Najlepsze

5 sposobów, dzięki którym Wasz związek będzie jeszcze lepszy

Jesteś z facetem już trochę czasu, kochacie się- to pewne. Jesteś szczęśliwa, on może nie jest Twoim ideałem z filmów, ale jednak coś Cię do niego przyciąga. Chcesz wzmocnić łączące Cię z nim więzi. Te 5 punktów może Cię ukierunkować na dobre rozwiązania, które możesz dowolnie modyfikować, a które sprawdzą się w Twoim związku.

9 sposobów na to, aby Twój facet Cię ubóstwiał!

Chcesz, aby Twój mężczyzna szalał na Twoim punkcie i Cię ubóstwiał? Znamy triki, dzięki którym mocno zapunktujesz w jego oczach (i sercu)!

Jak sprawić, by partner bardziej się starał?

Nie jest tajemnicą, że dla wielu najpiękniejszym okresem w związku jest jego początek. Przede wszystkim podkreślają to same kobiety. W tym przypadku trudno jednak się temu dziwić. Należy mieć bowiem na uwadze, że w pierwszych tygodniach związku to zazwyczaj partner zabiega o swoją kobietę, co wygląda, jakby jadł jej z ręki. Z czasem z punktu widzenia kobiety nie jest to już takie oczywiste i zaczynają one dostrzegać, że partner nie stara się tak samo mocno, jak miało to miejsce kilka miesięcy czy tym bardziej lat wcześniej. Czy rzeczywiście jest to norma? A może zwyczajnie kobieta nie umie dostrzec tego, jak stara się jej chłopak czy mąż?

Banan leczy i pielęgnuje skórę. Poznaj domowe sposoby na maseczki

Jeśli do tej pory nie stałaś się zwolenniczką naturalnych domowych sposobów pielęgnacji skóry, możesz to zmienić. Wypróbuj którąś z poniższych domowych maseczek i przekonaj się, że banan to nie tylko smaczny owoc. Jest on prawdziwą bombą witaminową. Posiada witaminy z grupy B: B1, B2, niacynę, a także C, E oraz PP. Banan jest źródłem potasu, magnezu, wapnia, jodu, beta-karotenu, żelaza, cynku i białka. Jeśli do tej pory raczej eliminowałaś banany ze swojej diety z uwagi na ich kaloryczność, od dziś możesz czerpać ich prozdrowotne właściwości, działając od zewnątrz.

10 rzeczy, które facet powinien Ci dać. Na to zasługujesz!

Nie będziemy tu pisać o koliach, szpilkach i bukietach kwiatów, lecz o zupełnie innych kwestiach – ale bardzo, bardzo ważnych. Sprawdź, na co zasługujesz jako partnerka i zastanów się, czy Twój facet na pewno Ci to daje.

10 zastosowań soli kuchennej. Zobacz jakie problemy potrafi rozwiązać!

Sól kuchenna to przyprawa, którą znajdziemy w każdej kuchni. Mimo tego, że coraz częściej jest łączona z cukrem i uznawana przez dietetyków za „białą śmierć” to i tak nadal chętnie po nią sięgamy i to nie tylko w celach kuchennych. Jeśli jeszcze nie wiesz jak możesz ją wykorzystać np. do pozbycia się niechcianych mrówek z domu to zostań z nami i przeczytaj do końca ten artykuł.