Najlepsze

Tych błędów w makijażu mężczyźni nienawidzą. Zobacz, czy popełniasz któryś z nich

Dobrze wykonany makijaż sprawia, że każda kobieta czuje się pięknie. Niestety czasami każdej z nas zdarza się popełnić kosmetyczną gafę. Istnieją elementy naszego wizerunku, które być może podobają się nam, kobietom, lecz niekoniecznie lubią je mężczyźni. Jakie są najczęściej popełniane błędy makijażowe według panów?

Największe błędy popełniane przez kobiety, których mężczyźni wprost nie znoszą

Każda z kobiet pragnie wyglądać idealnie w każdej sytuacji. Są jednak momenty, gdy popełniamy wpadki modowe i makijażowe. Takie sytuacje niestety niekorzystnie wpływają na nasz wizerunek w oczach płci przeciwnej. Co tak naprawdę przyciąga uwagę mężczyzn? Jakich sytuacji unikać, aby nie ośmieszyć się? Oto poradnik, dzięki któremu wyeliminujesz te błędy ze swojej codzienności, a tym samym zyskasz w oczach mężczyzn.

Szklanka ciepłej wody z rana działa cuda! Poznaj 5 zaskakujących korzyści płynących z picia ciepłej wody

Pewnie się nie spodziewałeś, że to co pijesz rano może mieć wpływ na funkcjonowanie Twojego organizmu przez cały dzień. Niektórzy piją kawę, inni herbatę, jeszcze inni szklankę ciepłej wody. Warto zadbać o swoje nawyki, a Twój organizm z pewnością Ci się odwdzięczy. Badania przeprowadzone przez Stella Metsovas – dietetyka klinicznego pokazują, że picie gorącej wody na czczo oferuje najwięcej korzyści dla zdrowia. Zobacz co może zmienić jeden dobry nawyk?

4 zachowania świadczące o tym, że on traktuje Cię naprawdę poważnie!

Nie lubisz tej niepewności, prawda? Wolałabyś wiedzieć, czy dla niego ten związek jest czymś naprawdę istotnym czy może tylko chwilową przygodą. Niektóre kobiety wychodzą z założenia, że o takie sprawy powinno się pytać wprost, jednak faceci rzadko chcą rozmawiać na tego typu tematy – taka ich natura. Czy zatem musisz żyć w niepewności? Wcale nie! Sprawdź, jakie 4 męskie zachowania świadczą o tym, że jesteś traktowana naprawdę serio!

Wyznanie: Uważałam ją za przyjaciółkę! Z Kaśką przyjaźniłam się od pierwszego dnia liceum...

Usiadłyśmy w jednej ławce i od razu poczułyśmy, że będziemy przyjaciółkami. Podobne poglądy na życie, zainteresowania. Nawet wyglądałyśmy prawie jak siostry, dlatego wymienianie się ciuchami było u nas na porządku dziennym.

Wielkanocne porządki: 5 sposobów, aby dom lśnił jak nigdy dotąd

Wielkanocne porządki są tradycją, która symbolizuje wymiatanie zimy z domu i wyganianie z niego wszelkich chorób oraz zła. Obecnie panie domu wykorzystują okres przedświąteczny, by nadrobić zaległości w sprzątaniu i doprowadzić dom do ładu. Co zrobić, by dom na Wielkanoc lśnił jak nigdy dotąd?

Aplikacja KobiecePorady.pl