KobiecePorady.pl

Prosty sposób na ładne kokardki w poradniku

Za niecały miesiąc będziemy ubierać świąteczne choinki a... może nawet wcześniej. Warto pomysleć już dziś jak wystroić nasze drzewko.

Na moim blogu proponuję wykonać szydełkowe ubranka na bombki wraz z ozdabiającą je kokardką.

Zapraszam :-) i Ty możesz to mieć :-)

Bożena -

Powiązane artykuły

  • Bombkowe szydełkowe ubranka w poradniku :-)

    Witam serdecznie ! w kolejnym wpisie o choinkowych bombkach czyli po krakowsku choinkowych bańkach. Szydełkowe ubranka na szklane bombki są bardzo proste w wykonaniu i praktyczne. Nie trzeba ich usztywniać .

  • Bieżnik 80/50 cm w poradniku krok po kroku

    Kolejny bieżnik w stylu retro ze złotych nici Koral 10. Czwarty i najmniejszy . Ten wzór tak się spodobał ,że wciąż mam prośby o zrobienie następnego. Teraz też powstaje :-) piąty z tej serii i będzie z nich wszystkich , największy.

  • 5 sposobów na łazienkę idealną

    Łazienka to pomieszczenie szczególne. Dbamy w niej o higienę, pielęgnujemy ciało, ale także chcemy odprężyć się po dniu obfitującym w obowiązki. Ważne więc, aby była estetyczna i łatwa do utrzymania w czystości, ale także pełniła funkcję przytulnego, dającego poczucie ciepła i spokoju miejsca. Jak urządzić nawet niewielką łazienkę, abyśmy czuli się w niej komfortowo? Oto 5 rad, które ma dla nas nowoczesna Galeria Wnętrz Home Concept (www.homeconcept.com.pl). 

  • Bieżnik 127/60 cm w poradniku krok po kroku

    Bieżniki w kolorze starego złota tak bardzo się spodobały, że znów poproszono mnie o wykonanie następnego. To już trzeci z tej serii, jak można serią to nazwać. Trzeci i największy bo ma wymiary 127 cm długości a szerokości 60 cm.