Lifestyle

Kobieta z jego snów – czyli jaka jest wymarzona postać kobiety według mężczyzn?

Każda z kobiet ma swój wzór mężczyzny – i na odwrót. W umysłach panów funkcjonują ideały kobiet, istoty, które są pod każdym względem doskonałe. Jakie cechy miałaby posiadać taka idealna partnerka?

4 najgorsze miejsca dla singla, których nie czuje się dobrze

Okazuje się, że w naszym kraju singli jest całkiem sporo (zarówno jeśli chodzi o kobiety, jak i mężczyzn). Ale gdzie takich osób szukać? My możemy Wam powiedzieć, gdzie ich raczej nie znajdziecie, bo nie czują się tam dobrze:

5 zwrotów, których faceci nienawidzą słyszeć

Są takie słowa, zwroty i określenia, które faceci wprost uwielbiają. Są też jednak takie, które działają na nich niczym płachta na byka. Czego oni nienawidzą słyszeć, co jest dla nich najgorsze?

4 rzeczy, których nigdy nie doświadczysz, będąc singlem

Wiele osób ceni sobie bardzo życie singla. Twierdza one, że mogą być niezależne, robić to, co chcą, a nikt niczego im nie narzuca. Niby prawda, ale powinny one także pamiętać o tym, co je omija, czego nie mogą zaznać i doświadczyć. O czym konkretnie jest mowa?

4 powody, dla których NIGDY nie powinnaś gonić za facetem

Nie bez powodu mawia się, że facet to typ zdobywcy. On pragnie o kobietę zabiegać, starać się, by zwyczajna na pozór znajomość stała się prawdziwym związkiem. Jeśli masz skłonność do ganiania za mężczyznami, przestań. Dlaczego?

4 miejsca, w których single czują się najlepiej

Okazuje się, że sporą część naszego społeczeństwa stanowią singielki i single. Gdzie takich osób szukać? Gdzie najchętniej przebywają? W jakich miejscach dobrze się czują? Sprawdźmy to!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl