Miłość

4 myśli, które ON ma, gdy patrzy na Ciebie

Niezależnie do tego, czy dopiero od niedawna się spotykacie czy też może tworzycie parę od wielu lat – na pewno jesteś bardzo ciekawa tego, co on myśli na Twój temat, gdy Cię obserwuje podczas różnych codziennych czynności. Sprawdźmy to!

3 małe szczegóły, przez które on będzie myślał TYLKO o Tobie

Jeśli poznałaś faceta i wydaje Ci się, że ta znajomość ma szansę przerodzić się w coś poważniejszego,  po prostu zacznij działać. Bardzo szybko przekonasz się o tym, że jeśli zastosujesz pewne kobiece sztuczki, on będzie myślał o Tobie bez przerwy!

Czy Twój facet dostatecznie się stara? Poznasz to po tych zachowaniach!

Uwaga, przyszła właśnie pora na moment prawdy. Jesteście razem, ale na co dzień nie analizujesz tego, czy on rzeczywiście stara się o to, by było Ci dobrze. Usiądź więc spokojnie i przeanalizuj jego zachowania, a będziesz miała pewność.

3 MEGA dziwne rzeczy, na które on patrzy na pierwszej randce

Pierwsze spotkanie randkowe z facetem to dość specyficzne momenty. Oboje jeszcze nie wiecie, jak to będzie, jak się potoczy, czy przypadniecie sobie do gustu czy też nie. Na pewno oboje jesteście też lekko zestresowani. A czy zastanawiałaś się nad tym, na co on zwraca wówczas uwagę?

Co oznacza liczba kwiatów w bukiecie od ukochanej osoby?

Kochani, za niecały tydzień święto Kobiet :) Super! Wszystkie Panie dostaną kwiatki, a może nawet coś słodkiego ;) Nie ma chyba osoby, która nie lubi kwiatów. Ale czy wiecie, jak bardzo ważna jest liczba kwiatów w bukiecie? Nie każdy wie, że poprzez odpowiednią liczbę kwiatów mężczyźni wyrażają swoje uczucia. Dla Mężczyzn: Może warto poznać, ile kwiatów dać Kobiecie. Dla Kobiet: Co do mnie mówi mój ukochany. 

Rzeczy, które on czyni, aby się Tobie przypodobać. Ale Ty tego nie lubisz!

Kiedy poznajesz faceta i wpadasz mu w oko, na pewno on będzie starał się robić wszystko, byś i Ty była nim poważniej zainteresowana. Próbuje Ci się na szereg sposobów przypodobać, jednak nie zawsze mu wychodzi. dlaczego? Bo trafia na rzeczy, których nie lubisz!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl