Najlepsze

Wygląd paznokci wpływa na Twoje zdrowie. Dlaczego powinny być zadbane?

Każda z nas marzy o długich, mocnych paznokciach. Jednak nasz sposób życia i wszechobecna chemia nie ułatwiają nam spełnienia tego marzenia. Mało która z kobiet wie, że wygląd paznokci dużo mówi o stanie jej zdrowia. Jeżeli paznokcie są łamliwe i rozdwajające, a często są widoczne na nich białe plamki, najprawdopodobniej świadczy to o braku witamin. Po wyglądzie paznokcia możemy dowiedzieć się np. że w naszym organizmie brakuje witaminy: B, F, a także składników tj. cynk, żelazo, wapń, białko, czy potas.

9 sposobów na błyskawiczne posprzątanie mieszkania

Szybkie sprzątanie mieszkania wydaje ci się czystą abstrakcją? Nie musi tak być. Udowodnimy ci, że jeśli dobrze to sobie rozplanujesz i użyjesz skutecznych środków zajmie ci to o połowę krócej, niż robiłaś to dotychczas. Zainteresowana? Czytaj dalej.

Urlop macierzyński w 2020 roku - co się zmieni?

Już niebawem rok 2020 przejdzie do historii, zastąpi go zaś zupełnie nowy 2020. Oczywiście z każdym rozpoczętym rokiem czeka nas sporo różnego typu zmian – także tych w ustawodawstwie. Sprawdźmy zatem, czy kobiety mogą spodziewać się jakichś rewolucyjnych zmian czy też jak na razie nic na to nie wskazuje.

Przepis na chruściki piwne - jedyne w swoim rodzaju

Nie tylko na tłusty czwartek - smaczne, jedyne w swoim rodzaju chrusty na piwie !!! Nie można im się oprzeć, pokusa murowana :)

Wyznanie: Nie wiem jak sobie poradzić z istnym koszmarem, zaczęło się od...

Od trzech miesięcy jestem w nowym związku. Gdy mój facet mnie poznał, był wtedy z inną kobietą – ale od razu zaznaczam, że to nie jest tak, że ja jej go odbiłam, tam już dawno wszystko prowadziło do rozstania, byli razem z przyzwyczajenia, a on już od dawna myślał o rozstaniu.

5 oczekiwań, które ma każdy mężczyzna, ale boi się o nich mówić

Czy wiesz, że prawie każdy mężczyzna ma swoje oczekiwania względem kobiety, z którą chciałby spędzić życie? Rzadko jednak mówią o tym bezpośrednio. Dowiedz się, o co chodzi!