KobiecePorady.pl

My morning routine

Ostatnio dużo osób w sieci mówi o swojej #mymorningroutine Te poranki są takie idealne, zdrowe śniadanie, trening, makijaż najlepszymi kosmetykami. Jednak jak jest w życiu każdy dobrze wie, drzemki, pośpiech, jedzenie na szybko. Dziś mam dla Was kilka sposobów na to by zacząć Dzień dobrze!

Szampan i Truskawki -

Powiązane artykuły

  • Miasto wielu wież i największej starówki w Europie. Zajrzyj do Wilna!

    Stolica Litwy to uroczy klimat, niepowtarzalna atmosfera miasta, które wzdłuż i wszerz można zwiedzać pieszo, oraz miejsce szczególnie ważne dla Polski. Wilno warto odwiedzić o każdej porze roku, jednak zimą, kiedy na starówce odbywa się bożonarodzeniowy jarmark, a w powietrzu unosi się zapach grzanego wina, to wschodnie miasto wydaje się szczególnie magiczne.

  • #5 Rytm dnia Anorektyczki

    Anorektyczka jest mistrzynią planowania. Cały rytm dnia jest ustalony z wyprzedzeniem, a po jakimś czasie staje się rytuałem. Ja powiem Wam jak wyglądał mój dzień.

  • Oczami psychologa: Romans - czy warto się w niego wdawać?

    Często zaczyna się bardzo niewinnie. Coś nas fascynuje, porusza w drugiej osobie – żart, wygląd, śmiech, sposób bycia. Zakochujemy się. Zaczynamy więcej czasu poświęcać naszemu wyglądowi, więcej też uwagi przykładamy do tego co zakładamy. Chcemy się podobać. Romans odrywa nas od codzienności, jest przyjemnym doświadczeniem, w którym często się gubimy, chociaż - wtedy czujemy, że żyjemy. W romansie nie ma nudy, nie ma odpowiedzialności, przymusu. Dość często także zakochujemy się nie tyle w tej konkretnej osobie jak w wyobrażeniu o niej. Tajemniczość wciąga nas coraz bardziej, i bardziej...

  • Zaburzenia odżywiania - moja historia

    Życie jest absolutnie nieprzewidywalne i potrafi mocno zaskoczyć. Przekonałam się o tym niejednokrotnie. Zastanawialiście się kiedyś jaką mają historię osoby mijane na ulicy? A może nawet nasi bliscy znajomi, o których być może wcale wszystkiego nie wiemy? Czy doświadczycie tego wszystkiego co doświadczyliście? Moja odpowiedź to zdecydowanie NIE. Nie sądziłam, że dziś będę w takiej sytuacji, w jakiej się znajduję, że moje życie tak się potoczy, że będę miała za sobą właśnie takie przeżycia, a już na pewno, że będę się zmagać z zaburzeniami odżywiania...