KobiecePorady.pl

3 błahe powody, przez które chorujesz na bezsenność

Zapewne każdy nas chociaż raz doświadczył w swoim życiu problemów z zasypianiem. Jak wiadomo nocne przekręcanie się z boku na bok jest dla nas bardzo męczące. Czym spowodowane są nasze problemy z bezsenności? Oto lista 3 najbardziej popularnych powodów przez które prawdopodobnie i ty masz problemy z bezsennością.

Kamila -

Powiązane artykuły

  • Stany zapalne jamy ustnej u posiadacza protezy – jak ich uniknąć?

    Dla wielu osób noszenie protezy zębowej jest niesamowitym problemem – kojarzy im się bowiem ze starością i niedołężnością oraz nieatrakcyjnym wyglądem. To niepotrzebne zmartwienie – nowe, dostępne na rynku protezy zębowe charakteryzują się wyglądem idealnie zbliżonym do prawdziwych zębów i naprawdę nie widać, że są imitacją. Jest jednak gorszy problem, który często nawiedza posiadaczy protez: stany zapalne jamy ustnej stają się o wiele częstsze właśnie wtedy, gdy zaczynamy nosić protezę zębową. Dlaczego tak się dzieje i jak można ich uniknąć?

  • Inhalator – niezastąpione urządzenie w walce ze schorzeniami układu oddechowego

    Dla wielu lekarzy oraz rodziców nebulizator pełni dzisiaj nieodzowną rolę w leczeniu dolnych i górnych dróg oddechowych. Inhalacje sprawdzają się szczególnie w okresie jesienno – zimowym, kiedy łatwiej o kaszel i katar, a zapalenie krtani, oskrzeli i płuc to choroby, których warto uniknąć. W domu, zwłaszcza tym, w którym są dzieci, osoby starsze i palacze, inhalator, to sprzęt obowiązkowy.

  • Noworodek, a zima - 5 czynności, których nie wolno wykonywać!

    Zima jest specyficzną porą roku pod względem funkcjonowania i dbania o noworodka. Nie wolno popadać ze skrajności w skrajność, zawsze trzeba dążyć do znalezienia tzw. złotego środka, by nie robić nieświadomie krzywdy dziecku. Oto czynności, których powinnaś unikać, jeżeli chcesz by Twój maluch zdrowo i prawidłowo się rozwijał!

  • Bunt dwulatka - kilka faktów, które warto znać na ten temat

    Słowo „bunt” wywołuje w rodzicach przerażenie. Doskonale wiedzą, jak on wygląda ze strony ich dwulatka. Dziecko dotychczas spokojne i opanowane, zaczyna bardzo emocjonalnie reagować na codzienne sytuacje. Czy to oznacza, że rozwój społeczny dziecka właśnie został zaburzony? Czy można to traktować w kategoriach poważnych nieprawidłowości? Jak sobie radzić z owym buntem?