Rodzina & Dziecko

Rodzina to podstawowa komórka społeczna oraz niedorosła istota, która jest dla swoich rodziców córką bądź też synem. Najbliższą rodzinę tworzą rodzice wraz z dzieckiem/dziećmi. Porady w tym dziale pochodzą z zakresu ciąży, wychowania dziecka oraz zdrowia.


4 rzeczy, przez które cellulit nie znika!

Czasami mimo diety i utraty wagi nasz cellulit nie chce zniknąć. Jest to problem z którym boryka się niemal każda z pań, niektóre z nas starają się walczyć z tzw. pomarańczową skórką poprzez stosowanie prze różnych kosmetyków ujędrniających inne zaś stawiają na sposoby bardziej naturalne. Co więc jest tak naprawdę główną przyczyną tego, że cellulit nie znika? Oto nasze spostrzeżenia!

3 trudności, które na co dzień napotykają samotne matki

Każda z nas zachodząc w ciążę marzy o tym by stworzyć prawdziwą, kochającą się rodzinę. Jednak nie zawsze nam się to udaje, ponieważ niestety nie dogadujemy się w tej kwestii z naszym partnerem. Brak porozumienia sprawia, ze zostajemy same z naszym maleństwem i musimy zmierzyć się z wieloma trudnościami. Jakie trudności najczęściej napotykają na swojej drodze samotne matki? Oto 3 z nich.

Co musisz wiedzieć o odrze? Niezbędnik choroby

Odra jest to jedna z najgroźniejszych chorób zakaźnych, bardzo szybko rozprzestrzenia się i niestety bardzo trudno nad nią zapanować. Najczęściej występuje ona u osób mało odpornych, zazwyczaj niezależnie od wieku. Co należy wiedzieć o odrze? Oto 4 podstawowe rzeczy, które powinnaś wiedzieć o odrze.

3 rzeczy w domu, które są niebezpieczne dla kobiety w ciąży

Ciąża to wyjątkowy czas. Jednak czasami wymaga on naprawdę wielu poświęceń ze strony młodej matki. Kobieta w tym czasie naprawdę powinna na siebie uważać i starać się unikać niektórych czynności w domu. Jakich rzeczy nie powinna wykonywać kobieta w ciąży w domu? Oto 3 z nich.

4 piękne imiona dla dzieci, które są modne w 2019 roku

Chciałabyś, aby Twoje dziecko miało imię, które będzie modne w najbliższym czasie? Jeśli tak to koniecznie zerknij poniżej. Przygotowaliśmy dla was listę imion, które z pewnością będą najmodniejsze w 2019 roku. Oto 4 z nich.

5 cech złego ginekologa. Takich musisz unikać!

Idąc do ginekologa oczekujemy od niego, że będzie dyskretny, miły, spokojny a przede wszystkim delikatny. Wizyta u tego specjalisty wiąże się często z poczuciem skrępowania czy też zawstydzenia. Dlaczego tak ważną kwestią jest podejście lekarza do człowieka. Oto kilka cech, które mogą świadczyć o tym, że już czas zmienić ginekologa.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl