Najlepsze

Ile się należy za Chrzciny?

Chrzciny to pierwszy Sakrament i często pierwsza tak duża impreza, którą organizujemy dla Niemowlaka (no , może bardziej dla jego rodziny, bo sam zainteresowany nie bardzo jeszcze wie, o co chodzi!). Jasne, nie w każdym przypadku, bo są i tacy co chrzest przyjmują w dorosłym życiu, albo i tacy, dla których obchody Chrztu zaczynają się i kończą w Kościele. Ale nie oszukujmy się, większość z nas podchodzi jednak do tematu w sposób tradycyjny i po Mszy, szykuje mniejsze lub większe przyjęcie dla rodziny i Chrzestnych. I jak na przyjęcie przystało, wiąże się ono również ze sporym wydatkiem, ale oczywiście nie jedynym, jaki czeka nas w tym dniu.

8 niedrogich odżywek do włosów, które powinnaś mieć w swojej kosmetyczce

Zdrowe i zadbane włosy to podstawa dobrego wizerunku każdej kobiety. To na nie działa mnóstwo niekorzystnych warunków. Codzienna stylizacja, niska temperatura na zewnątrz znacznie osłabiają kosmyki naszych włosów, dlatego warto o nie zadbać szczególnie. Oto odżywki do włosów które w szybkim czasie pomogą Ci odbudować strukturę włosów i pozostawić je mocnymi i lśniącymi.

Zmiany w 500 plus w 2020 roku - czy wyjdzie Ci to na dobre?

Zbliżający się wielkimi krokami 2020 rok przyniesie wiele zmian w polskim prawie. Nowe rozwiązania mają być zastosowane również w programie Rodzina 500 plus. Okazuje się bowiem, że dochodziło do wielu nadużyć, rodzice dzieci często stosowali dziwne i naganne praktyki, by tylko zadeklarować niższe zarobki niż te otrzymywane w rzeczywistości.

Zadbaj o zdrową cerę od środka. Czego nie może zabraknąć w Twojej diecie, aby cera była zdrowa?

Jeśli chcesz cieszyć się zdrową cerą musisz zadbać o swoje ciało od środka. Nie wystarczy powierzchowna pielęgnacja, potrzebne są witaminy i minerały, których możesz dostarczyć organizmowi jedynie z pożywieniem. Czego nie może zabraknąć w twojej diecie dowiesz się z tego artykułu.

10 przykazań dla posiadaczek cery trądzikowej

Cera trądzikowa jest bardzo trudna w pielęgnacji i zmaga się z nią wiele osób niezaleznie od wieku. Jak zatem pielegnować cerę trądzkową, aby stała się piękna, zdrowa i zadbana? Oto 10 przykazań dla posiadaczek cery trądzikowej.

O tym się nie mówi: Jakie fantazje mają kobiety?

Fantazje erotyczne nie są niczym złym. Fantazjuje każdy z nas, choć rzadziej mówimy o tym głośno. Często jednak fantazjowanie w naszym związku możemy zamienić w czyny. Kilka lat ze sobą, a także ewidentne postępujące znudzenie seksem i bliskością sprawiają, że znacznie chętniej otwieramy się na fantazje erotyczne i chętniej z nich korzystamy w naszym codziennym pożyciu. Wielu facetów pojęcia nie ma jak ciekawe bywają kobiece fantazje. Ich zrealizowanie będzie przyjemne tak dla niej, jak i dla niego, a także na nowo rozpali gasnącą między wami namiętność. Po prostu uwolnijcie nieco wyobraźnię. Oto o czym często fantazjują kobiety.