Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


Nie wstyd ci, kobieto, robić takie rzeczy?!

Będąc w przychodni, z dwumiesięczną Martą w chuście, chodziłam sobie wzdłuż korytarza tam i z powrotem i czytałam jej na głos opisy zdjęć, wiszących na ścianach. Czasem komentowałam też to, co było na zdjęciach. Kolejka była długa. Tłumaczyłam Dziecku, że musimy poczekać na swoją kolej, i że za każdym razem jak ktoś wchodził do gabinetu, mówiłam ile osób jeszcze przed nami. 

5 powodów, dla których bycie jedynaczką jest złe

Jesteś jedynaczką i niekoniecznie dobrze się z tym czujesz? A może masz rodzeństwo i nie wyobrażasz sobie bez niego życia? Sprawdźmy, dlaczego życie jedynaka wcale nie jest usłane różami!

3 powody dla których 500 plus jest złe!

Od jakiegoś czasu na rynku pojawił się program 500 plus. Wzbudza on wiele emocji zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Z pewnością program ten w jakimś stopniu pomógł rodziną wielodzietnym ale czy rodziny w mądry sposób korzystają z programu? Oto 3 powody dla których 500 plus nie jest odpowiednim programem dla Polskich rodzin.

Lista rzeczy do zrobienia przed 30tką. Potem będzie za późno!

Wiele kobiet za graniczną datę w swoim życiu uważa trzydzieste urodziny. Coś w tym jest. Zanim zatem przekroczysz tę magiczną granicę, sprawdź, co powinnaś zrobić, by potem nie żałować!

3 rzeczy, które musisz zrobić dla swojego psa w upalne dni

Kiedy nadchodzą upały, Twój pupil nie ma łatwego życia. Pomyśl tylko, jak bardzo niekomfortowo się on czuje (zwłaszcza wtedy, kiedy ma gęstą i długą sierść). Lecz to Twoim zadaniem jest zapewnienie mu w czasie gorących dni wszystkiego, co jest mu potrzebne. O co konkretnie chodzi? Już wyjaśniamy!

6 wstydliwych chorób które dopadają kobiety

Każda kobieta ma jakąś swoją małą tajemnicę, jest to normlane zjawisko społeczne. Problem pojawia się w momencie, gdy sekret ten dotyczy choroby, o której większość z nas nie mówi, a co za tym idzie nie podejmuje się jej leczenia. Pamiętajmy, lekarza jest człowiekiem, który wysłucha i zachowa usłyszane fakty dla siebie, dlatego nie bójmy się prosić o radę specjalisty. Oto kilka najbardziej wstydliwych chorób żeńskich.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl