Ślub & Wesele

Dla większości osób najważniejsze wydarzenia w życiu, dzięki którym zmieniają się dalsze losy. Poprzedzone wielomiesięcznymi przygotowaniami, przygotowane z wielką dbałością o szczegóły. Znajdziesz tu porady przygotowujące do ślubu i wesela, fryzury ślubne, suknie ślubne oraz paznokcie ślubne.


Rzeczy, których warto unikać na ślubie. Dzięki nim nie będzie wpadki!

Jeśli przygotowujecie się aktualnie do najważniejszego i najbardziej uroczystego dnia w Waszym życiu, na pewno chcielibyście, by wszystko wypadło idealnie. Aby uniknąć zatem ślubno-weselnej wpadki, darujcie sobie TE rzeczy:

3 rzeczy, których nie wypada życzyć na ślubie

Kiedy wybieramy się na ślub w roli gościa, z całą pewności jesteśmy mocno podekscytowani. Ale czy zastanawialiśmy się nad tym, czego młodej parze życzyć z tej niezwykłej okazji? Na pewno nie decydujmy się na TE życzenia, bo mogą spowodować niezręczne sytuacje:

4 wpadki, których żaden gość weselny nie wybaczy

Jeżeli szykujecie się właśnie do ślubu i wesela, na pewno chcecie, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, by ceremonia i przyjęcie wspaniale się udały. Dowiedzcie się zatem, jakie wpadki na weselu są najpowszechniejsze – i starajcie się ich za wszelką cenę uniknąć!

Najpiękniejsze momenty ze ślubu na kilku fotografiach

Piękne momenty ślubu uwiecznione na zdjęciach - piękne chwile w jednym obiektywie.  

6 oryginalnych pomysłów na wieczór panieński

Czeka Cię niebawem wieczór panieński? W takim razie musisz wiedzieć, że wcale nie jest konieczne, by oznaczał on picie drinków w klubie. Istnieje bowiem mnóstwo znacznie ciekawszych sposobów na spędzenie tego czasu.

3 rzeczy, które musisz rozważyć, zanim wybierzesz świadków na ślub

Kiedy para przygotowuje się do swojego ślubu oraz weselnego przyjęcia, ma na głowie całe mnóstwo różnych obowiązków. Jednym z nich jest decyzja o tym, jacy świadkowie na ślub okażą się najlepszym rozwiązaniem.  Kogo wybrać, by nie żałować, jakie kryteria brać pod uwagę?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl