KobiecePorady.pl

6 top trendów wnętrzarskich mijającego 2019 roku

Przed nami 2020 r., a to oznacza nowe, ciekawe trendy, które będą rządzić naszymi wnętrzami. Przynajmniej u tych osób, które lubią śledzić nowinki i wprowadzać je do swojego otoczenia. Jednak są i tacy, którzy polubili trendy z tego roku i nie mają zamiaru się z nimi rozstawać. I bardzo dobrze! Rok 2019 przyniósł sporo elementów, które można wykorzystać także w kolejnych miesiącach, a może nawet i latach. Niektóre z trendów to powrót do klasyki – a ta przecież nigdy nie wychodzi z mody.

TechniStone -

Powiązane artykuły

  • Elegancki świecznik na nóżce

    Bardzo podobny świecznik widziałam jakiś czas temu w sklepie i tak bardzo mi się spodobał że  go zrobiłam 

  • Najmodniejsze dodatki do stylowych aranżacji przestrzeni wypoczynkowej w ogrodzie

    Na zewnątrz zaczyna się robić coraz chłodniej, dni robią się coraz krótsze, a słońce rzadziej wychodzi zza chmur. Jesień rozgościła się na dobre i powoli trzeba zrezygnować z przyjemnego wypoczynku na świeżym powietrzu, w przydomowej przestrzeni. Choć meble ogrodowe są już bezpieczne schowane w domu, piwnicy lub zostały okryte specjalnymi pokrowcami, to właśnie jesień jest idealnym momentem na kupowanie wszelkich dodatków i akcesoriów do ogrodu. Dlaczego? Nadszedł czas wyprzedaży, więc sporo wysokiej jakości produktów można obecnie kupić w naprawdę przystępnych cenach. Dotyczy to również przedmiotów dekoracyjnych i akcesoriów użytkowych do przydomowej strefy wypoczynku.

  • Przytulna i komfortowa - taka powinna być Twoja sypialnia

    Planujesz aranżację swojej sypialni, jednak nie wiesz, jak sprawić, by była wystarczająco przytulna? Poniżej przedstawiamy kilka rad, które możesz wykorzystać podczas urządzania tego pomieszczenia. Zwracamy uwagę na najważniejsze elementy, które zbudują poczucie najwyższego komfortu - między innymi na materac. To dzięki niemu sypialnia stanie się Twoim ulubionym miejscem w mieszkaniu!

  • Duża, rodzinna kuchnia. Tego nie może w niej zabraknąć

    Przed laty kuchnie były obszernymi pomieszczeniami, w których musiało znaleźć się miejsce na spory piec, zlew, kredens, gdzie chowano garnki i talerze. Do tego stół na tyle duży, by swobodnie przygotowywać przy nim jedzenie, a później nakarmić całą rodzinę. Czasy się zmieniły, kuchnie się zmniejszyły. Często ich kosztem powiększano salon lub sypialnię, by uzyskać powierzchnię odpowiednią dla wszystkich domowników. Efekt? Kuchenki wąskie niczym przedziały w pociągach, tak małe, że swobodny dostęp do wszystkich sprzętów ma zaledwie jedna osoba. Z kuchni musiały zniknąć duże stoły – zastąpiono je małymi stolikami i blatami roboczymi.