KobiecePorady.pl

3 wewnętrzne rozterki, które znają tylko samotne matki

Każda kobieta będąca matką codziennie musi zmierzać się z dużą ilością problemów związanych z byciem matką. Każda z nas chciałaby być dobrą matką i dbać o swoje pociechy. Jednak czasami nie zawsze bycie rodzicem jest łatwe, najwięcej problemów rodzicielskich mają samotne matki, które muszą w dużej mierze same zmierzać się z problemami. No niestety nie jest to łatwe, brak wsparcia powoduję powstanie coraz to większej ilości rozterek. Z jakimi rozterkami na co dzień najczęściej muszą zmierzyć się samotne matki ? Oto 3 największe rozterki samotnych matek.

Kamila -

Powiązane artykuły

  • Jesteś samotną matką? Należy Ci się pomoc!

    Sytuacja samotnych matek nie jest prosta. Jeśli jednak chodzi o kwestię finansową, jak najbardziej może ona liczyć na pomoc państwa. Świadczeń dla matek samotnie wychowujących dzieci jest relatywnie dużo. Zobacz, co Ci się należy!

  • Jakie czynniki wywołują zapalenie jamy ustnej u dzieci? Poznaj skuteczne metody leczenia

    Zapalenie jamy ustnej i dziąseł to wyjątkowo przykra dolegliwość dla małego dziecka. Buzia malucha piecze, swędzi, a śluzówka często pobolewa. Jeśli do tego dodamy zaczerwienione i krwawiące dziąsła, mamy gotowy przepis na domowy dramat. Skąd biorą się choroby w obrębie jamy ustnej? Jak leczyć zapalenie jamy ustnej i zapalenie dziąseł u dziecka?

  • 4 rzeczy w Waszym związku, które zmieniają się na dobre po narodzinach dziecka

    Dziecko jest najpiękniejszym darem jaki może być dany każdemu związkowi, rodzi się przecież z miłości dwoje sobie bliskich osób. Większość małżeństw niestety uważa, że kontakty między nimi po urodzeniu dziecka nie są tak kolorowe jak wcześniej. Czy dziecko naprawdę wprowadza aż taki zmiany w związku? Czy kontakty pomiędzy parą ulegają zmianie? Oto 4 rzeczy, które na dobre zmieniają się w związku po narodzinach dziecka.

  • Wyższe zasiłki rodzinne pod koniec roku – o ile się zwiększą?

    Zasiłek rodziny jest świadczeniem pobieranym przez spore grono polskich rodzin. Przypomnijmy ,że przysługuje on wtedy, kiedy dochód w rodzinie na jedną osobę nie przekracza 674 złotych (lub też 764 złote, gdy w rodzinie jest dziecko niepełnosprawne w stopni umiarkowanym lub tez znacznym). Warto to zapamiętać, bowiem kryterium dochodowe jego przyznawania nie zmieni się pod koniec roku 2020. Ten zasiłek ma być częściowym pokryciem wydatków wiążącym się z wychowywaniem dziecka.