Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


3 rzeczy, które zmieniają się w życiu erotycznym po 40

Życie intymne jest tak samo ważnym aspektem egzystencji człowieka jak życie zawodowe czy rodzinne. Niestety wraz z upływem lat nasze życie erotyczne zaczyna się nieco zmieniać. Modyfikacje, które zachodzą w tym prywatnym obszarze niekiedy nie są dla nas zbyt dobre i powodują ogólnie niezadowolenie oraz brak chęci. Oto kilka rzeczy, które zmieniają się w życiu erotycznym po 40 roku życia!

3 sygnały, które wskazują na koniec związku

Decydując się na związek ze swoim partnerem nawet przez chwile nie myślicie, że kiedyś może on się rozpaść. Jednak życie bywa brutalne i niestety nadal bardzo dużo par po długim czasie bycia razem stwierdza, że czas zakończyć bycie we wspólnym związku. Po czym poznasz, ze wasza relacja już nie jest tak mocna jak dawniej? Oto 3 najczęściej pojawiające się sygnały.

4 powody, dla których nie powinnaś ulegać facetowi

Facetom czasami wydaje się, że kobieta jest ich własnością. Jeżeli już ją zdobyli, to nie muszą się więcej o nią starać. Nie ma chyba nic bardziej mylnego, niż postrzeganie związku z kobietą jako swoistego rodzaju zależności. Oto kilka powodów, dla których nie powinnaś nigdy ulegać swojemu facetowi!

Jak sprawdzić czy on jest Tobą zainteresowany? Proste triki!

Zapewne każda z nas zauważyła chociaż raz w swoim życiu, że pewien chłopak ewidentnie jest nią zainteresowany. Po czym to poznać, że facet ma na nas oko? Jak rozpoznać jego sygnały względem naszej osoby? Oto lista 4 triki po których zauważysz, że on ewidentnie jest Tobą zainteresowany.

Dlaczego nie warto zabiegać o uwagę ze strony faceta?

Dlaczego wciąż tak wiele kobiet nie potrafi zrozumieć, że zabieganie o mężczyznę nie jest pożądanym przez nich zjawiskiem. Mężczyźni nie lubią gdy kobieta o nich walczy, a wręcz przeciwnie wolą gdy pozostawia to w ich kwestii. Dlaczego nie wolno zabiegać o mężczyzn? Dlaczego tak bardzo oni tego nie lubią? Oto 3 najbardziej popularnych powodów dzięki, którym zrozumiesz, że zabieganie o faceta nie powinno Cię obchodzić.

Cechy wrednej kobiety, których mężczyźni nienawidzą

Wredna osoba to ktoś, kto jak nikt inny potrafi być złośliwy, mściwy i pozbawiony jakiejkolwiek empatii czy uczuć wyższych. Mężczyźni nienawidzą wrednych kobiet, dlatego też starają się ich unikać jak ognia. Jakie więc cechy posiada wredna kobieta? Oto najistotniejsze z nich!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl