Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Dlaczego faceci uwielbiają szybkie numerki?

Z pewnością nie jedna z nas zastanawiała się wielokrotnie dlaczego jej facet lubi szybki numerek zamiast długiej namiętnej nocy. Otóż to pytanie powinno być raczej skierowane to mężczyzn, ale jeśli jeszcze nie usłyszałaś o niego odpowiedzi to postaramy Ci się ją w skrócie przedstawić. Powodów może być naprawdę sporo, jednak te najważniejsze 3 są bardzo banalne i w gruncie rzeczy zrozumiałe. Oto i one!

Czym jest zdrada emocjonalna i dlaczego musicie na nią uważać?

Zdrada emocjonalna jest bardzo ciężkim do rozpoznania zjawiskiem. Okazuje się, że większość z nas kiedyś tak owej doświadczyła, niektóre mogą być tego nawet nie do końca świadome. Mówiąc o zdradzie zawsze mamy na myśli czynniki silnie cielesne, fizyczne skupiające się na bliskości i uniesieniach łóżkowych. Zdrada emocjonalna swój obszar występowania ma jednak zupełnie gdzie indziej. Oto kilka przykładów.

Czy do siebie pasujecie? Te czynniki zawsze musisz brać pod uwagę

Pewnie każdy z nas będąc już w dłuższym związku zastanawia się czy aby na pewno druga połówka idealnie do nas pasuje. To, że się zastanawiamy jest zupełnie normalnym zjawiskiem. Każdy chciałby aby jego związek był jak najlepiej sparowany. Aby sprawdzić czy Ty i Twój partner jesteście dla siebie stworzeni warto odpowiedzieć sobie na kilka prostych pytań. Poniżej znajdują się 3 podstawowe czynniki, które powinieneś brać pod uwagę jeśli chcesz sprawdzić czy do siebie pasujecie. Oto i one:

Kilka sygnałów, które jasno wskazują na koniec związku. Czy to Was dotyczy?

Związek to relacja, która powinna opierać się na partnerstwie i wzajemności. Jeżeli jedna osoba, poczuje, że to co kiedyś tak mocno łączyło powoli zaczyna dzielić to może być znak, że ten związek właśnie zmierza ku końcowi. Faktem jest, iż budowanie trwałej relacji jest czasochłonne i wymaga od obojga parterów niemałej dojrzałości. Dlatego też, często związki kończą się w momencie wystąpienia pierwszych sytuacji trudnych czy nawet kryzysowych. Oto kilka sygnałów, które jasno wskazują na koniec związku. Czy to Was dotyczy?

Przepis na udany związek po 40stce - koniecznie wypróbuj!

Każda z nas marzy o idealny związku, który będzie oparty na zaufaniu i prawdziwej miłości. Jednak wciąż bardzo wiele z nas nie zdaje sobie sprawy z tego jak ciężko w dzisiejszych czasach jest znaleźć idealnego faceta. Zatem, jaki jest przepis na udany związek? Oto kilka sztuczek po których zauważysz, że Twój związek jest naprawdę udany.

Wybaczyłam zdradę - jak żyć dalej, aby było normalnie?

Wiele kobiet codziennie staje przed podobnym problemem. Zdrada jest silnie destrukcyjnym i wyniszczającym zjawiskiem. Pozbawia kobietę atrakcyjności i narusza jej pewność siebie. Nie wiele z nas tak naprawdę potrafi coś takiego wybaczyć, zapomnieć i żyć dalej. Jeżeli jednak jesteś w tej mało licznej grupie, odważnych i silnych kobiet, które zaryzykowały wszystkim, by ratować związek to koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl