Najlepsze

Przepis na pyszne, domowe pączki

Jako dziecko wspominam tłusty czwartek u dziadków na wsi - zawsze były domowe, pyszne pączki. Teraz już jako dorosła osoba kultywuję tę tradycję i zamiast pójść do cukierni i kupić gotowe pączki, robię je sama. Tłusty czwartek wypada dokładnie za tydzień, dlatego już dziś dzielę się z Wami doskonałym przepisem na nie. Spróbujcie!!!

5 niezwykłych zastosowań banana - cudowne właściwości!

Ten znany wszystkim i powszechnie lubiany owoc zwykle kojarzy nam się tylko z tym, że możemy zjeść go samodzielnie, dodać do sałatki lub ewentualnie przyrządzić z niego koktajl. To błąd, ma on bowiem kilka bardzo nietypowych zastosowań! Jakich? Zapraszamy do lektury!

7 błędów, które niszczą podłogę. Pomożemy Ci ich uniknąć

Nie da się ukryć, że podłoga jest jednym z najbardziej eksploatowanych elementów w każdym domu. Codziennie jej nawierzchnia konfrontuje się z różnego rodzaju obuwiem, dodatkowo jest narażona na uszkodzenia powstałe wskutek urzędowania zwierząt domowych i przesuwania ciężkich przedmiotów. Należy pamiętać, że to nie jedyne sytuacje, które mogą do ruiny doprowadzić twoje panele lub drewniany parkiet.

5 najważniejszych cech kobiet, za które są szanowane przez mężczyzn

Kobiety są mocno doceniane przez mężczyzn. Mimo, że część z nich usuwa się i woli zajmować się domem, to i tak ich praca i wysiłek są bardzo szanowane. Poznaj 5 najważniejszych cech, które sprawiają, iż faceci całkowicie tracą głowę.

10 pomysłów na ułatwienie sobie codziennych czynności dzięki folii aluminiowej

Zwykła folia aluminiowa potrafi zupełnie odmienić codzienne życie nie tylko gospodyni domowej. Mimo, że większość z nas posługuje się nią tylko w celu zapakowania kanapek do pracy i szkoły to tak naprawdę ten niepozorny kuchenny gadżet potrafi o wiele więcej. A do czego jeszcze idealnie się sprawdzi?

6 staropolskich imion dla dziewczynki, które brzmią pięknie

Staropolskie imiona wracają do łask. Nie powinno to dziwić. Po latach absolutnej fascynacji kulturą Zachodu zaczynamy dostrzegać, że my także mamy wiele pięknych imion. Jeszcze do niedawna w urzędzie królowały imiona jak z telenoweli: Vanessa, Jessica, Paola, Nicola itd. Dzisiaj to synonim obciachu.