Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


4 rzeczy, które zwiększają Twoją atrakcyjność. To bardzo proste!

Od pewnego czasu czujesz, że stałaś się mniej atrakcyjna niż wcześniej? Musisz koniecznie to zmienić jeśli chcesz poczuć się świeżo tak jak dawniej. Zmiany, które możesz wprowadzić wcale nie muszą okazać się trudne. Chcesz zwiększyć swoją atrakcyjność? Koniecznie zastosuj kilka prostych trików dzięki którym staniesz się bardziej atrakcyjna. Oto 4 z nich.

3 niebezpieczne rzeczy, których nie możesz trzymać w łóżku

Pewnie duża liczba z nas nadal w swoim łóżku trzyma mnóstwo rzeczy nie zdając sobie sprawy z tego jak bardzo są one dla nas niebezpieczne. Wiesz co wolno a czego absolutnie nie powinieneś trzymać w łóżku? Oto 4 rzeczy, których nie powinieneś trzymać łóżku ponieważ mogą okazać się niebezpieczne.

3 powody, dla których kobiety nie lubią zdesperowanych mężczyzn

Każda z nas marzy o mężczyźnie przy którym będzie mogła poczuć się bezpiecznie. Niestety coraz więcej facetów na świecie staje się desperatami co z pewnością oddala nie jedną kobietę. Postawa ta nie jest lubianą wśród kobiet. Większość z nich nie chcę wdawać się w relacje z desperatami. Dlaczego kobiety tak bardzo nie lubią desperatów? Jakie są tego powody? Oto 3 powody dla, których prawie każda kobieta nie znosi zdesperowanych mężczyzn.

5 niezwykle głupich zwyczajów, których ciągle przestrzegamy

Zapewne każdy z nas ma wpojone we krwi kilka zwyczajów, które na co dzień przestrzega pomimo, że są one zupełnie bez sensu. Jaki zwyczajów Ty przestrzegasz? Sprawdź czy znajdują się one na naszej liście. Oto 5 najczęściej przestrzeganych zwyczajów.

5 oznak, które powiedzą Ci, że ta przyjaźń nie ma sensu

Przyjaźń? Dla wielu z nas jest to jedna z najważniejszych rzeczy na świecie. Niektórzy nawet uważają, że przyjaźń jest ważniejsza niż miłość i potrafi przetrwać największy kryzys. Okazuje się jednak, że nie wszyscy trafiają na przyjaźń, która będzie łączyła ich na zawsze. Jak rozpoznać, że przyjaźń, która trwała lata już nie ma sensu?

Czy on jest dojrzały emocjonalnie? Sprawdzisz to po tych zachowaniach

Każda z nas chciałaby, aby jej facet był dojrzały emocjonalnie, był w stanie zaopiekować się nią a w przyszłości stworzyć rodzinę. Szukasz faceta, który będzie w stanie stworzyć z Tobą związek oparty na dojrzałości? Chcesz aby Twój facet był w pełni dojrzały emocjonalnie? Jeśli zaczęłaś szukać takiego mężczyzny musisz koniecznie zwrócić na kilka zachowań po których z pewnością rozpoznasz czy to ten właściwy. Oto lista podstawowych zachowań dzięki, którym znalezienie dojrzałego faceta będzie łatwiejsze niż może Ci się to wydawać.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl