Najlepsze

6 zakazanych produktów, których Twój pies nie powinien jeść

Niektórym ludziom wydaje się, że psy – i ogólnie rzecz biorąc zwierzęta – mogą tak naprawdę jeść wszystko i nic im nie zaszkodzi. Psy mają jednakże inne potrzeby żywieniowe niż człowiek, a poza tym wiele produktów, które dla nas są bezpieczne, dla nich mogą być szkodliwe. Z uwagi na fakt, że mnóstwo osób posiada w domu psich pupili, warto wiedzieć co można im podawać, a czego nie – i dlaczego? Posiadając psa, lepiej zapoznać się z listą produktów zakazanych – tym bardziej, że często lubią one ich smak i zapach!

5 rzeczy, które są trudne, jeśli masz kilkumiesięczne dziecko

Ciąża, poród i wychowanie dziecka to wydarzenia, które zmieniają na zawsze życie kobiety. Choćbyś bardzo się starała, nie będziesz w stanie wrócić do momentu, w którym twoje życie było beztroskie i mogłaś sobie pozwolić na małą nieodpowiedzialność. Kilkumiesięczne dziecko zmienia wiele.

Kiedy najlepiej wziąć ślub? Te czynniki mogą zaważyć o trwałości Waszego związku

Wiele par, zwłaszcza młodych zastanawia się, kiedy jest najlepszy moment na ślub. Coraz więcej osób zadaje sobie pytanie: „czy nie jestem za młody na ten krok?”, „czy nie lepiej zdobyć wykształcenie i dobrze płatną pracę, a potem myśleć o zamążpójściu?”.

14 najciekawszych zastosowań cytryny, które pozwolą Ci rozwiązać wiele codziennych problemów

Kto z nas nie lubi cytryny? Świetnie sprawdza się jako dodatek do herbaty oraz ważny składnik dań, głównie tych rybnych. Cytryna przywędrowała do nas już w średniowieczu, a tak naprawdę pochodzi z Chin. Ten drobny niepozorny owoc coraz częściej wykorzystywany jest nie tylko jako składnik kuchenny, ale również jako cudowny środek i lek pomocny w zwykłym codziennym życiu. Do czego jeszcze nadaje się cytryna i jej sok dowiesz się czytając do końca.

9 sposobów, które sprawią, że sprzątanie przestanie spędzać sen z powiek

Sprzątanie jest dla niektórych pań domu najbardziej znienawidzoną czynnością. Kran pokryty zaciekami i kamieniem, zakurzony dywan czy zanieczyszczone szyby okienne tygodniami czekają na moment, aż ktoś usunie z nich brud. Można jednak przekonać się, że sprzątanie wcale nie jest nieprzyjemne i czasochłonne – obowiązek ten da się przemienić w przyjemność. Pomocne mogą się okazać w tym proste triki, których lista znajduje się poniżej.

Wybór zajęć dodatkowych dla przedszkolaka – z czym nie powinniśmy przesadzać

W pewnym momencie dorastania naszej pociechy dojdziemy do wniosku, że warto by znaleźć mu jakieś zajęcia dodatkowe. O czym powinniśmy wtedy pamiętać? Zacznijmy od tego, że to mają być pasje naszego dziecka, a nie nasze. Jakie zajęcia będą najlepszym rozwiązaniem dla naszych pociech?

Aplikacja KobiecePorady.pl