach powinniśmy jednak ugryźć się w język. Zwłaszcza kiedy za mocno się rozpędzamy. Warto pamiętać o tym, że są takie rzeczy, których nie musimy mówić parterowi, by nie sprawiać mu przykrości lub też niepotrzebnie nie psuć związku. Dla bezpieczeństwa pewne rzeczy powinnaś zachować dla siebie. Oto o czym nie warto zbyt głośno i zbyt często rozmawiać z partnerem.

8 faktów na temat prostych włosów, które będą znały tylko kobiety

Twoim odwiecznym problemem są ciągle proste włosy? Z jakimi trudnościami zmagasz się każdego dnia podczas ich stylizacji? Kłopoty z ułożeniem, czesaniem i kręceniem? Poznaj wiele faktów na temat prostych włosów, o których dotąd nie miałaś pojęcia.

Zdrowe i pełne blasku włosy zimą - proste wskazówki, których musisz się trzymać

Zima to niezwykle niekorzystny okres dla naszego ciała, a zwłaszcza włosów. Niska temperatura w znaczący sposób może zniszczyć nasze kosmyki. Wiele kobiet boryka się każdego roku z osłabieniem naszych włosów właśnie niską temperaturą. Jak je chronić i pielęgnować w czasie zimy?

Jesteś w ciąży? Uważaj, te 5 rzeczy zrobisz niedługo po raz ostatni

Jeśli właśnie spodziewasz się dziecka nie jest tajemnicą, że gdy ono wreszcie się pojawi, Twoje życie przewróci się do góry nogami. Ale przed narodzinami po prostu nie da się tego wyobrazić. I nie ma po co. Lepiej skupić się na tym, czym jeszcze można się nacieszyć w ostatnich chwilach poprzedzających bycie mamą na sto procent. Oto kilka rad, co powinnaś zrobić teraz, żeby potem przez długi czas nie tęsknić i nie żałować.

Aplikacja KobiecePorady.pl