KobiecePorady.pl

Możesz być, kim chcesz! Poznaj sposoby na alternatywne życie

Coraz więcej osób świadomie wybiera inny od tradycyjnego sposób na życie. Inspiruje nas odkrywanie szlaków odmiennych od tych utartych i z czasem stajemy się odważniejsi w dokonywaniu zmian, nawet tak radykalnych, jak chociażby zamieszkanie w kamperze, czy przejście na witarianizm. Wspólnym mianownikiem wyboru takiej lub innej alternatywy jest jednak zawsze to, by stać się szczęśliwszym i zdrowszym człowiekiem, a także sprawić, by nasze istnienie stało się bardziej wartościowe.

Julia -

Powiązane artykuły

  • Teraz wszyscy potrzebujemy spokoju Wywiad z Julią Zahordnią Ukrainką, mieszkającą w Polsce

    Już 2 lata minęły od wybuchu wojny w Ukrainie i przez ten czas uczymy sie żyć w nowej, trudnej rzeczywistości.  O swoich obserwacjach opowiada Julia Zahorodnia, która jest Ukrainką, ale mieszka w Polsce od dziewięciu lat. Julia mówi po polsku, studiuje tutaj i pracuje, prowadzi normalne życie. W ramach Grupy VIPoL pomaga w znalezieniu pracy w Polsce obcokrajowcom ze Wschodu, a w ramach Fundacji VIPoL Wspieramy Razem wspiera osoby z doświadczeniem uchodźczym, które przyjechały do Polski po 24 lutego 2022 w wyniku eskalacji konfliktu rosyjsko-ukraińskiego.

  • Kobiety w biznesie są coraz odważniejsze

    Kobiety są coraz bardziej pewne siebie na rynku pracy, ale wciąż mierzą się z wieloma wyzwaniami, takimi jak nierówność płacy, rzadsze awanse, trudności w godzeniu sfery zawodowej z życiem prywatnym. Dziś to już jednak nie jest temat tabu, lecz pole do dyskusji i działań, które obalają krzywdzące stereotypy.

  • Do dwóch razy sztuka

    Jak odnieść sukces w branży edukacyjnej? Czy dobry pomysł wystarczy czy potrzeba czegoś jeszcze? W jaki sposób radzić sobie z porażką i czy warto zaczynać wszystko od początku? Tego dowiedzieć się można z historii biznesowej Karoliny Pol, właścicielki firmy edukacyjnej EduKaPol Szkolenia, związanej z edukacją od 13 lat.

  • 9 na 10 startupów upada Jakie podstawowe błędy popełniają początkujący przedsiębiorcy?

    Statystyki mówią, że zaledwie 10 proc. startupów odnosi sukces. Co oznacza, że 9 na 10 startupów kończy się niepowodzeniem, z czego 20 proc. już w pierwszym roku działalności. Najczęstszymi przyczynami bankructwa są brak kapitału na rozwój biznesu oraz niedopasowanie produktu, usługi do potrzeb rynku. W jakie pułapki wpadają początkujący przedsiębiorcy?