Ślub & Wesele

Dla większości osób najważniejsze wydarzenia w życiu, dzięki którym zmieniają się dalsze losy. Poprzedzone wielomiesięcznymi przygotowaniami, przygotowane z wielką dbałością o szczegóły. Znajdziesz tu porady przygotowujące do ślubu i wesela, fryzury ślubne, suknie ślubne oraz paznokcie ślubne.


Od czego zacząć organizację wesela?

Powiedziałam „tak” i co dalej? Minęło już trochę czasu, odkąd jesteście narzeczeństwem i czujesz, że nadszedł moment, w którym należy rozpocząć przygotowania ślubne, ale nie masz pojęcia od czego zacząć? Przeczytaj nasz krótki poradnik, aby krok po kroku przygotować się do tego wydarzenia, uniknąć rozczarowań po drodze i sprawić, aby wasz dzień był wyjątkowy.

Organizacja wesela – jak się za to zabrać?

Wesele to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary. To moment, który pozostaje na długo w pamięci narzeczonych. Także dla rodziny i przyjaciół jest to niezapomniane przeżycie. Jednak organizacja wesela wymaga dużo pracy i koordynacji wielu elementów, dlatego warto pomyśleć o kilku aspektach już na samym początku.

Jak poprosić o świadkowanie?

Prośba o świadkowanie to wyjątkowa chwila, więc warto zadbać o jej wyjątkową oprawę. Poznaj oryginalne pomysły na prezent oraz sposoby wręczenia go w tym uroczystym momencie.

Gdzie kupić pierścionek zaręczynowy?

Zastanawiasz się, gdzie kupić pierścionek zaręczynowy? Nie wiesz czy udać się do popularnych salonów jubilerskich, małych pracowni czy może zdecydować się na e-zakupy? W Twojej głowie pojawia się pytanie, ile kosztuje pierścionek zaręczynowy? W artykule podpowiadamy w tych kwestiach i rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

Muzyka na weselu – komu powierzyć jej realizację?

Muzyka jest jednym z najważniejszych elementów każdej udanej zabawy weselnej. Bez niej żadne wesele nie może się odbyć. Przed parą młodą stoi więc spore wyzwanie wyboru osoby lub osób, które nadadzą profesjonalnej oprawy muzycznej ich zabawie. Do wyboru mamy obecnie dwie profesjonalne opcje – są nimi zespoły weselne i DJ na wesele. To, którego wykonawcę wybierzemy, zależy nie tylko od naszych osobistych upodobań muzycznych, ale także preferencji naszych gości.

Najmodniejsze pierścionki zaręczynowe na 2022 r.

Zaręczyny to tak ważna chwila w życiu, że wielu mężczyzn już na długo przez nimi zastanawia się, jaki pierścionek wybrać. Trzeba zrozumieć, że taką biżuterię kobieta nosi zazwyczaj przez całe życie, choć czasami się zdarza, że panny młode decydują się na zakładanie po ślubie samej tylko obrączki. Wybrany przez Ciebie model ma olśnić przyszłą narzeczoną, zwracać na siebie uwagę, ale też mieć wymierną materialną wartość, która z czasem będzie jedynie rosła. Jakie pierścionki są na topie w tym roku? O czym marzą kobiety, gdy wyobrażają sobie swoje idealne zaręczyny? Sprawdź nasze sugestie!