Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


Szczęśliwi rodzice pochwalili się zdjęciami swojej drugiej pary bliźniąt. Chwytają za serce!

Małżeństwo  Juliet i Nikki zostało szczęśliwymi rodzicami drugiej pary bliźniąt. Taka sytuacja zdarza się naprawdę rzadko, dlatego postanowili je udokumentować. Zdjęcia uchwyciły czystą miłość rodzeństwa, którego magiczna więź jest jeszcze mocniejsza ze względu na fakt bycia rodzeństwem bliźniaczym. Zazdrościcie im fotogeniczności?

5 rzeczy, których nie powinnaś robić dla swojego mężczyzny

Każda z nas chce uszczęśliwiść swojego mężczyzna, ale pamiętaj - są granice rozsądku!

Codzienne problemy kobiet w 12 zabawnych ilustracjach. Znajdziecie w nich siebie?

Powiedzmy sobie szczerze, życie nie zawsze wygląda jak z kolorowych magazynów, filmów, czy reklam. Ilustratorka w zabawnych komiksach ujęła sytuacje z którymi spotyka się na co dzień. Uczy nas, aby śmiać się z własnych przywar, codziennych niezręcznych sytuacji i mieć duży dystans do życia. Znajdziecie w tych rysunkach siebie?

10 wzruszających zdjęć kobiet w trakcie i po ciąży. Chwytają za serce!

Takie zdjęcia to niezwykła pamiątka, która będzie przypominać okres ciąży. Zobacz świetne pomysły na wyjątkowe uchwycenie chwil w trakcie i po urodzeniu dziecka. Może zainspirują Cię do wykonania własnych zdjęć? Czas w którym kobieta nosi małego człowieka pod swoim sercem, dzięki fotografiom na długo zostanie w Waszej pamięci. Naprawdę wzruszające.

8 rzeczy, które przestają Cię obchodzić, kiedy przekroczysz 30

Gdy granica magicznej 30 zbliża się coraz bradziej, pewne rzeczy przestają mieć znaczenie. Dawniejsze zaczepki młodszych, albo dodatkowe kilogramy nie są już tak drażniące, a nawet stają siię niemal niewidoczne. Zobaczcie, czy odczuwacie już skutki upływu lat? Źródło: http://astkhik.com/

Zabawne ilustracje przedstawiające problemy ciężarnych kobiet. Znasz je?

Nikt nie mówił że noszenie małego bobasa w swoim brzuchu to bułka z masłem. Choć wiele osób twierdzi, że ciąża to błogosławiony czas  i najpiękniejszy okres w życiu. Trzeba jednak przyznać, że ma również swoje skutki uboczne i małe wady. Ilustratorka w prosty i zabawny sposób chce nam przybliżyć problemy z którymi spotykają się kobiety w ciąży na co dzień. Znalazłaś w nich siebie?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl