Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


Podróże z dziećmi - jak się do nich przygotować?

Podróże z reguły są dla nas wielką przyjemnością, ale zdarzają się sytuacje, w których wybranie się na wymarzony urlop sprawia nieco więcej problemu i generuje odrobinę stresu. To przede wszystkim moment, w którym zabieramy ze sobą dzieci. Przygotowanie się do takiej podróży różni się od przygotowań do wyprawy osób dorosłych.

3 powody dla których Twój facet powinien być FIT

Każda z nas chciałaby mieć mężczyznę, który będzie zdrowo się odżywiał i dbał o swoje ciało. Męskość to podstawa każdego prawdziwego mężczyzny. A czy Twój facet jest FIT? Jeśli nie, koniecznie zadbaj o to, żeby chociaż próbował o siebie zadbać. No niestety chyba dla żadnej z nas brzuch misia już staje się coraz mniej atrakcyjny. Dlaczego Twój facet powinien być FIT? Oto 3 powody.

6 unikalnych zastosowań soli, dzięki którym poznasz jej właściwości

Wydawać by się mogło, że sól służy wyłącznie do przyprawiania potraw oraz wydobywania z nich głębi smaku. Nic bardziej mylnego. Ten popularny produkt spożywczy wykorzystać możesz do przeróżnych celów. Jakich? Sprawdź sama!

5 minimalnych zmian, po wprowadzeniu których poczujesz się szczęśliwa

Chciałabyś poczuć się bardziej szczęśliwa? Masz wrażenie, że życie przecieka Ci przez palce, a Ty nie umiesz z niego czerpać pełnymi garściami? Dowiedz się, co może sprawić, że wzrośnie Twoje poczucie szczęścia.

Jak zawsze stawiać na swoim? To bardzo proste.

Kobieta zawsze powinna stawiać na swoim, dzięki temu będzie niezależna i nie będzie potrzebowała niczyjej pomocy.

4 seriale, które kochają Polki. Też je oglądasz?

Po ciężkim dniu pełnym pracy i obowiązków każda z nas marzy tylko o jednym – ciepłym kocu, herbacie i ulubionym serialu. Kochamy oglądać seriale przedstawiające normalne życie innych, ich losy, problemy, radości i ogólne perypetie. Jakie więc seriale wybieramy najczęściej? I dlaczego tak się dzieje? Oto nasze przemyślenia i zestawienie najczęściej oglądanych seriali przez Polki!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl