Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


4 prozdrowotne powody dla których warto spać nago

Sen jest nieodłącznym elementem życia każdego z nas. Przeciętnie powinniśmy spać około 7-8 godzin na dobę by być wypoczętym i szczęśliwym. Dużo osób zwraca uwagę na to na czym śpi (materac) czy pod jaką pościelą (najlepiej 100% bawełna), ale czy zastanawialiście się kiedyś nad tym dlaczego warto spać nago? Jest to nie tylko zdrowe ale i zdecydowanie bardziej komfortowe, no i cóż… sprzyja pikanterii i namiętności.

5 cech, które oni kochają w blondynkach

Zazwyczaj nie ocenia się kobiety przez pryzmat jej koloru włosów. Jednak są pewne cechy charakteru, które idealnie pasują do tych z Pań, które mogą pochwalić się blond włosami. Faceci są zgodni drogie Panie, to właśnie blondynki, częściej aniżeli brunetki, szatynki czy rude odznaczają się wymienionymi niżej cechami charakteru. I wiecie co? Płeć przeciwna je w Was uwielbia!

Spędziłaś zbyt dużo czasu na słońcu? Zobacz jakie choroby mogą Cię dopaść

Wakacje to czas w którym spędzamy na słońcu bardzo dużo czas. Nie zawsze ten czas jest dla nas bezpieczny i nie zawsze powinniśmy nadużywać wakacyjnego słońca. Promienie słoneczne mogą wyrządzić sporą krzywdę i negatywnie odbić się na naszym zdrowiu. Jakie choroby mogą Cię dopaść spędzając zbyt dużo czasu na słońcu? Oto 4 z nich.

4 znaki wypalenia zawodowego, które niszczą Twoją psychikę

Zapewne większość z nas zdarzyło się chociaż przez chwilę poczuć, że w waszym życiu zawodowym coś się zmieniło. To „coś” bardzo często uznawane jest za wypalenie zawodowe, które coraz częściej występuje niestety u osób młodych. Jest to niestety bardzo przykre zjawisko, że coraz częściej wypalenie zawodowe dotyka młodych ludzi którzy dopiero zaczynają swoją karierę. Po czym poznać wypalenie zawodowe? Oto 4 oznaki po których poznasz, że powoli zaczyna dopadać też Ciebie.

Czy masz te cechy? Jeśli tak to znaczy, że jesteś pożądana przez mężczyzn!

Każda z nas chciałaby być pożądana przez mężczyzn. Jednak nadal nie każda z nas może być oblegana przez facetów. Zazwyczaj mężczyźni mają swoje typy, których starają się szukać . Co zrobić aby być bardziej pożądaną przez facetów? Jakie cechy trzeba posiadać, aby mężczyźni za wami szaleli. Oto 4 podstawowe cechy, który uwielbia prawie każdy facet. Sprawdź czy je masz!

3 gesty, przez które Twój facet uważa Cię za dziwną

Pewnie setki razy zdarzyła Ci się sytuacja w której czułaś się tak okropnie, że w mgnieniu oka na twojej twarzy pojawił się tak zwany „burak”. Co takie wydarzyło się w Twoim życiu? I co takiego powiedziałaś do swojego chłopaka, że uważał Cię za dziwną? Oto lista 3 podstawowych gestów, których lepiej nie pokazywać przy swoim facecie jeśli nie chcesz żeby uważał Cię za dziwną.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl