Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


4 cechy pewnych siebie kobiet, które cenią mężczyźni

Zapewne każda z nas chciałaby mieć cechy, które uwielbiają mężczyźni. Każdy facet uwielbia gdy kobieta jest pewna siebie i potrafi realizować swoje marzenia. Jakie cechy pewnych siebie kobiet są najbardziej pożądane przez mężczyzn? Oto lista 4 cech charakteru kobiet, które faceci cenią najbardziej.

3 ulubionych trików facetów, którymi manipulują

Jakiś czas temu poznałaś nowego faceta, który nie do końca zachowuje się w stosunku do Ciebie tak jakbyś sobie tego wymarzyła? Czujesz w waszej relacji sporą ilość manipulacji z jego strony? Po czym poznać, że Twój facet Tobą manipuluje? Oto lista 3 najbardziej popularnych trików facetów po których poznasz, że jesteś przez niego manipulowana.

3 warzyw i owoców, które pozytywnie wpływają na Twoje libido

Od pewnego czasu pojawiły się w Twoim życiu problemy związane z obniżeniem poziomu libido? Jest to bardzo prawdopodobnie spowodowane nieprawidłowym odżywianiem. Jakie potrawy jeść aby nasze libido wróciło do normy? Oto lista 3 podstawowych warzyw i owoców dzięki którym z pewnością Twoje libido będzie funkcjonowało tak jak dawniej.

4 najgorsze rzeczy, które napotkasz w szpitalu!

Szpital, to miejsce w którym powinno się dochodzić do zdrowia i czuć powiedzmy względnie dobrze. Polska rzeczywistość bywa jednak nieco inna i placówka, która ma nam pomagać i nas leczyć chwilami bywa nieco przerażająca. Każdy, kto chociaż raz przebywał w szpitalu wie, że nie wygląda to tak kolorowo jak pokazują nam to media czy programy telewizyjne. Oto kilka rzeczy, które możesz spotkać w szpitalu, lepiej uważaj!

3 pytania, które rażą dumę faceta

Zastanawiałaś się kiedyś czy w momencie gdy rozmawiasz ze swoim chłopakiem sprawiasz mu przykrość? Może nie zdajesz sobie sprawy, ale prawdopodobnie kilka razy podczas trwania waszego związku sprawiłaś swojemu ukochanemu krzywdę opowiadając niestworzone historie.

3 słów, które każdej kobiecie działają na nerwy!

Nadal wiele osób nie zdaję sobie sprawy z tego jak bardzo ważną sprawą w dzisiejszych czasach jest szacunek dla drugiej osoby. Szacunek ten coraz częściej niestety zaniedbywany jest jeśli chodzi o kontakty z kobietami. Jakie słowa w stosunku do kobiety drażnią ją najbardziej? Oto lista 3 podstawowych słów, które z pewnością działają kobietą na nerwy.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl