Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Jak brak czułości może zniszczyć Wasz związek? Okrutne, ale prawdziwe!

Nie ma związków niezniszczalnych tak samo jak nie ma związków idealnych – jest to fakt niepodważalny. Kwestią istotną w związku po za wzajemnym szacunkiem i zrozumieniem jest czułość. Związek oparty tylko na pustych słowach czy relacji pozbawionej doznań i uniesień niestety dosyć szybko może się rozpaść. Czułość, opiekuńczość, serdeczność to te emocje, których nigdy nie powinno zabraknąć. Są one bowiem fundamentem dobrze funkcjonującego związku. Oto jak brak należytej czułości może wpłynąć na Wasz związek.

5 największych błędów, które mogą doprowadzić Was do końca związku

Będąc w związku stajemy się odpowiedzialni już nie tylko za siebie ale i za drugą osobę. Musimy liczyć się z jej potrzebami, planami czy zdaniem w danej dziedzinie wspólnego życia. Będąc razem musimy w pewnym sensie podzielić nasz egoizm na pół i dbać o siebie w równym stopniu. Nikt nie wymaga tutaj od nikogo jakiegoś bohaterskiego poświęcenia, chodzi bardziej o pewną równowagę i harmonię. Oto kilka największych błędów, które mogą doprowadzić nawet do rozstania!

3 oznaki, że jesteś od niego uzależniona. Czas to zmienić!

Od dłuższego czasu widujesz się codziennie ze swoim chłopakiem? Gdy nie widzisz go dzień bądź dwa nie możesz bez niego wytrzymać? Z każdą godziną tęsknota za nim narasta jeszcze bardziej? To może być uzależnienie! Okazuje się, że od człowieka można uzależnić się jeszcze bardziej niż od narkotyków czy alkoholu. Musisz jak najszybciej zacząć panować nad całą sytuacją i jak najszybciej to zmienić! Oto 3 oznaki po których poznasz, że czas najwyższy zacząć panować nad emocjami.

4 żenujące teksty na podryw, które odrzucają Cię od faceta

Zapewne każda z nas spotkała się z totalnie nieudanym podrywem. No niestety nie każdy facet potrafi zabłysnąć przed kobietą na pierwszej randce. Czy Ty też miałaś przed sobą nieudany podryw? Jakie teksty usłyszałaś od faceta? Oto najpopularniejsza lista tekstów nie których mężczyzn, którzy nie są najlepszymi podrywaczami.

Kolejna randka z facetem. Jak przygotować się, aby wypaść idealnie?

Pierwsza randka była tak cudowna, że aż sama nie wiesz jak to możliwe. Były motyle w brzuchu, długie spojrzenia w oczy, romantyczna kolacja i romantyczny spacer po parku. Jesteś zauroczona tym facetem i nie chcesz tego zniszczyć. Nagle on dzwoni i proponuje drugą randkę, masz świadomość tego, że będzie ona równie udana, dlatego postawiasz się odpowiednio do niej przygotować. Oto nasze wskazówki!

Czy on ma na Ciebie ochotę? Poznasz to po tych, małych znakach

Jeżeli zastanawiasz się czy on ma na Ciebie ochotę, to ten artykuł jest właśnie dla Ciebie. Wiele kobiet nie jest pewne jakie znaki wysyła facet, który jest gotowy na przeniesienie waszego związku na nieco wyższy poziom. Nic dziwnego, faceci zazwyczaj sami nie wiedzą jak powinni zachować się by oznajmić Wam, że akurat teraz mają na was ochotę. Oto nasze wskazówki!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl