KobiecePorady.pl

„W moich książka będzie się miało do czynienia z czymś więcej niż tylko czytaniem” – rozmowa z Mają Chmiel

Rozmowa z Mają Chmiel. Autorką, która nie omija trudnych tematów, podkreśla uniwersalne wartości i próbuje wywrzeć na odbiorcy wrażenia skłaniające do refleksji

Agnieszka -

Powiązane artykuły

  • Dzięki tym produktom nie straszna Ci będzie sesja ani egzaminy

    Styczeń i luty to miesiące w których dużo się dzieje. Studenci mają wtedy sesje, a młodzież ma koniec semestru. W tym czasie potrzebujemy bardzo dużo witamin i minerałów, aby wzmocnić naszą pamięć i koncentracje. Niestety wiele osób o tym nie myśli tylko bez końca ulega zachciankom. Niestety słodycze, fast foody, alkohol tylko nas osłabiają, a po nie sięgamy najczęściej, często po to aby się odstresować i rozluźnić. Poniżej przedstawię Wam produkty dzięki którym nie straszna Wam będzie sesja.

  • Rock & sexi

    Hi Dzisiaj pokażę Wam zdjęcia z sesji zdjęciowej, która odbyła się w listopadzie tego roku.  Postawiłam na klasykę. Założyłam czarną, skórzaną i dosyć ciepłą ramoneskę, czarną, rozkloszowaną spódniczkę, botki na słupku oraz przepiękne rajstopy z kokardą. W tej sesji chciałam Wam pokazać siebie, to w co lubię się ubierać. Chciałam Wam bardzo podziękować za 100 000 wyświetleń. To bardzo dużo dla mnie znaczy.  Bardzo dziękuję Asi Krzysiek za piękne zdjęcia <3  Uwielbiam z Tobą współpracować :D  Zapraszam Was do obejrzenia zdjęć z naszej sesji i do wyrażania swojej opinii. Może jest jakaś stylizacja, w której chcielibyście mnie zobaczyć lub miejsce w którym mogłabym zrobić zdjęcie. Wszystko to napiszcie w komentarzu :)

  • Świąteczne szaleństwo – czyli jak nie zapomnieć o tym, co najważniejsze w Święta

      Szacuje się, że w tym roku na świąteczne wydatki statystyczny Polak przeznaczy o około 6% więcej pieniędzy niż w roku 2017. Największą część budżetu, czyli średnio 532 zł wydamy na prezenty dla najbliższych. Jak sprawić, aby świąteczne upominki nie stały się ważniejsze niż same Święta?

  • Zło da się naprawić

    Po ukazaniu się pierwszej książki Grażyny Mączkowskiej, autorka została zasypana listami od czytelników, w których opisywali swoje traumatyczne dzieciństwo. Było to dla niej wielkim zaskoczeniem i uświadomiło, o ogromie osób żyjących z syndromem DDA.