Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


Niebanalne pomysły na oświadczyny, którym trudno by było odmówić

Nawet jeśli już od dawna planujecie wspólną przyszłość, nietypowe oświadczyny mogą być wielką niespodzianką. Takie chwile wspomina się do końca życia, dlatego warto czasem wykazać trochę inicjatywy, a emocje będą jeszcze większe. Zobaczcie kilka najciekawszych pomysłów, jedne są romantyczne, inne wesołe, a jeszcze inne totalnie niespodziewane. Najważniejsze żeby były prosto z serducha!

Twoje dziecko marzy o piesku? Oto najlepsze rasy psów dla rodzin

Coraz częściej zastanawiacie się o wprowadzeniu do swojej rodziny szczekającego czworonoga? Warto wcześniej zastanowić się jaka rasa będzie najbardziej odpowiednia dla dzieci i metrażu Twojego mieszkania. Przedstawiamy  pięć cudownych ras psów najbardziej przyjaznych człowiekowi.

Jak zmienia się postrzeganie świata po 30? Te rzeczy dostrzegasz!

Kiedy mamy 15 lat, osoby po 30 uznajemy już za stare. Kiedy mamy 20 lat, uważamy, że jeszcze całe życie przed nami – i możemy z niego wziąć co tylko nam się zamarzy. Ukończenie 30 lat nieco zmienia jednak percepcję – co nowego dostrzegamy?

Najczęstsze problemy, które dotykają kobiet z małym biustem

Twoje duże piersi dają ci się mocno we znaki i z zazdrością spoglądasz na koleżanki, które mają małe biusty? Niepotrzebnie. Zarówno właścicielki dużych jak i za małych biustów codziennie borykają się z jakimiś problemami, które utrudniają im codzienne życie. A co gnębi dziewczyny praktycznie nie mające biustu?

Kilka obrazków dobitnie pokazujących jak wyglądał świat kiedyś i teraz. Widzisz rożnicę?

Świat się zmienia i musimy się z tym pogodzić. Tylko czy wszystko idzie w dobrym kierunku? Technologa jest bardzo pomocna i potrzebna człowiekowi, ale należy mieć do niej pewien dystans, aby całkowicie nami nie zawładnęła. Poznaj interesujące ilustracje dobitnie pokazujące jak wyglądał świat kiedyś i teraz. Te obrazki dają do myślenia i skłaniają do refleksji. Zobacz co zmieniło się na przestrzeni lat.

Motywujące zdjęcia przed i po odchudzaniu. Wszystko jest możliwe!

Odchudzanie to ciężka praca, która wiąże się z wieloma wyrzeczeniami i dużym oświęceniem. Zobaczcie niezwykłe metamorfozy kobiet, które zrzuciły wiele kilogramów. Te zdjęcia przed i po odchudzaniu na pewno będą motywacją dla innych.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl