Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


Tajemnice facetów - czego on może się wstydzić?

Okazuje się, że nie tylko kobiety są wstydliwe, ale także mężczyźni. Wielu facetów nie potrafi sobie z tym poradzić i przez to nie chce wchodzić w poważną relacje z kobietą. Jakie tajemnice kryją mężczyźni? Czego najczęściej wstydzą się faceci? Oto 3 najczęściej występujące tajemnice z którymi muszą zmierzyć się mężczyźni.

Typy mężczyzn, których należy unikać. Są toksyczni!

Okazuje się, że w dzisiejszych czasach znalezienie mężczyzny idealnego to naprawdę duże wyzwanie dla kobiety. Bardzo dużo kobiet niestety trafia na faceta, któremu do ideału daleko i chodź z początku wydaje się w porządku to potem pokazuje rogi. Jakich typów mężczyzn należy w szczególności unikać? Oto 3 najbardziej toksyczni mężczyźni.

Czego brakuje kobiecie po 40? Jak można ją spełnić?

Kończąc 40 lat zapewne nie jedna z nas zastanawia się co dalej zrobić ze swoim życiem. Okazuje się, że to właśnie teraz nadchodzi czas, aby zadbać o siebie i swoje potrzeby a także by nieco bardziej skupić się na swojej osobie. Czego więc nam brakuje drogie 40 –stki? Oto nasze spostrzeżenia!

Czy Twój facet jest egoistą? Po czym rozpoznać egoistę?

Egoizm jest cechą częściej przypisywaną kobietą. Okazuje się jednak, że aktualnie to męska część społeczeństwa wydaje się mieć z nim większy problem. Bycie człowiekiem egoistycznym to najprościej rzecz ujmując bycie kimś, kto myśli tylko i wyłącznie o samym sobie zupełnie nie patrząc na uczucia czy potrzeby innych osób. A czy Twój facet jest egoistą? Po czym to poznasz? Odpowiedz poniżej!

3 błędy, które popełniasz chcąc zrozumieć mężczyznę

Mężczyźni, pomimo iż w mniemaniu kobiet nie są zbyt skomplikowani, to jednak czasami naprawdę trudno ich zrozumieć. Dlatego właśnie, my kobiety sięgamy po różne, czasami mało rozsądne środki, by poznać tok rozumowania i myślenia facetów. Co więc robimy i jakie błędy popełniamy chcąc zrozumieć naszego partnera? Oto kilka najczęstszych błędów!

Te cechy kobiet odrzucają największych adoratorów - masz je?

Wiele z nas zastanawia się, dlaczego mimo ogromnych starań mężczyźni nadal wydają się być zupełnie nie zainteresowani naszą osobą. Otóż problem może tkwić nieco głębiej a mianowicie w zestawie cech, którymi zostałyśmy obdarzone. Oto cechy, których mężczyźni naprawdę w nas nie lubią!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl