Lifestyle

Jak przestać żyć przeszłością? Skończ z tym, zanim zniszczysz sobie życie

Masz wrażenie, że zamiast cieszyć się życiem w danym momencie, to ciągle rozpamiętujesz przeszłość i jest ona w Tobie zbyt żywa? Dowiedz się, jak przestać żyć przeszłością i cieszyć się życiem w każdej chwili.

10 pięknych imion dla dziewczynki, które będą modne w 2018 roku

Poszukujesz imienia dla swojej córeczki? Zobacz modne propozycje na 2018 r. Dodatkowo do każdego imienia przygotowaliśmy jego znaczenie. Wyjątkowe propozycje, które zapadną Ci w pamięci. Zobacz jakie imiona będą królować w 2018 roku!

8 symptomów pokazujących, że Twój pies Cię kocha

Uwielbiasz swojego czworonoga  chcesz wiedzieć czy również lubi swojego właściciela? Dzięki pracy wielu naukowców i miłośników zwierząt poznajemy możemy odszyfrować, co tak naprawdę te kochane pieski chcą nam powiedzieć. Zajrzyj do galerii i odkryj  kiedy Twój zwierzak mówi: „Kocham cię!”.

Najbardziej opłacalne kierunki studiów, po których na pewno znajdziesz pracę

Jeśli jesteś przed wyborem kierunku studiów, to doskonale trafiłeś, ponieważ poniżej prezentujemy kilka najważniejszych kierunków, po których w ciągu najbliższych lat na pewno znajdziesz dobrze płatną pracę. Oczywiście nie powinieneś rezygnować ze swoich pasji pod względem wyboru studiów – wybór zawsze należy do Ciebie. My jednak zwracamy się do tych osób, które niekoniecznie wiedzą jeszcze co chciałyby robić w życiu, a zależy im, aby nie wyrzucać pieniędzy „w błoto” i zainwestować w taki kierunek, który zaprocentuje pod względem zawodowym w przyszłości. Warto tutaj nadmienić, iż obecnie – z perspektywy pracodawców – nie ma już tak dużego znaczenia, czy jesteśmy absolwentami uczelni państwowej, czy też prywatnej – w końcu zdobyta wiedza i umiejętności i tak zostanie zweryfikowana podczas pracy.

5 powodów dla których bycie singielką jest najgorszą rzeczą na świecie

Jesteś singielką i coraz trudniej Ci wytrwać w tym stanie? Znamy to. Dowiedz się, co przeżywają wszystkie singielki:

3 proste zasady, dzięki którym Twój związek będzie zgodny i szczęśliwy

Na pewnym etapie w związku, para przestaje przebierać w słowach. Prowadzi do wypowiadania nieprzemyślanych zwrotów, które mogą urazić naszą połówkę, albo przyczynić się do niepotrzebnych konfliktów. Dzięki tym prostym trikom będziemy mogli zachować ciepłą atmosferę związku. Zobacz jak ułatwić komunikację i lepiej się zrozumieć.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl