Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


Fałszywa przyjaźń. 3 oznaki, po których poznasz, ze dotyczy Was!

Przyjaźń? Czy jest i jak poznać czy jest prawdziwa? Bardzo często przyjaźń w której tkwimy od pewnego czasu w końcu okazuje się fałszywa i zupełnie nie warta naszego poświęconego czasu. Po czym poznać, że nasza przyjaciółka jest wobec nas nieszczera a przyjaźń, którą nas darzy jest fałszywa? Oto 3 znaki po których poznasz, że przyjaźń w której tkwimy nie jest warta już naszego dłuższego kontaktu.

3 powody dla których nie warto jeść dużej ilości owoców

Owoce dotychczas przez wiele z nas nie były postrzegane jako tuczące, jednakże okazuje się, że nie do końca tak jest, a wręcz przeciwnie. Jeśli Ty też uważasz, że przez jedzenie owoców możemy sobie zaszkodzić, ale nie do końca potrafisz udokumentować to przy codziennej rozmowie ze swoimi koleżankami, koniecznie to przeczytaj. Oto lista 3 najbardziej powszechnych argumentów dzięki, którym udowodnisz, ze jedzenie owoców nie zawsze może być dobre dla naszego organizmu.

Zmiany w wyglądzie, które warto wprowadzić po 30

Czujesz, że wraz z wiekiem zaczynasz źle czuć się w swoim ciele? Chciałabyś coś zmienić? Jak najbardziej 30-stka to wiek w którym powinnaś coś zmienić jak najszybciej. Zatem, co należy zmienić w swoim wyglądzie, aby znowu zacząć czuć się młodą, atrakcyjną kobietą? Oto 3 największe zmiany dzięki, którym z pewnością poczujesz się lepiej.

Te zachowania kobiet mężczyźni doceniają najbardziej! Zaskakujące!

Każda z nas chciałby być doceniania przez swojego mężczyznę. Jednak czasami niektóre zachowania nie pozwalają na to aby facet z którym jest doceniał to co robi dla siebie i innych. Zatem, jakie zachowania należy mieć na uwadze jeśli chcemy aby facet nas docenił? Oto lista 3 najbardziej powszechnych o których z pewnością niewolno zapomnieć.

3 zagrożenia, które czają się w lesie podczas upalnego lata

Lato jest niewątpliwie czasem beztroski i wolności. Warto jednak podchodzić do tych dwóch aspektów w sposób rozsądny. Okazuje się, że to właśnie w lecie ma miejsce najwięcej wypadków, utonięć czy innych nieszczęśliwych wypadków. Warto więc, nie tracić głowy dla chwili przyjemności. Oto kilka zagrożeń, na które możecie się natchnąć spacerując po leśnych ścieżkach.

3 powody, przez które biust tak działa na mężczyzn

Kobiecy biust według mężczyzn jest niewątpliwie jedną z bardziej pociągających partii ciała. Dzieje się tak dlatego, że wśród mężczyzn panuje przekonanie, iż kobiecą atrakcyjność poznaje się po tym jak wygląda jej biust, uda oraz pupa. Warto jednak zaznaczyć, że zaszczytne pierwsze miejsce w męskim rankingu oceny atrakcyjności kobiet zajmują właśnie piersi. Oto kilka powodów, dlaczego tak jest!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl