Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


5 oznak chorobliwej zazdrości, których on nienawidzi

Zazdrość jest czynnikiem mocno wyniszczającym związek. Chociaż psychologowie są zgodni, że zdrowa zazdrość buduje i umacnia relację międzyludzkie to niestety ta chorobliwa z podwójną siłą je rujnuje. Czasami warto więc powstrzymać się od urządzania partnerowi scen zazdrości i przesadnego kontrolowania jego rzeczy osobistych. Oto kilka oznak chorobliwej zazdrości!

3 najgorszych rzeczy, które możesz zrobić po tym jak zostaniesz zdradzona

Zdrada to najgorsze czego możemy doświadczyć, zwłaszcza jeśli przytrafia się ona kobiecie będącej do niedawna w szczęśliwym, długoletnim związku. Większość z nas pewnie nawet nie spodziewa się, że jej facet może jej przyprawiać rogi. Oczy dookoła głowy to podstawa zwłaszcza jeśli jesteśmy w związku z facetem, który już raz niestety dopuścił się zdrady. Na jakie rzeczy możemy pozwolić sobie gdy dowiemy się, że nasz partner nie jest nam wierny? Oto 3 z nich.

4 powody, dla których przeszłość partnera nie powinna się dla Was liczyć

Wchodząc w nowy związek każdy z partnerów powinien zostawić przeszłość za sobą, szczególnie jeżeli jest ona bolesna czy tez traumatyczna. Chęć poznania przeszłości partnera niesie za sobą szereg konsekwencji niekiedy dosyć przykrych. Oto kilka powodów dla których przeszłość partnera nie powinna mieć dla Was żadnego znaczenia.

3 rzeczy, o których musisz pamiętać w długotrwałym związku

Od kilku lat jesteś w związku, który czasami nie do końca układa się po Twojej myśli? Z góry zakładasz, że wasze problemy związane są ze złymi nawykami partnera? Może to nie jest jego wina, a wręcz przeciwnie? Pamiętaj, że tworząc związek obie strony muszą zabiegać o siebie nawzajem i trzymać się kilku rzeczy, które są niezbędne. Poniżej przedstawiamy Ci 3, które według nas są najbardziej potrzebne jeśli chcemy, aby nasz długoletni związek wciąż trwał.

4 patenty na idealny związek - Facet będzie w niebie!

Każda z nas chciałby aby jej związek był szczęśliwy i oparty na prawdziwej miłości. Jednak coraz częściej zdarza się, że dwoje kochających się ludzi nie dogaduje się ze sobą, a idealny związek może pozostać już tylko marzeniem. Zatem jak sprawić, aby wasz związek był idealny? Oto kilka prostych patentów.

4 erotyczne marzenia każdego faceta - on tego pragnie!

Czasami zastanawiamy się, co zrobić by sprawić, że nasz facet poczuje się jak w niebie. Staramy się jak możemy jednak nie przynosi to takich efektów jakie byśmy chciały. Dlatego w tym artykule przedstawiamy Was drogie Panie kilka marzeń erotycznych facetów. On tego naprawdę pragnie!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl