Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


Pieniądze potrzebne od zaraz. Wszystko o ekspresowych pożyczkach

Szybkie pożyczki, pożyczki ekspresowe, chwilówki – te nazwy określają najszybszy sposób wypełnienia luk w porfelu, gdy szykują się pilne wydatki. Firmy pożyczkowe prześcigają się w ofertach, a internet kusi możliwością zdobycia potrzebnych pieniędzy kilkoma kliknięciami. Jak naprawdę działają szybkie pożyczki i czy rzeczywiście są tak korzystne dla klientów?

3 cechy blondynek, które faceci ubóstwiają!

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek jakie kobiety wolą mężczyźni? Blondynka, brunetka, a może ruda? Okazuje się, że większość mężczyzn ubóstwa blondynki! Z resztą nie ma w tym nic dziwnego, te blond piękności mają w sobie bardzo dużo wdzięku, a także masę innych pozytywnych cech. Za jakie cechy mężczyźni ubóstwiają blondynki? Oto 3 najważniejsze.

Fotograf uchwycił intymne chwile między zakochanymi w miejscach publicznych

Zapatrzeni w telefony biegniemy do swoich obowiązków, i rzadko zauważamy co dzieje sie wokół nas. Fotograf ​ Mikaël Theimer poprzez obiektyw swojego aparatu zaczął obserwować świat i znalazł piękne przykłady miłości. To zbiór intymnych chwil, które mają w sobie wiele emocji, od szczęścia, po smutek rozstania. Zobaczysz je w drobnych gestach, jak uśmiech, uścisk, czy pocałunek. To dowód, że miłość ciągle jest wokół nas, tylko nie potrafimy jej dostrzec.   

Nie wstyd ci, kobieto, robić takie rzeczy?!

Będąc w przychodni, z dwumiesięczną Martą w chuście, chodziłam sobie wzdłuż korytarza tam i z powrotem i czytałam jej na głos opisy zdjęć, wiszących na ścianach. Czasem komentowałam też to, co było na zdjęciach. Kolejka była długa. Tłumaczyłam Dziecku, że musimy poczekać na swoją kolej, i że za każdym razem jak ktoś wchodził do gabinetu, mówiłam ile osób jeszcze przed nami. 

6 seksownych szczegółów w Twoim wyglądzie, które faceci wręcz uwielbiają

Wiesz o tym, że są pewne delikatne szczegóły, których u siebie nie zauważasz lub które uważasz za wady, a mężczyźni wprost za nim szaleją? Dowiedz się, o czym mowa!

3 rzeczy, które mocno rozczarowują po ślubie

Każda z nas marzy o tym dniu, większość wręcz nie może się go doczekać! Każda też chce, żeby był on jak najbardziej wyjątkowy zarówno dla nas jaki i dla naszych gości. Jednak bardzo często się zdarza gdy on już mienie, że nasze życie przestaje być tak kolorowe jak przed nim. Co zmienia się po ślubie? Jakie rzeczy z pewnością Cię najbardziej rozczarują? Oto lista 3 najbardziej popularnych rzeczy, które z pewnością rozczarują po ślubie nie jedną z nas.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl