KobiecePorady.pl

Rola badań ginekologicznych w diagnostyce niepłodności u kobiet

Po 12. miesiącach bezowocnych starań o dziecko zaczynacie zadawać sobie pytanie, dlaczego wciąż nie odnosicie sukcesu. Czy z Waszą płodnością jest coś nie tak? A może przyszedł czas, by wreszcie udać się do specjalisty i zrobić choć podstawowe badania? W przypadku kobiet kluczową rolę w diagnostyce niepłodności odgrywają badania ginekologiczne. Ponieważ przyczyny niepłodności u kobiet mogą być różnorodne, lista koniecznych badań jest dość obszerna. Jakie dokładnie badania są wymagane i co należy robić, jeśli wyniki tych badań wykazują nieprawidłowości? Dowiedzmy się!

Kamila -
Artykuł partnerski

Powiązane artykuły

  • Jaki wpływ na naszą skórę, dietę i zdrowie ma woda?

    Nawilża, opóźnia procesy starzenia się, dodaje energii oraz poprawia samopoczucie. Sprawdź, dlaczego i w jakich ilościach należy pić wodę.

  • Jak często powinieneś odwiedzać dentystę?

    Piękny i przede wszystkim zdrowy uśmiech jest niezwykle istotny w codziennym funkcjonowaniu i przekłada się na wiele aspektów naszego życia. Z tego też powodu tak ważna jest odpowiednia profilaktyka i regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym. Jak często odwiedzać dentystę i dlaczego warto o tym pamiętać?

  • Jak pozbyć się uporczywych fałdek tłuszczu? Nowoczesne metody modelowania sylwetki bez skalpela!

    Tkanka tłuszczowa potrafi być naprawdę oporna. Niekiedy nawet pilnowanie diety i dbanie o aktywność fizyczną okazuje się niewystarczające. Co wówczas zrobić? Wbrew pozorom wcale nie trzeba decydować się na radykalne środki w postaci chirurgicznego skalpela. Obecnie istnieje naprawdę wiele nowoczesnych metod modelowania sylwetki, które są dla niego znakomitą alternatywą. Jakie to metody? W poniższym artykule przedstawiamy Ci kilka opcji, które mogą pomóc Ci pozbyć się uporczywych fałdek tłuszczu. Podpowiadamy również, na co zwrócić uwagę, by dobrać odpowiedni dla siebie zabieg modelujący.

  • Zgubiony kod recepty elektronicznej – co robić?

    Wykupienie recepty elektronicznej związane jest z koniecznością podania farmaceucie kodu oraz numeru PESEL. O ile jeszcze ten drugi jest nam zazwyczaj znany, kod recepty jest generowany przez system – nie da się go po prostu skopiować. Zdarza się jednak, ze taki niewielki świstek papieru gdzieś się nam zapodzieje. Co robić, jeśli nie mamy dostępu do kody z recepty internetowej?