Najlepsze

W trosce o piękny wygląd dłoni. Tłumaczymy jak o nie odpowiednio zadbać

Urlop nad morzem z całą pewnością pozwolił Ci wypocząć. Niekoniecznie jednak to samo odczuwa Twoja skóra, a zwłaszcza skóra na dłoniach. Nieodpowiednio dawkowane słońce poważnie jej szkodzi, a Tobie dodaje lat. Słona morska woda, wiatr i promieniowanie UV, to czynniki, które niekorzystnie wpływają na kondycję skóry. Podpowiadamy, w jaki sposób reanimować skórę na dłoniach.

Zadbaj o swoją garderobę poprzez zastosowanie tych prostych trików. Genialne!

Znasz ten problem, gdy jest piątek wieczorem, Ty za chwilę masz wyjść, próbujesz dopasować stylizacje, ale okazuje się, że nic do siebie nie psuje. Brzmi podobnie? Niestety wiele kobiet ma ten problem. Spraw, że by Twoje życie było łatwiejsze – zobacz świetne modowe wskazówki, które pozwolą Ci wyglądać lepiej w każdej możliwej okazji.

5 smutnych faktów na temat długotrwałych związków

Czy wiesz jakie są smutne fakty na temat większości długotrwałych związków i relacji? Dowiedz się z poniższego artykuł

Wyznanie: Przyjaźń, miłość? Sama nie wiem! Mawia się, że mężczyzna i kobieta nie mogą się...

Mawia się, że mężczyzna i kobieta nie mogą się przyjaźnić. Chyba jest w tym nieco prawdy… Janek był moim towarzyszem zabaw już od wczesnego dzieciństwa. Mawia się czasami, że ludzie znają się od piaskownicy, ale w naszym przypadku naprawdę tak było. Potem trafiliśmy do jednej podstawówki, oczywiście siedzieliśmy w tej samej ławce.

Uroda w pigułce: Makijaż na co dzień & makijaż na wieczór. O tym musisz pamiętać wykonując makijaż!

Umiejętnie wykonany makijaż potrafi zatuszować niedoskonałości skóry. Źle wykonany może je nawet wyeksponować. Znasz różnice pomiędzy makijażem na dzień, a na wieczór. Każdy z nich może dodać skórze blasku i świeżości. Podpowiadamy, jak powinny one wyglądać.

5 faktów, które pomogą Ci lepiej zrozumieć dziecko

Dorosłym często trudno jest zrozumieć dziecięcy świat. Wydawać by się mogło czasami, że dziecko robi nam wszystko na przekór, zachowuje się niegrzecznie, nie słucha poleceń. Czy jednak wynikać to może z odmiennego sposobu myślenia? Przedstawiamy 5 faktów, które pomogą ci lepiej zrozumieć własne dziecko.