Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


3 powody, dla których mężczyzna może Cię zostawić

Coraz częściej w każdym związku bardzo często pojawiają się problemy, które w efekcie stają się nie do pokonania. Zazwyczaj uważa się, że problem, który pojawia się w związku z reguły zawsze powinien być uznawany za winę obu stron. Bardzo często w życiu jednak to wszystko wygląda zupełnie inaczej i problemy, które się pojawiają są uznawane za winę jednej bądź drugiej strony. Oto 4 powody przez które wasz mężczyzna może zakończyć związek.

3 powody dla których stosunek przerywany jest niebezpieczny

Stosunek przerywany jest jedną z popularniejszych metod antykoncepcyjnych – szczególnie wśród nastolatków. Okres dojrzewania skłania nas do poszukiwania możliwie najlepszych rozwiązań w każdej dziedzinie życia. Podobnie dzieje się także w przypadku antykoncepcji. Nastolatek wstydzi się wejścia do drogerii czy apteki i zakupu prezerwatyw, tabletki antykoncepcyjne też są kiepskim rozwiązaniem, bo przecież rodzice mogą zauważyć, tak więc rozpoczyna się poszukiwanie innego (genialnego) rozwiązania tej sytuacji i proszę bardzo – stosunek przerywany. Niestety większość młodych osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że ta metoda jest nie tylko mało skuteczna ale i niebezpieczna. Oto kilka zagrożeń.

Co oni kochają w starszych kobietach? Możesz się mocno zdziwić!

Zastanawiasz się, dlaczego piękni, młodzi i witalni faceci na swój obiekt westchnień wybierają zazwyczaj dojrzałe kobiety? Przecież mają tyle rówieśniczek z nogami do nieba, które chętnie wybrałyby się z nimi na randkę. Oto kilka powodów takich decyzji, niektóre z nich mogą Cię mocno zdziwić a nawet zszokować!

5 porad, dzięki którym utrzymanie harmonie w związku

Jeżeli jesteś w stałym związku i czujesz, że to ten jedyny, to znak, że powinnaś odpowiednio o Was zadbać. Staraj się codziennie pielęgnować to uczucie i bądź nie tylko cudowną kochanką ale i fantastyczną koleżanką i powierniczką. Oto kilka porad, dzięki którym zdołasz z łatwością utrzymać harmonię w związku! Trzymaj się ich a czeka Cię długie i szczęśliwe życie.

4 rzeczy, które według facetów są seksowne w sypialni

Każda z nas chciałaby aby jej facet czuł się w naszym łóżku jak najbardziej swobodnie, aby tak było warto zastosować kilka trików w sypialni, które z pewnością się mu spodobają. Znasz je? Stosujesz w waszym związku? Jeśli nie, koniecznie zacznij! Oto 4 rzeczy, które faceci uwielbiają i uważają, że są najseksowniejsze w sypialni.

Jesienna miłość - 5 porad dla singielek, dzięki którym podryw będzie łatwiejszy

Każdy z nas pragnie miłości. Jedni szukają kogoś na lata, inni nie są do końca pewni czego właściwie szukają. Jedno jest pewne – wszyscy chcą kochać i być kochanym. Oto kilka porad dla singielek, które jeszcze szukają swojego księcia z bajki. Przeczytajcie uważnie, to może Wam się przydać i nieco ułatwić te poszukiwania!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl