Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


Jak być piękną po 40stce? 5 niezawodnych zasad!

Bycie piękną nie oznacza tylko olśniewania wyglądem zewnętrznym. Kobieta piękna to także taka, której wnętrze jest bogate i pełne ciepła dla innych jak i dla samej siebie. Więc bycie piękna kobietą oznacza bycie kimś pewnym i świadomym swego ciała i duszy, dobrym, pomocnym, zadbanym, sympatycznym oraz optymistycznym. Nie sam wygląd się liczy drogie Panie, on stanowi tylko dopełnienie pewnej całości.

Jak przetrwać zimę w samotności - 3 życiowe porady!

Czujesz, że dopada Cię pewnego rodzaju zimowe przesilenie? Masz wrażenie, że totalnie nie służy Ci ta pora roku? Zapewne wiele z nas nie lubi zimy, ponieważ bardzo ciężko przechodzi pojawiające się razem z nią zmiany. Jak poradzić sobie z nadchodzącą zimą? Jak ją przetrwać, zwłaszcza w samotności? Oto 3 najbardziej powszechne sposoby dzięki, którym okres zimowy nie będzie dla Ciebie już tak uciążliwy.

Dobre ubezpieczenie samochodu dla mamy?

Jak wybrać dobre OC samochodu dla mamy? Czy fakt, że pojazd prowadzi kobieta ma znaczenie? Czy są jakieś zniżki dla kierujących mam? Warto się zapoznać z tematem.

Dlaczego zimą masz większy apetyt? 5 sposobów na jego ograniczenie!

Zimą jesteśmy bardziej zmęczone, nic nas nie cieszy i nic nam się nie chce. Nie potrafimy odnaleźć się w tej smutnej i szarej aurze, która panuje przez większość czasu zimową porą. Wstajemy rano do pracy jest ciemno, wracamy z niej także po zmroku, co więc ma nas cieszyć? Jedyne co nam się podoba i co poprawia nam humor (na chwilę!) to jedzenie. Pyszne pierniczki, ciasteczka, pizza, chipsy, orzeszki i wylegiwanie się przed telewizorem są bardzo zdradliwe! Co więc zrobić aby ograniczyć apetyt i zadbać o swoją sylwetkę także zimą? Oto nasze sposoby.

12 zaskakujących metamorfoz sławnych ludzi

W naszych umysłach każdy sławny aktor lub aktorka ma już utarty wuzerunek z jakiegoś filmu czy występu. Wiele z nich jednak nie chce być utożsamiana z jednym wyglądem i pragnie zmian.  Zobaczcie niezwykłe metamorfozy znanych ludzi! Uważacie, że wyszły im na dobre?   

26 niezwykłych zdjęć uchwyconych w idealnym momencie

Zobaczcie nasz zbiór niezwykłych zdjęć zebranych w gąszczu internetu. Zaskakujące, słodkie i szalone! Oto galeria, która na pewno Was zaciekawi!  

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl