Uroda

Jaki makijaż ślubny wybrać? Podpowiadamy!

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w całym życiu, dlatego dokłada się wszelkich starań aby wszystko było idealne. Wybór odpowiedniego makijażu ślubnego równie ma duże znaczenie. Zobacz propozycje na różne typy make up’u.

Jak malować paznokcie krótkie? 7 najlepszych inspiracji

Wydaje Ci się na krótkich paznokciach nie poszalejesz z kolorami i wzorami? Choć powierzchnia płytki paznokcia rzeczywiście nie jest duża, to możesz się zdziwić jak ładnie może być pomalowana. Przedstawiamy galerię najładniejszych wzorów na paznokcie krótkie.

Wzorki nude na paznokciach - inne niż zwykle

Nieśmiertelne cieliste kolory manicure w nowej odsłonie. Zobaczcie całkiem nowe wzorki nude na paznokciach. Świetne propozycje nie tylko na co dzień, ale i na szczególne okazje.

Łatwe wzorki na paznokcie dla początkujących

Nie musisz być profesjonalną makijażystką, aby mieć zadbane paznokcie. Przygotowaliśmy zestaw wzorów, które możesz zrobić samodzielnie. Nie masz dużego doświadczenia? Oto łatwe wzorki na paznokcie dla początkujących.

Jaki makijaż dla małych oczu? Pokazujemy przykłady

Zastanawiasz się jak zrobić makijaż dla małych oczu? Znajdziesz tu skuteczne porady i najlepsze przykłady na szybką metamorfozę.

Makijaż okolicznościowy - przegląd najświeższych trendów

Przedstawiamy zbiór najciekawszych makijaży na różne okazje. Zobacz jak malować się do pracy, wieczorną imprezę z koleżankami, albo na ślub. Najciekawsze propozycje na makijaż okolicznościowy znajdziecie poniżej.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl