Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


4 cechy charakteru, które mężczyźni cenią w starszych kobietach

Dawniej zwykle w związkach było tak, że to facet był starszy. Dzisiaj jednak coraz częściej spotykamy się z sytuacją całkiem odwrotną. Młodsi mężczyźni bardzo wiele cenią w swoich nieco starszych wybrankach. Co na przykład? pora to sprawdzić!

Co go w Tobie drażni? Te rzeczy oczami faceta są najgorsze

Nawet najbardziej zakochany facet ma swoje granice wytrzymałości. Są zachowania, które działają na niego niczym płachta na byka. Oto lista rzeczy, które drażnią Twojego mężczyznę. Unikaj ich dla waszego wspólnego dobra.

Czy on się Tobą bawi? Po tym poznasz jego zagrywki

Poznałaś fajnego faceta i powoli zaczynasz się w nim zakochiwać, jednak nie jesteś pewna czy on odwzajemnia to zauroczenie? Oto kilka czynników, które mogą świadczyć o tym, że on się tylko Tobą bawi a ta znajomość nie ma szans na przetrwanie i zbudowanie długotrwałej relacji.

4 cechy prawdziwego mężczyzny, na którym nigdy się nie zawiedziesz

Niektórzy twierdzą, że prawdziwych dżentelmenów już nie ma. My na szczęście wierzymy we współczesnych mężczyzn i jak najbardziej uważamy, że jest inaczej. Są na szczęście faceci z klasą, którzy nigdy nie zawiodą kobiety. Oto ich cechy:

Jak się kochać po 50? Dlaczego warto wciąż to robić?

Niektórym wydaje się, że seks jest tylko dla dwudziesto- i trzydziestolatków. To kompletna bzdura! W nieco starszym wieku też można korzystać z niego i z jego wszystkich pozytywnych aspektów. Dlaczego po pięćdziesiątce nadal warto pozwalać sobie na łóżkowe igraszki?

Zanim przyjmiesz jego oświadczyny, koniecznie sprawdź te rzeczy!

Jesteście razem już dość długo i w Twojej głowie kiełkuje myśl, że chciałabyś, aby podarował Ci zaręczynowy pierścionek? To świetnie! Jednak najpierw powinnaś zastanowić się nad tym, czy na pewno wszystko o swoim wybranku wiesz, czy dobrze się poznaliście, czy możecie na siebie liczyć! Sprawdź więc TE rzeczy:

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl