Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


5 miejsc na ciele kobiety, które starzeją się najszybciej

Nasze ciało dosyć często zdradza nasz wiek, staramy się zatuszować to i owo, by wyglądać pięknie i młodo. Nie warto jednak przesadzać z poprawianiem swojego wyglądu, ponieważ może to wyglądać nie naturalnie, żeby nie powiedzieć, sztucznie i ordynarnie. Zwracaj uwagę na swoje ciało i dbaj o nie, tylko nie popadaj, ze skrajności w skrajność. Oto kilka miejsc na ciele kobiety, które starzeją się najszybciej, zadbaj o nie szczególnie!

20 NIESAMOWITYCH przykładów prowizorycznych napraw

Istnieją dwa znane powiedzenia: "Polak potrafi" oraz "Jeżeli coś wygląda głupio ale działa to nie jest głupie!"  Poniższe zdjęcia pokazują, że nie tylko w Polsce królują prowizorki. Oto jak niektórzy poradzili sobie z naprawą uszkodzonych przedmiotów niczym prawdziwy Macgyver!  Chociaż nr 12 to chyba lekka przesada...

Poradnik singla 3 najgorszych rzeczy, które słyszysz od znajomych

Większość osób uważa, że bycie singlem to najgorsze co może spotkać człowieka. Osoby, które tkwią w związkach nie wyobrażają sobie być samotne. Jednak osoby będące singlami bardzo często uważają, że ma to pewnego rodzaju plusy. Wsparcia jednak im nie brakuję, ponieważ bliscy za każdym razem przypominają im o tym, że są dla nich zawsze kiedy tylko tego oczekują. Czasami jednak słuchanie ich nie jest dla Ciebie miłe, ponieważ próbują uświadomić Ci, że czas na związek. Co wtedy słyszysz? Co jest dla Ciebie najbardziej bolesne? Oto 3 rzeczy, które najbardziej Cię zabolą.

3 mało znanych faktów na temat męskiego ego

Jak wiadomo w życiu nie zawsze będziemy wiedzieć wszystko, są rzeczy o których prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy. Fakt ten dotyczy wszelakich dziedzin zarówno ze świata kobiet jak i mężczyzn. Tajemnice na swój temat może skrywać nawet męskie ego. Zatem, jakich tajemnic z jego strony możemy się spodziewać? Oto lista 3 najbardziej powszechnych tajemnic dotyczących męskiego ego o których większość z nas nie ma pojęcia.

3 rzeczy, którymi przytłacza Cię codzienność - też Cię to dotyka

Zapewne każda z nas ma już dość swojego codziennego, nudnego życia, które niesie za sobą mnóstwo obowiązków. Co najczęściej przytłacza nas i przez co nie jesteśmy w stanie radzić sobie z naszym codziennym życiem? Oto lista 3 rzeczy, którymi przytłacza nas codzienna rutyna.

5 znaków, które mogą świadczyć o chorobie, lepiej ich nie bagatelizuj!

Nasz organizm często daje nam pewne znaki, by zasygnalizować rozwijającą się chorobę. My niestety równie często bagatelizujemy swoje złe samopoczucie, tłumacząc się zazwyczaj brakiem czasu albo niechęcią do służby zdrowia. Okazuje się jednak, że czasami te kilka znaków, dobrze odczytanych i właściwie zdiagnozowanych może uratować nam życie. Oto kilka znaków, które mogą świadczyć o chorobie, jeżeli i u Ciebie występują to lepiej szybko skonsultuj się z lekarzem!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl