Dom & Mieszkanie

8 rzeczy, które musisz uporządkować późną jesienią

Jesień to wspaniały okres na wszelkiego rodzaju porządki i refleksje. Pozbądź się tego, co Cię ogranicza i stwórz przestrzeń na nowe wspaniałe rzeczy!

Jesienne porządki – 5 trików, które je ułatwią

Po lecie lubimy zrobić gruntowne porządki. Ma to związek przede wszystkim z przygotowaniem się do zimy. W miesiącach jesiennych próbujemy wykorzystać ostatnie promienie słońca, żeby pozbyć się zbędnych rzeczy i zrobić miejsce np. na zimowe kurtki. Co pomoże ci przy sprzątaniu?

5 jesiennych prac porządkowych, które musisz wykonać w domu

Wiele mówi się o wiosennych porządkach – gdy kończy się zima i rozpoczyna wiosna, także i człowiek budzi się bowiem do życia, i ma więcej sił do pracy. Po zakończeniu zimy trzeba wykonać w domu mnóstwo prac – ale żeby je sobie ułatwić, powinniśmy o pewne sprawy zadbać już jesienią. Jakie prace porządkowe należy wykonać w domu w tym czasie?

Telewizor w salonie – chować czy eksponować?

Jak pokazują badania Nielsena, Polacy spędzają przed telewizorem ponad 4,5 godzin dziennie, co w skali roku daje prawie 69 dni oglądania filmów, seriali, wiadomości itp. Telewizor odgrywa więc bardzo dużą rolę w życiu każdego i w związku z tym zajmuje on w większości salonów jedno z głównych miejsc. Jak urządzić kącik do oglądania telewizji, tak aby każdemu było wygodnie? W jakich sytuacjach lepiej chować sprzęt do odtwarzania filmów, a w których – eksponować go? Zobacz najlepsze rozwiązania.

5 małych szczegółów, na które musisz zwracać uwagę zanim wybierzesz kolor ścian

Czy wiesz, na co powinnaś zwrócić uwagę, jeżeli decydujesz się na zmianę koloru ścian? Lub właśnie zaczynacie malowanie nowych? Pomagamy!

5 porad dla rodzin mieszkających w małym mieszkaniu - aby lepiej Wam się żyło

Jesteście rodziną, która mieszka w niewielkim mieszkaniu? Radzimy, co robić, aby żyło Wam się jak najlepiej.

Wybrane dla Ciebie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl