Uroda

Inaczej atrakcyjność, która wiąże się głównie z cechami natury fizycznej. W dużej mierze subiektywna. Należy regularnie dbać o urodę, by prezentować się jak najlepiej. Pokażemy jak pielęgnować skórę i cerę twarzy.


Tatuaż na dłoni. Który wzór będzie najlepszy? Wybierz!

Tatuaże na dłoni robią coraz większą furorę. Szczególnie modne będą w tym sezonie pięknie ozdobione kobiece dłonie. Pragniesz spełnić swoje życiowe marzenie i stworzyć niebanalny wzór tatuażu, którym przyciągniesz uwagę innych? Zajrzyj do galerii przepełnionej najnowszymi inspiracjam i wybierz odpowiedni dla siebie wzór.

Cenne wskazówki przy malowaniu paznokci

Większość kobiet maluje swoje paznokcie, aby ich dłonie wyglądały pięknie. Oto kilka cennych porad, które warto zastosować podczas samodzielnego wykonywania manikiuru:

Tatuaż z motywem ptaka. One nas najbardziej urzekły!

Tatuaże z motywem ptaków stają się coraz bardziej na topie. W tym sezonie będą królowały wśród najnowszych wzorów na stylowy tatuaż.  Jeśli jesteś miłośnikiem tych przemiłych zwierząt, z pewnością znajdziesz odpowiedni dla siebie wzór. Poznaj najnowsze propozycje na ozdabianie ciała z pomocą modnych tatuaży z motywem ptaków. 

Jak zadbać o paznokcie u stóp? Praktyczny poradnik

Już wiosna. Za niedługo nadejdzie upragniona i wyczekiwana pora roku jaką jest lato. Powoli zbliża się czas, by założyć lekkie buty, sandały, klapki, pokazać stopy i… paznokcie u stóp. Niestety, bywa tak, że po kilku miesiącach w kozakach i botkach, nasze paznokcie nie prezentują się korzystnie. Są zniszczone, przesuszone, matowe i pożółkłe od lakierów.

Malutkie tatuaże, które zapragniesz mieć

Tatuaże to marzenie wielu kobiet. Nie wszystkie jednak mają odwagę na stworzenie dzieła o pokaźnych rozmiarach. Dla tych mniej odważnych jest rozwiązanie! Malutkie damskie tatuaże tez są piękne!

Zrobiłaś sobie tatuaż? Zobacz, jak o niego zadbać

Po wizycie w studiu tatuażu chcielibyśmy jak najszybciej pochwalić się naszym nowym nabytkiem przed rodziną i znajomymi. Zanim jednak to nastąpi, powinniśmy nieco odczekać, doprowadzając tatuażową ranę do porządku. Od działań, które wówczas podejmiemy, zależy, czy nasz tatuaż będzie prezentował się dobrze, czy może wyblaknie, tracąc znaczną część swoich walorów estetycznych. Co należy zrobić, by nie ziścił się najgorszy scenariusz? Wystarczy postępować zgodnie z kilkoma wskazówkami.​

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl