Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


5 potrzeb i oczekiwań faceta, które mogą być dla Ciebie zaskakujące

Każdy człowiek ma potrzeby. Całe życie opiera się na realizowaniu przeróżnych potrzeb, począwszy od tych podstawowym a skończywszy na tych nieco bardziej złożonych, dotyczących człowieka jako indywidualnej jednostki. Oto kilka potrzeb i oczekiwań, które ma każdy facet.

3 rzeczy, które odrzuca mężczyzn od nowo poznanej kobiety

Nowa relacja nie zawsze zwiastuje nowy związek oparty na wzajemności, szacunku czy partnerstwie. Czasami bywa tak, że coś lub ktoś skutecznie tę znajomość niszczy a w rezultacie związek kończy się szybciej niż się zaczął. Oto kilka rzeczy, które są w stanie zniechęcić każdego faceta do nowej znajomości! Lepiej uważaj.

Ukryte fantazje mężczyzn - czego on skrycie pragnie?

Fantazje i marzenia mężczyzn mogą nieco zaskoczyć żeńską część społeczeństwa. Dlatego właśnie faceci z reguły starają się nie mówić swoim partnerkom czy nawet przyjaciółkom o tym, czego tak naprawdę pragną. Okazuje się, że męskie marzenia są dość mocno oderwane od rzeczywistości i mogą spowodować zgorszenie u niektórych czytelniczek. Czego więc skrycie pragną faceci? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

Dlaczego mężczyźni kochają te cechy w kobietach? Lista!

Nie od dziś wiadomo, że cechy charakteru są bardzo ważnym elementem decydującym o byciu z kimś w związku. Mężczyźni często poszukują kobiet, które będą posiadały pewne szczególne usposobienie. Na pewno nie obejrzą się oni za kobietą egoistyczną i mającą wiecznego focha. Tak samo pewne jest to, że posiadając cechy wymienione niżej, zawrócisz mu w głowie na całego!

Co zrobić, gdy mąż wykańcza Cię psychicznie? Lepiej nie czekaj!

Przemoc psychiczna jest tak samo poważnym aktem agresji jak i przemoc fizyczna, seksualna czy ekonomiczna. Nie warto więc bezwolnie tkwić w związku, który przysparza nam tyle złych emocji i doświadczeń nacechowanych strachem i bólem. Przede wszystkim, należy odpowiedzieć sobie, czy ta relacja jest warta tego by o nią walczyć, następnie trzeba uświadomić sobie drogi wyjścia z tejże problematycznej i pozbawionej pozytywnego pierwiastka codzienności. Oto kilka sposobów, jak radzić sobie z przemocą psychiczną!

Dlaczego faceci nienawidzą kobiety typu księżniczka?

Kobiety w typie księżniczek to prawdziwe utrapienie dla facetów. Mimo, że z wyglądu przypominają chodzące ideały, to ich sposób bycia i zachowywania się pozostawia niestety sporo do życzenia. Mężczyźni coraz częściej rezygnują ze znajomości z damą dworu, innymi słowy z księżniczką, ponieważ zauważają, że nie jest to kandydatka do życia, tylko do zabawy. Dlaczego tak się dzieje? Oto kilka najważniejszych powodów!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl