Rodzina & Dziecko

Rodzina to podstawowa komórka społeczna oraz niedorosła istota, która jest dla swoich rodziców córką bądź też synem. Najbliższą rodzinę tworzą rodzice wraz z dzieckiem/dziećmi. Porady w tym dziale pochodzą z zakresu ciąży, wychowania dziecka oraz zdrowia.


4 produkty, które mogą doprowadzić Twoje dziecko do otyłości

Otyłość wśród dzieci to ostatnimi czasy coraz częstszy problem w naszym kraju i poza jego granicami Niestety dostęp do słonych i słodkich przekąsek oraz gazowanych napojów nie ułatwia sytuacji. Jeśli nie chcesz, żeby Twojemu dziecku groziła otyłość, absolutnie nie dawaj mu TYCH produktów:

10 pomysłów na zdjęcie dziecka, które są przepiękne

Piękne zdjęcia dzieci, które będą inspiracją dla młodych mam.  

4 choroby, które najczęściej dopadają kobiety po 50

Kiedy kobieta osiąga pięćdziesiąty rok życia, powinna bardziej niż zwykle dbać o siebie i o swoje zdrowie. Okazuje się bowiem że w tym wieku jest ona narażona na sporo różnych chorób. O czym konkretnie jest mowa?

4 choroby cywilizacyjne, które mogą dotknąć każdego z nas

Choroby cywilizacyjne to plaga dzisiejszego świata – lekarze nie mają co do tego najmniejszych nawet wątpliwości. Nawet jeśli staramy się prowadzić zdrowy tryb życia, mogą one i nas dosięgnąć. O jakich chorobach konkretnie mowa?

4 właściwości prozdrowotne kurkumy – niesamowite!

Kurkuma to przyprawa nadająca potrawom charakterystyczny żółty kolor. Jeżeli do tej pory raczej rzadko po nią w swojej kuchni sięgałaś, czas teraz to zmienić. Okazuje się bowiem, że nie tylko walory smakowe są tutaj ważne. Kurkuma ma bowiem mnóstwo prozdrowotnych właściwości. Jakich?

Rzodkiewka działa cuda – 4 właściwości zdrowotne

Dodajemy ją do kanapek, sałatek, twarożku czy też chłodników. Jednak czy tak naprawdę wiemy, co niepozorna rzodkiewka w sobie kryje? Okazuje się, że jej prozdrowotne działanie nie zawsze jest doceniane!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl