KobiecePorady.pl

Czego brakuje kobiecie po 40? Jak można ją spełnić?

Kończąc 40 lat zapewne nie jedna z nas zastanawia się co dalej zrobić ze swoim życiem. Okazuje się, że to właśnie teraz nadchodzi czas, aby zadbać o siebie i swoje potrzeby a także by nieco bardziej skupić się na swojej osobie. Czego więc nam brakuje drogie 40 –stki? Oto nasze spostrzeżenia!

Kamila -

Powiązane artykuły

  • Lista kompleksów, które musisz pozbyć się po 30

    Po 30 zaczynają się nam wytwarzać pewne kompleksy, o których istnieniem będąc w wieku nastu lat nie miałyśmy pojęcia. Okazuje się, że większość kobiet, które ukończyły 30 rok życia założyło już rodzinę i zdecydowało się na wydanie na świat potomstwa a co za tym idzie pojawiły się i kompleksy. Należy jednak pamiętać, że niektórymi niedoskonałościami nie należy się przejmować! Jakimi? Odpowiedź poniżej.

  • 3 cechy silnej kobiety, za które mężczyzna będzie Cię szanował

    Bycie silną kobietą w dzisiejszych czasach jest rzeczą trudną i wymagającą niesamowicie dużego nakładu pracy. Co to tak naprawdę oznacza, że kobieta jest silna? Może to, że jest ona pewną siebie realistką a może niepoprawną, chociaż niesamowicie przekonywującą optymistką? Oto kilka najistotniejszych cech pewnej siebie kobiety na miarę XXI wieku!

  • Wstydliwe rzeczy w mężczyźnie. Czego on się wstydzi?

    Okazuje się, że nie tylko kobiety mają kompleksy. Większość mężczyzn także coraz częściej zaczyna popadać w pewnego rodzaju kompleksy związane ze swoim wyglądem. Czego najczęściej wstydzą się mężczyźni jeśli chodzi o ich wizerunek? Oto 3 najbardziej wstydliwe dla faceta rzeczy.

  • Fobia bliskości - jak rozpoznać ją u siebie?

    Poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji to coś czego pragnie każdy zdrowo rozwijający się i aktywnie uczestniczący w życiu społecznym człowiek. Czasami jednak, ta potrzeba przynależności czy też inaczej rzecz ujmując, pewnego uzależnienia od kogoś staje się zbyt mocna. Podobnie działa to i w drugą stronę, niektórzy z nas po prostu boją się zaangażować i stworzyć coś stałego, dlaczego tak się dzieje? Otóż takie niechętne angażowanie się w relację między ludzkie to pierwsze objawy fobii bliskości u człowieka dorosłego. U dziecka fobia ta rozwija się zupełnie inaczej i dotyczy zazwyczaj dzieci, które zostały pozbawionej opieki rodzicielskiej a co za tym idzie ich poczucie bliskości i przynależności dosyć mocno zostało zachwiane a bezpieczny świat zburzony. Jak więc rozpoznać fobię bliskości u samego siebie? Odpowiedz znajduje się poniżej.