Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Zdrowy związek po 40 - co warto do niego wprowadzić?

Jeśli uważasz, że związek po 40stce nie zawsze ma sens to jesteś w totalnym błędzie. Związek po 40stce może okazać się całkiem zdrowy i normalny jeśli tylko wprowadzimy do niego kilka podstawowych zmian. Co należy wprowadzić do związku po 40stce? Jakie zmiany? Oto 3 najbardziej powszechne!

W jakim wieku ON najczęściej myśli o zdradzie? Wcześniej niż myślisz!

Większość naukowców uważa, że największa ilość mężczyzn zdradza w wieku 40 lat. Dlaczego akurat w tym wieku faceci decydują się na ten odważny krok? Co takiego zmienia się w ich życiu, że potrzebują bliższego kontaktu z inną kobietą? Oto 3 najczęstsze zmiany w życiu przez które facet myśli o zdradzie.

Co doprowadza kobietę do szału w facecie? Niektóre to błahe sprawy!

Zapewne każdy z nas został kiedyś wyprowadzona z równowagi przez jakieś głupie zachowanie, wybryk swojego partnera. Dlaczego niektórzy faceci tak często wyprowadzają swoje kobiety z równowagi? Oto lista 3 najbardziej popularnych powodów przez, które twoja kobieta już prawdopodobnie nie może z Tobą wytrzymać.

3 cechy kobiet, które przekonują facetów

Zapewne każda z nas chciałby, aby partner z którym jest był przekonany do niej w stu procentach. W końcu każda z nas szuka stabilizacji i pewnego rodzaju oparcia w osobie z którą chce spędzić resztę swojego życia. Zatem, jakie cechy powinna posiadać kobieta idealna? Dzięki jakim cechą jest ona wstanie przekonać do siebie swojego teraźniejszego bądź przyszłego partnera? Oto 3 z nich!

3 miłosne wyznania, które facet oczekuje od każdej kobiety

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasz facet tak jak my ma wobec nas pewne oczekiwania. Jakie najczęściej? Oto lista 3 najbardziej powszechnych miłosnych rzeczy jakie chciałby usłyszeć od swojej kobiety praktycznie każdy mężczyzna.

Jak poradzić sobie z przeszłością partnera?

Czujesz, że Twój związek ostatnio stał się oschły, pozbawiony romantyzmu a każda rozmowa kończy się na kłótni o byłą dziewczynę? Boisz się, że Twój partner nie do końca zapomniał o swojej byłej i przez to systematycznie sprawdzasz jego telefon i ciągle wypominasz mu stary związek? Koniecznie musisz przestać, ponieważ z biegiem czasu może to zacząć być uciążliwe zarówno dla niego jak i dla Ciebie. Jak poradzić sobie z przeszłością partnera? Oto 3 podstawowe rzeczy jakie powinnaś zrobić.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl