Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


4 dziecinne wymówki, które słyszysz od męża na co dzień

W małżeństwie bywa różnie, jednak zawsze jest potrzebna pomoc obojga partnerów. Zdarza się, jednak często tak, że mąż nie ma ochoty na pomoc, a w usprawiedliwieniu daje nam te same, znane już wymówki. Jakie są najczęstsze wymówki naszych mężów?

3 sekrety dobrze wykonanego zdjęcia na Instagram

Jeśli masz profil na Instagramie, zapewne uwielbiasz dokumentować tam fotograficznie swoje życie codzienne. To zdecydowanie znak naszych czasów. Nie wiesz jednak do końca, jak zrobić dobre zdjęcia na Instragrama? W takim razie koniecznie skorzystaj z naszych sprawdzonych podpowiedzi!

4 produkty, które warto wprowadzić do diety podczas okresu

W czasie okresu, w organizmie kobiety zachodzi do wielu zawirowań. Hormony szaleją, przez co kobieta może mieć wiele dolegliwości. Jakie więc, produkty dodać do diety, by pozbyć się tych przykrych uczuć w czasie miesiączki?

4 rzeczy, o których musisz pamiętać, planując wakacje

Już niebawem rozpocznie się sezon urlopowych eskapad. Jedni wyruszą nad morze, inni w góry czy na Mazury. Zagraniczne destynacje także czekają na chętnych. Ale planując wakacje, z całą pewnością nie możesz zapominać o TYM:

4 najniebezpieczniejsze miasta na wakacje

Kiedy wybierasz się na wakacje, na pewno marzysz o tym, żeby wypocząć, spróbować nowych potraw, poznać nową kulturę, opalić się, obejrzeć wspaniałe zabytki. Nie zapominaj jednak o tym, że są takie miasta i rejony na świecie, które warto omijać szerokim łukiem podczas planowania urlopu. TAM nie warto się wybierać:

4 małe porady, które poprawią Twoje poczucie szczęścia

Szczęście…mówi się, że niejedno ma ono imię. Dla jednych to rodzina, dla innych podróże, dla jeszcze innych dorobienie się własnej firmy. Jeśli chcesz poprawić swoje poczucie szczęścia, koniecznie zastosuj te bardzo proste i sprawdzone zarazem porady!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl