Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Jak sprawić, aby on oszalał na Twoim punkcie?

Uwodzenie to prawdziwa sztuka – co do tego nikt nie ma zapewne wątpliwości. Jedni rodzą się  z owym darem, inni natomiast nabywają go na drodze ćwiczeń i prób. Jeśli zatem wpadł Ci w oko jakiś facet i pragniesz, by oszalał na Twoim punkcie, koniecznie zapoznaj się z naszymi poradami!

Jak podrywać po 50? 5 prostych sposobów na miłość.

Czas po pięćdziesiątce może się wydawać trudnym czasem dla kobiety. Jednak to wtedy kobieta jest już całkowicie dojrzała.

3 zaskakujące rzeczy, które sprawia, że stosunek będzie mniej bolesny

Kiedy rozpoczyna się dopiero życie seksualne, bywa bardzo różnie. Czasami bowiem stosunek  (z przyczyn natury typowo fizycznej oraz psychicznej) może być nieco bolesny. Warto jednak wiedzieć, że można sobie pomóc, by ten problem przestał istnieć i by móc cieszyć się seksem!

Dlaczego warto umawiać się z wysokimi facetami?

Słuszny wzrost to z całą pewnością ważna cecha u faceta. Niektóre z kobiet nie są w stanie spotykać się z niskimi czy tym, których wzrost jest średni, uwielbiając tylko tych, którzy spokojnie mogliby zostać koszykarzami. Dlaczego umawianie się na randkę z wysokimi mężczyznami jest takie fascynujące?

3 rzeczy, które sprawią, że Wasz związek będzie bardziej fascynujący

Macie za sobą już pierwszy etap motyli w brzuchu, fascynacji sobą i niewychodzenia z łóżka? Wasz związek trwa długo? Nic nie stoi na przeszkodzie, byście wprowadzili różnego rodzaju udogodnienia. Urozmaicenie związku na pewno w dużej mierze Was do siebie zbliży. Co zatem robić?

4 sposoby na to, aby on zatęsknił

Kiedy poznałaś faceta i wydaje Ci się, że Wasza znajomość może się w coś większego przerodzić, postaraj się, aby zatęsknił za Tobą. Gdy bowiem pojawi się tęsknota, będzie od razu wiadomo, że zależy mu na Tobie i nie chciałby jedynie przelotnej znajomości. Jak tego dokonać?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl