Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


Zdrada – i co dalej?

Temat romansów i niewierności w związkach owiany jest pewnym tabu – jest delikatny, intymny a dla wielu osób bolesny. Jak powszechne jednak jest rzeczywiście zjawisko zdrady? A jeśli już ona zaistnieje, czy jest szansa na naprawienie związku i bycie razem?

10 cech, które dziedziczymy po rodzicach

Najnowsze badania w dziedzinie genetyki nie pozostawiają złudzeń – bardzo wiele cech otrzymujemy od naszych rodziców i nie mamy na nie najmniejszego chociażby wpływu. O czym mowa? Zapraszamy do lektury!

Florencja za darmo

Zwiedzanie Italii to powolne odkrywanie miejsc, w których echa przeszłych epok są wciąż wyraźnie słyszalne, gdzie z przyjemnością podąża sie szlakiem dawnych artystów i poetów. Włoską mekką wszystkich miłośników sztuki jest Florencja, piękna i zachwycająca perła Toskanii, do której wieki temu zmierzali twórcy i handlarze, a dziś miasto to tłumnie zwiedzają turyści z całego świata. I wbrew pozorom zwiedzanie stolicy Toskanii wcale nie musi wiązać się z wydatkami. Jak się okazuje, dużą część wspaniałych zabytków Florencji możemy podziwiać zupełnie za darmo.

Jaki pies do mieszkania w bloku? 5 najlepszych ras

Planujesz zakup czworonoga? Marzy Ci się psi przyjaciel? To wspaniale, oznacza to, że cudowny czas przed Tobą! Jednak pamiętaj, że zakup psa wiąże się także z ogromem obowiązków a niekiedy też i wyrzeczeń. Zwierze to nie zabawka, którą można rzucić w kont, gdy się już znudzi. Jeżeli mieszkasz w bloku, warto zastanowić się nad zakupem psa mniejszej razy. Oto kilka przykładowych ras.

7 bardzo smutnych prawd na temat mężczyzn

Z jednej strony chcemy wiedzieć, jacy naprawdę są nasi faceci. Z drugiej – kiedy już wiemy – prawda bywa bolesna. Koniec z hipokryzją – czas zmierzyć się z prawdą o mężczyznach. Co wiemy o nich na pewno?

Dlaczego mieszkanie z teściami może okazać się dla Was katastrofą?

Rozważasz zamieszkanie z teściami po ślubie? Poważnie to przemyśl i nie podejmuj pochopnej decyzji! Może się okazać katastrofą.