Fitness

Fitness jest formą ćwiczeń, którą stworzono w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jej kolebka to Stany Zjednoczone. Tego typu ćwiczenia wykonuje się w rytm muzyki, często w grupie. Ćwiczenia pomagają w przyśpieszeniu metabolizmu oraz uzyskaniu smukłej sylwetki.


TOP 5 niezawodnych zastosowań suplementów!

Suplementy diety, co to takiego? Co kryje się za tym stwierdzeniem i o czym pamiętać mając na uwadze zakup odpowiednich kapsułek? Suplement diety na włosy, suplementy na nerwy? Koniecznie sprawdź, jakich 5 niezawodnych zastosowań mogą mieć konkretne suplementy i zacznij poszukiwania tych idealnych.

Dietetyk Poznań – redukcja masy ciała i krok ku zdrowiu

Dobrze zbilansowana dieta to nie tylko krok do uzyskania wymarzonej sylwetki. Dieta odpowiednia do potrzeb i celów to także zdrowie całego organizmu oraz skuteczna pomoc przy różnych chorobach. Gabinet dietetyczny i wyspecjalizowani dietetycy to miejsce, w którym znajdziemy fachowe wsparcie w tych kwestiach.

Sposoby na walkę z nadwagą

Mówi się, że otyłość obecnie dotyka aż do 30% obywateli Unii Europejskiej, a liczba ta wciąż rośnie. Nie bez znaczenia jest styl życia, w którym pośpiech i jedzenie w biegu sprawia, że coraz większą liczbę osób dotyka to skomplikowane przewlekłe schorzenie.

Butelki Dafi z logo – nie tylko dla sportowców

Coraz częściej odchodzi się od tradycyjnej wody butelkowanej, którą można znaleźć w każdym sklepie. Takie butelki tworzone są ze szkodliwego plastiku, są jednorazowe i niepraktyczne. Świetnym zamiennikiem okazują się butelki Dafi, które są wielorazowego użytku, a co istotne, zawierają specjalny filtr, który pozwala na picie wody kranowej. W Caprea znajdziesz szeroki wybór butelek wielorazowego użytku – różne kształty, kolory i pojemności.

Odzież sportowa dla kobiet na wakacje - co wybrać?

Temperatury za oknem rosną, a pogoda staje się upalna. Jak w takich warunkach nie rezygnować ze swoich aktywności, a jednocześnie zabezpieczyć się przed słońcem? Jaką odzież wybrać, aby nadal czuć się modnie i komfortowo?​

Bielizna modelująca – jak dobrać właściwy rozmiar?

Bielizna wyszczuplająca potrafi zdziałać cuda – z jej pomocą ukryjesz mankamenty sylwetki oraz uwypuklisz atuty. Jednak aby spełniła swoje najważniejsze funkcje, musi być dobrze dobrana pod względem rozmiaru i kroju. Jak wybrać idealną bieliznę modelującą, aby nie odznaczała się pod ubraniem i jednocześnie zakamuflowała trapiące niedoskonałości?

Aplikacja KobiecePorady.pl