KobiecePorady.pl

Jak urządzić funkcjonalną łazienkę?

Zaprojektowanie pięknej łazienki, która jednocześnie będzie praktyczna, wcale nie jest proste. Tym bardziej, że nawet wspaniale urządzone pomieszczenie nie będzie zachwycać, gdy w szale zakupów i projektowania zapomnimy o jego podstawowych funkcjach. Oczywiście, wszyscy wiemy, co powinno znaleźć się w łazience. Pamiętamy też o tym, że we wnętrzu często panuje wilgoć, więc nie ma mowy o zwykłych farbach lub tapetach. Ale czy to wystarczy, żeby móc powiedzieć, że nasza łazienka jest funkcjonalna? Wcale nie.

TechniStone -

Powiązane artykuły

  • Czysty dom wymaga poświęceń. Jak zorganizować domowe obowiązki?

    Dobry plan, systematyczność i szacunek do siebie. To dzięki tym trzem elementom będziesz mieć czysto i znajdziesz czas dla siebie.

  • Najmodniejsze dodatki do stylowych aranżacji przestrzeni wypoczynkowej w ogrodzie

    Na zewnątrz zaczyna się robić coraz chłodniej, dni robią się coraz krótsze, a słońce rzadziej wychodzi zza chmur. Jesień rozgościła się na dobre i powoli trzeba zrezygnować z przyjemnego wypoczynku na świeżym powietrzu, w przydomowej przestrzeni. Choć meble ogrodowe są już bezpieczne schowane w domu, piwnicy lub zostały okryte specjalnymi pokrowcami, to właśnie jesień jest idealnym momentem na kupowanie wszelkich dodatków i akcesoriów do ogrodu. Dlaczego? Nadszedł czas wyprzedaży, więc sporo wysokiej jakości produktów można obecnie kupić w naprawdę przystępnych cenach. Dotyczy to również przedmiotów dekoracyjnych i akcesoriów użytkowych do przydomowej strefy wypoczynku.

  • Elegancki świecznik na nóżce

    Bardzo podobny świecznik widziałam jakiś czas temu w sklepie i tak bardzo mi się spodobał że  go zrobiłam 

  • Duża, rodzinna kuchnia. Tego nie może w niej zabraknąć

    Przed laty kuchnie były obszernymi pomieszczeniami, w których musiało znaleźć się miejsce na spory piec, zlew, kredens, gdzie chowano garnki i talerze. Do tego stół na tyle duży, by swobodnie przygotowywać przy nim jedzenie, a później nakarmić całą rodzinę. Czasy się zmieniły, kuchnie się zmniejszyły. Często ich kosztem powiększano salon lub sypialnię, by uzyskać powierzchnię odpowiednią dla wszystkich domowników. Efekt? Kuchenki wąskie niczym przedziały w pociągach, tak małe, że swobodny dostęp do wszystkich sprzętów ma zaledwie jedna osoba. Z kuchni musiały zniknąć duże stoły – zastąpiono je małymi stolikami i blatami roboczymi.