Najlepsze

7 roślin, które nigdy nie powinny rosnąć w Twoim ogrodzie

Wiele roślin, które być może kiedyś już widziałaś, wydaje ci się bardzo pięknych i chciałabyś, aby rosły w twoim ogrodzie. Jednak nie zawsze jest to wskazane. Istnieje bowiem dużo odmian roślin, które mogą okazać się trujące lub będą przyciągać owady, których z pewnością nie chcesz wiedzieć w pobliżu swojego domu. Przekonaj się, których roślin należy unikać aranżując swój wymarzony ogródek.

Szybkie urodowe poprawki: tego na pewno nie wiedziałaś!

Potrzebujesz na szybko wygładzić spierzchnięte usta, pozbyć się pryszcza, czy cieni pod oczami? Jeśli tak, to dobrze trafiłaś! Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, a pozbędziesz się niechcianego problemu przy pomocy rzeczy, które znajdziesz we własnym domu.

Mój brat rujnuje sobie życie, a ja nie mogę nic zrobić! - Kobiece wyznania

Pochodzę z dobrze sytuowanej rodziny. Matka jest dermatologiem z własną praktyką zawodową, ojciec cenionym w naszym mieście architektem. Zawsze wiedziałam, że odpowiednie wykształcenie i dobry poziom życia będą moimi priorytetami. Wydawało mi się, iż w przypadku mojego brata stanie się dokładnie tak samo.

Dlaczego rozstania tak bardzo bolą? Najpierw wielka miłość, a później gorzkie rozczarowanie

Każdy przez to przechodzi – najpierw wielka miłość i wspólne plany, a później gorzkie rozczarowanie w postaci rozstania. Gdy drogi dwóch ludzi się rozdzielają, pozostaje smutek, żal i ogromny ból – tym większy, im dłużej trwał związek. Jeśli jednak był on średnio udany, to dlaczego tak cierpimy? Dlaczego w zasadzie rozstania bolą wręcz fizycznie?

10 cech, które dziedziczymy po rodzicach

Najnowsze badania w dziedzinie genetyki nie pozostawiają złudzeń – bardzo wiele cech otrzymujemy od naszych rodziców i nie mamy na nie najmniejszego chociażby wpływu. O czym mowa? Zapraszamy do lektury!

3 pomysły na ciepłą kolację. Zobacz, jak przygotować proste i smaczne przekąski

Wraz z nadejściem weekendu zazwyczaj mamy więcej czasu na przygotowanie jakiegoś bardziej czasochłonnego dania, a gdy domownicy spędzają czas w domu, jest dla kogo gotować. Nie wyciągaj więc ulotek, aby zamówić jakiś fast food, a przygotuj sama te smaczne przekąski!

Aplikacja KobiecePorady.pl