Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


Pieniądze potrzebne od zaraz. Wszystko o ekspresowych pożyczkach

Szybkie pożyczki, pożyczki ekspresowe, chwilówki – te nazwy określają najszybszy sposób wypełnienia luk w porfelu, gdy szykują się pilne wydatki. Firmy pożyczkowe prześcigają się w ofertach, a internet kusi możliwością zdobycia potrzebnych pieniędzy kilkoma kliknięciami. Jak naprawdę działają szybkie pożyczki i czy rzeczywiście są tak korzystne dla klientów?

4 urządzenia w domu, które zawyżają rachunki za prąd

Chcąc zaoszczędzić nieco na rachunkach za prąd musimy pilnować odłączania pewnych urządzeń z prądu po zakończeniu ich użytkowania. Okazuje się, że to nie lampy i żyrandole, dające światło są przyczyną tak wysokich rachunków jakie musimy płacić. Przyczyna tkwi zupełnie gdzie indziej. Poniżej przedstawiamy Wam urządzenia, którym zawdzięczacie kosmiczne kwoty na rachunku za prąd!

12 sytuacji które rozumie każda kobieta będąca w ciąży

Poranne mdłości, powiększający się brzuszek, zmiany nastrojów, ograniczona swoboda ruchów. To tylko nieliczne sytuacje, z którymi spotyka się ciężarna kobieta. Jednak gdy pojawiają się ruchy maluszka rosnącego brzuchu, wszystkie niedogodności odchodzą na bok. Pewna ilustratorka przedstawiała problemy z jej codziennego życia. Macie podobnie?

Sesja w ciąży pod wodą? Ten fotograf robi to fenomenalnie!

Marzysz o wyjątkowej pamiątce z tego niezwykłego okresu jakim jest ciąża? Te sesje wyglądają po prostu magicznie! Fotograf Adam Opris poprzez swoje zdjęcia  podwodne pragnie uczynić kobiety wolnymi i ukazać ciążę w całej okazałości. Zobacz poniższą galerię, a może zainspirujesz swojego fotografa do wykonania podobnych.

7 rzeczy, których nigdy nie powinieneś mieć w swoim łóżku

Dobrze przespana noc jest ważna, aby rozpocząć dzień, będąc pełnym sił. Jeśli jednak w twoim łóżku pojawi się jedna z rzeczy z poniższej listy, o komfortowym śnie możesz tylko pomarzyć. Co gorsza, również twój kolejny dzień może nie należeć do udanych.

5 powodów dla których warto trzymać kontakt z byłym

Ludzie rozstając się często obiecują sobie trwanie w przyjaźni. Niestety mało kiedy to się udaje, zazwyczaj kontakt się urywa, bądź jest ograniczony do przypadkowych spotkań w szkole, parku, sklepie czy na przystanku. Oto kilka powodów dla których warto trzymać kontakt z byłym.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl