KobiecePorady.pl

W jaki sposób opisywać swoje zainteresowania w CV?

Niektórzy nie wypełniają w ogóle sekcji „zainteresowania” podczas tworzenia CV, inni podają jedynie krótkie, szablonowe hasła (jak większość) typu film, książka, muzyka itp. W obu przypadkach osoby te popełniają ogromny błąd…

Kamila -

Powiązane artykuły

  • Tych błędów musisz unikać podczas rekrutacji do pracy

    Jeśli otrzymałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną, to znaczy, że Twoje doświadczenie oraz posiadane umiejętności zaciekawiły przyszłego pracodawcę. To już jakiś sukces dla Ciebie. Teraz wszystko więc zależy od Twojej postawy i zachowania na rozmowie rekrutacyjnej. Jeśli chcesz dobrze wypaść i nie stracić już na starcie szansy na wymarzoną pracę, powinieneś koniecznie wyeliminować poniższe błędy, które niestety bardzo często są popełniane przez kandydatów podczas rozmowy z ich przyszłym pracodawcą.

  • Pierwsze CV studenta – kilka praktycznych porad

    Jesteś studentem lub absolwentem bez jakiegokolwiek doświadczenia i starasz się dostać na staż, praktyki lub na swoje pierwsze stanowisko pracy? Zapewne stworzenie takiego CV nie należy do najprostszych i dlatego postanowiliśmy stworzyć kilka ważnych porad, dzięki którym Twoje curriculum vitae wcale nie będzie gorsze od innych i z pewnością zainteresuje przyszłego pracodawcę.

  • Jak napisać dobre CV? Kilka praktycznych porad.

    Czy wiesz, że na 50 kandydatów, którzy wysłali swoje CV do potencjalnego pracodawcy zaledwie 3 z nich zostaje zaproszonych na rozmowę kwalifikacyjną? To naprawdę bardzo mało. Pewnie nie raz już się zastanawiałeś dlaczego, mimo rozsyłania wielu CV – otrzymujesz tak niewiele odpowiedzi. Otóż istnieje duże prawdopodobieństwo, że powodem jest tutaj wygląd i forma stworzonego przez Ciebie dokumentu. Poniżej przedstawiamy kilka cennych wskazówek, które pomogą Ci stworzyć oryginalne CV, które już na wstępie zainteresuje Twojego przyszłego pracodawcę.

  • Jak pracować zdalnie z domu? Te porady Ci w tym pomogą

    Praca wykonywana zdalnie cieszy się coraz to większą popularnością. Niestety, jak się okazuje tego typu forma wykonywania obowiązków zawodowych nie jest odpowiednia dla każdego. Spora część osób po prostu nie potrafi przestawić się na taki tryb pracy i przebywając w domu ma problemy ze zmotywowaniem się do skupienia i działania.