Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


3 cechy blondynek, które faceci ubóstwiają!

Czy zastanawiałaś się kiedykolwiek jakie kobiety wolą mężczyźni? Blondynka, brunetka, a może ruda? Okazuje się, że większość mężczyzn ubóstwa blondynki! Z resztą nie ma w tym nic dziwnego, te blond piękności mają w sobie bardzo dużo wdzięku, a także masę innych pozytywnych cech. Za jakie cechy mężczyźni ubóstwiają blondynki? Oto 3 najważniejsze.

3 wiosenne zmiany, które musisz wprowadzić w życie

Wiosna to czas zmian, nie tylko w naszym domu, ogrodzie, ale także życiu. Jeśli czujesz, że kończąca się już zima w tym roku przyprawiła Ci wiele niespodzianek i przez to nie wyglądasz zbyt dobrze koniecznie to zmień. Jakie wiosenne zmiany powinnaś wprowadzić do swojego życia jeśli chcesz wyglądać olśniewająco? Oto lista 3 najczęściej stosowanych zmian w życiu gdy zaczyna się wiosna.

4 niebezpieczeństwa, które niesie ze sobą samotność

Samotność jest coraz częściej spotykanym zjawiskiem społecznym. Wielu ludzi z obawy przed wyśmianiem czy wytykaniem palcami zamyka się w domu i urywa kontakt ze światem. Powodów może być wiele, m.in. złe wspomnienia z dzieciństwa, traumatyczna sytuacja czy po prostu stany depresyjne uniemożliwiające prawidłowe funkcjonowanie w środowisku społecznym. Oto do czego prowadzić może samotność.

4 zachowania kobiet, które dziwią mężczyzn

Kobiety uwielbiają wyrażać emocje. Niestety czasami robią to w sposób dosyć nieporadny i mało zrozumiały dla mężczyzn. Oto kilka zachowań, które naprawdę dziwią a może i niekiedy przerażają płeć przeciwną.

5 komplementów, które Twój facet chciałby od Ciebie usłyszeć

Faceci uwielbiają prawić komplementy kobietom, ale nie wiele z nas zdaje sobie sprawę z tego, że tak samo mocno pragną wysłuchiwać pochwał i zapewnień na swój temat. Mężczyźni nie lubią mówić o swoich uczuciach, sprawia im to ogromny problem i jest wręcz czymś w rodzaju blokady. Pamiętajmy jednak, że pod tą warstwą mocnego, silnego i twardego męskiego pancerza kryje się istota, która pragnie kochać i być kochanym dokładnie tak samo jak my, kobiety. Oto kilka komplementów, które Twój facet chciałby od Ciebie usłyszeć. Koniecznie mu je powiedz!

5 powodów bezsenności, które rujnują Twoje życie

Bezsenność to najprościej rzecz ujmując problemy z zasypianiem i wysypianiem się. Wiele z nas cierpi na nią szczególnie w okresie silnie stresującym. Okazuje się, że przyczyną bezsenności jest wiele wybitnie destrukcyjnych zjawisk, które mogą zrujnować nam życie. Oto kilka z nich.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl