Rodzina & Dziecko

Rodzina to podstawowa komórka społeczna oraz niedorosła istota, która jest dla swoich rodziców córką bądź też synem. Najbliższą rodzinę tworzą rodzice wraz z dzieckiem/dziećmi. Porady w tym dziale pochodzą z zakresu ciąży, wychowania dziecka oraz zdrowia.


Jak rozpoznać salmonellę? Czy masz jej objawy?

Salmonella najczęściej pojawia się w mięsie kurczaka lub jajkach. Niestety coraz częściej duża liczba z nas przestaje zwracać uwagę na to co je. W efekcie prowadzi to do różnego rodzaju chorób żołądka oraz salmonelli, która wciąż niestety spowodowana jest złym przechowywaniem naszej żywności. Jak rozpoznać salmonellę? Czy masz jej objawy? Oto 3 oznaki, które powiedzą nam, że w naszym organizmie mogła zagościć salmonella.

3 prozdrowotnych właściwości aloesu. Skuteczne!

Aloes? Niestety nadal zbyt mało z nas zdaje sobie sprawę jaką ważą rolę w życiu każdego z nas może pełnić ta roślinka. Może być on w formie żelu, maści czy tez syropu. Bardzo często osoby, które spotkały się już ze stosowaniem aloesu z pewnością są zachwycone jego działaniem i z chęcią do niego wracają. Jakie prozdrowotne właściwości niesie ze sobą aloes? Oto lista 4 czynności, którym z pewnością aloes może pomóc gdy zdecydujemy się go użyć.

3 skutki uboczne zdrowych diet, które mogą zrujnować Twój organizm

Każda z nas chciałaby zmienić swoje nawyki żywieniowe i zacząć odżywiać się zdrowo i nie mieć w tym większych problemów. Jednak nie zawsze każdy chcąc zmienić swoje nawyki żywieniowe postępuje z głową. Nadal bardzo duża ilość osób w ogóle nie myśli jakie konsekwencje czekają ich w momencie gdy nie będą stosować diety w sposób odpowiedni. Do jakich dolegliwości może doprowadzić nieprawidłowe stosowanie diety. Oto 3 skutki nieprawidłowego odżywania.

3 toksycznych sytuacji z teściami, które chcielibyście uniknąć

Konflikt z teściami niestety nadal występuje u dużej liczby par a w szczególności u nowożeńców, którzy dopiero rozpoczynają wspólną drogę. Praktycznie każda para zmierza się z tym problemem co nie do końca dobrze wpływa na ich relacje. Jakie toksyczne sytuacje z teściami występują w związkach najczęściej? Oto przykładowe 3 sytuacji, których z pewnością chcielibyście uniknąć.

4 złych produktów, przez które może boleć Cię głowa

Miewasz częste bóle głowy? Stosując te produkty z pewnością nie pomagasz sobie a wręcz przeciwnie spożywające je powodujesz, że ból twojej głowy będzie utrzymywał się i powtarzał jeszcze częściej. Jakie produkty nie powinny być w tym przypadku przez Ciebie stosowane? Oto lista 3 najbardziej szkodliwych produktów przez które ból Twojej głowy będzie się nasilał.

Co powinnaś zrobić z facetem, który nie wspiera Cię w ciąży?

Każda z nas będąc w ciąży z pewnością oczekuje od swojego mężczyzny odrobinę wsparcia i ciepła. Jak wiadomo cały poród i przyjście nowego potomka na świat nie jest dla kobiety łatwe. Mimo miliona pięknych chwil w tym momencie pojawia się również mnóstwo ciężkich. Co jeśli Twój facet zupełnie Cię nie wspiera i przez całą ciążę musisz przejść sama? Co zrobić z takim facetem? Oto 3 podstawowe rzeczy jakie powinnaś zrobić z facetem, który zupełnie nie interesuje się i nie wspiera Cię w czasie ciąży.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl