KobiecePorady.pl

Nie tylko pewność siebie. Jakie cechy naprawdę liczą się w negocjacjach?

Skuteczny negocjator jest pewny siebie, elastyczny i kreatywny. Ma też wysoką inteligencję emocjonalną i potrafi budować relacje. To dużo? Dobra wiadomość jest taka, że nie trzeba umieć wszystkiego, by skutecznie negocjować. O tym, jakie kompetencje są kluczowe w rozmowach biznesowych i dlaczego przy skomplikowanych negocjacjach warto postawić na grę zespołową, opowiadają Jacek Słoma i Waldemar Nogaś, eksperci związani z firmą Scotwork, która wspiera menedżerów i organizacje na całym świecie w rozwijaniu umiejętności negocjacyjnych

Face -

Powiązane artykuły

  • "Ogórkiem z OZN": Trasa przez Polskę z misją inkluzji, 
bo Klueh to nie wykluczać

    Trasa, która inspiruje

  • Bliżej nieba. Livigno: rowery, trekking i jedzenie

    Livigno, zwane „Małym Tybetem Europy” to idealne miejsce dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek w górach. Przyjeżdżając tu na tydzień nie sposób wdrapać się na wszystkie 22 szczyty liczące ponad 3000 m n.p.m. Zarówno miłośnicy kolarstwa górskiego, jak i szosowego będą zachwyceni dobrze przygotowanymi trasami z majestatycznymi widokami Alp. Nie przez przypadek w czerwcu mają tu miejsce dwie imprezy rowerowe: ABOVE | The Bike Experience (20-22 czerwca) oraz Granfondo Livigno Alé 2025 (28 czerwca). Bezwzględnym atutem tego górskiego kurortu jest także kuchnia oparta o lokalne produkty i alpejską tradycję wzbogaconą o włoski szyk.  

  • Jak sztuczna inteligencja zmienia zawód prawnika w Polsce?

    Rewolucja, która dzieje się na naszych oczach Jeszcze do niedawna praca prawnika opierała się głównie na ręcznym przeszukiwaniu setek stron akt, kodeksów i orzeczeń. Dziś, dzięki rozwojowi sztucznej inteligencji, ten obraz ulega dynamicznej zmianie. AI staje się nie tylko wsparciem w codziennej pracy kancelarii, ale również realną szansą na uproszczenie dostępu do prawa dla każdego obywatela.

  • Wakacje na cztery łapy – jak przygotować się na podróż ze swoim zwierzakiem?

    Podróżowanie ze zwierzętami to coraz częstszy wybór opiekunów, którzy traktują swoje pupile nie tylko jak towarzyszy, ale wręcz członków rodziny. Z badania „Zwierzęta domowe a plany urlopowe Polaków”, wynika, że aż 21% właścicieli psów i kotów zabiera swoich pupili na wakację za granicą.[1] Chęć dzielenia się wspólnymi chwilami i przygodami podczas urlopów wymaga jednak odpowiedniego przygotowania. Od wyboru środka transportu, przez formalności prawne, aż po hotele. Zorganizowanie wyjazdu z pupilem może być wyzwaniem, ale też prawdziwą przyjemnością.