Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


6 argumentów, dlaczego dobrze jest być mamą pracującą

Zastanawiasz się nad powrotem do pracy, ale boisz się, że ucierpi na tym życie rodzinne? Nie musisz wpędzać się w poczucie winy. Badania dowodzą, że chodzenie do pracy i rozwijanie własnych potrzeb może mieć korzystny wpływ na dziecko i życie rodzinnie. Przekonaj się sama.  

Niezwykłe metamorfozy kobiet po wizycie u makijażystki

Co potrafi makijaż? Otórz bardzo wiele! Wystarczyło kilka odpowiednich kosmetyków, aby z nieśmiałej i zakompleksionej kobiety, zrobić pewną siebie piękność. Zobacz niezwykłe metamorfozy kobiet po wizycie u makijażystki. Co Ty na to?

Pieniądze potrzebne od zaraz. Wszystko o ekspresowych pożyczkach

Szybkie pożyczki, pożyczki ekspresowe, chwilówki – te nazwy określają najszybszy sposób wypełnienia luk w porfelu, gdy szykują się pilne wydatki. Firmy pożyczkowe prześcigają się w ofertach, a internet kusi możliwością zdobycia potrzebnych pieniędzy kilkoma kliknięciami. Jak naprawdę działają szybkie pożyczki i czy rzeczywiście są tak korzystne dla klientów?

4 urządzenia w domu, które zawyżają rachunki za prąd

Chcąc zaoszczędzić nieco na rachunkach za prąd musimy pilnować odłączania pewnych urządzeń z prądu po zakończeniu ich użytkowania. Okazuje się, że to nie lampy i żyrandole, dające światło są przyczyną tak wysokich rachunków jakie musimy płacić. Przyczyna tkwi zupełnie gdzie indziej. Poniżej przedstawiamy Wam urządzenia, którym zawdzięczacie kosmiczne kwoty na rachunku za prąd!

12 sytuacji które rozumie każda kobieta będąca w ciąży

Poranne mdłości, powiększający się brzuszek, zmiany nastrojów, ograniczona swoboda ruchów. To tylko nieliczne sytuacje, z którymi spotyka się ciężarna kobieta. Jednak gdy pojawiają się ruchy maluszka rosnącego brzuchu, wszystkie niedogodności odchodzą na bok. Pewna ilustratorka przedstawiała problemy z jej codziennego życia. Macie podobnie?

Sesja w ciąży pod wodą? Ten fotograf robi to fenomenalnie!

Marzysz o wyjątkowej pamiątce z tego niezwykłego okresu jakim jest ciąża? Te sesje wyglądają po prostu magicznie! Fotograf Adam Opris poprzez swoje zdjęcia  podwodne pragnie uczynić kobiety wolnymi i ukazać ciążę w całej okazałości. Zobacz poniższą galerię, a może zainspirujesz swojego fotografa do wykonania podobnych.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl