Rodzina & Dziecko

Rodzina to podstawowa komórka społeczna oraz niedorosła istota, która jest dla swoich rodziców córką bądź też synem. Najbliższą rodzinę tworzą rodzice wraz z dzieckiem/dziećmi. Porady w tym dziale pochodzą z zakresu ciąży, wychowania dziecka oraz zdrowia.


Proste i skuteczne zasady zdrowego odchudzania

Zbędne kilogramy wpływają w negatywny sposób na samoocenę i zwiększają ryzyko zachorowalności na wiele schorzeń. Jak się odchudzać nie zaszkodzić swojemu zdrowiu?

3 produkty, przez które brzydko pachniesz

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad swoim naturalnym zapachem ciała?  Pewnie wydaje Ci się, że jest on bardzo przyjemny, jednak w praktyce może być całkiem inaczej. Może się bowiem okazać, że po zjedzeniu pewnych produktów spożywczych po prostu brzydko pachniesz. O czym konkretnie mowa?

4 nawyki, przez które Twój metabolizm zwalnia do zera

Szybki metabolizm to tak naprawdę gwarancja smukłej sylwetki, problemy z nim związane powodują zaś nadwagę. Jeśli masz problemy z nadprogramowymi kilogramami, zastanów się, czy przypadkiem nie popełniasz TYCH błędów:

4 najlepsze rzeczy, jakich matka może nauczyć swoją córkę

Jeśli masz córkę, na pewno chcesz ją wychować najlepiej, dać jej całe mnóstwo miłości, dobrej energii i wszystkiego, co dobre. Pamiętaj zatem, że jesteś jej nauczycielką. Co takiego możesz jej przekazać, czego matka może nauczyć swoją córkę?

5 szkodliwych objawów alergii u dzieci

Żyjemy  w takich czasach, w których z różnego typu uczuleniami mamy coraz częściej do czynienia. Najmłodsi zapadają na nie niezwykle często. Jeśli zauważysz zatem TE szkodliwe objawy alergii u dzieci, poradź się lekarza:

Przez te produkty Twój metabolizm zwalnia. Lepiej usuń je z diety!

Na pewno chciałabyś, żeby Twój metabolizm był na znakomitym poziomie, to bowiem niemalże gwarancja szczupłej sylwetki. Jednak jeśli masz kłopoty z nadprogramowymi kilogramami, powinnaś przeanalizować swój jadłospis. Na pewno wyklucz z niego TE produkty i składniki:

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl