KobiecePorady.pl

Recenzja Prawo Mojżesza - Amy Harmon

Dzisiaj o książce, o której było głośno w blogosferze i na bookstagramie. Co prawda okładka mnie ujęła, ale tylko ona. Czemu mi się nie podobała?

W moim świecie -

Powiązane artykuły

  • Magdalena Majcher "Stan !nie błogosławiony"

    Dwudziestoośmioletnia Pola to na pozór w pełni spełniona kobieta z wieloma, kreatywnymi pomysłami. Mimo, że nie posiada stałej pracy realizuje się robiąc, to co kocha. Pisząc przelewa na klawiaturę własne przemyślenie i lęki, jakie towarzyszyły jej podczas bycia nastolatką. Wraz z Jakubem stanowią jedność, udane małżeństwo będące zawsze razem w dobrych i złych chwilach. Łączy ich trudne dzieciństwo i brak miłości ze strony rodziców, których poniekąd wcale nie znają. Matka Poli jest zagorzałą katoliczką robiącą wszystko by utrudnić życie córki, pragnąc by ta w końcu zaszła w ciąże. 

  • Recenzja Promyczka - Kim Holden

    Ta książka jest cudowna zawładnęła moim sercem a następnie rozbiła je na milion kawałków.

  • Katy Evans "manwhore" część druga

    Każdy mężczyzna chciałby nim być. Każda kobieta chciałaby stanąć na jej miejscu.Dwa różne światy, jedna, wielka miłość i pożądanie spajające tych dwoje w jedność.

  • W. Bruce Cameron "Był sobie pies"

    "Był sobie pies" - historia targająca uczuciami niczym huragan. Pełna przygód, zadań i miłości, prawdziwej, bezkresnej aż po śmierć - dosłownie! Jedyna taka powieść gdzie my - ludzie  poznać możemy świat naszych najbliższych przyjaciół jakimi są psy. Po tej  książce sposób, w jaki spojrzycie na  pupile diametralnie ulegnie zmianie - huśtawka nastroju gwarantowana!  W końcu jak mówi nasz bohater "Ten świat jest naprawdę pomerdany".