Lifestyle

Inaczej styl życia i wszystko to, co z nim związane: moda, uroda, sposób wyrażania siebie i spędzania czasu wolnego, zainteresowania i pasje, muzyka, hobby, kino, teatr.


7 malowniczych miasteczek w Europie, które musisz koniecznie odwiedzić

Wybierz się z nami w podróż po Europie i zobacz 7 najbardziej niesamowitych miasteczek, o których nie możesz zapomnieć planując podróż po Starym Kontynencie.

Niesamowita sesja zdjęciowa z udziałem noworodków. Fotograf przeszedł samego siebie!

Przygotowaliśmy zbiór fotografii noworodków w niesamowitych ujęciach. Musisz to zobaczyć!

Sprawdzone sposoby na zregenerowanie sił po ciężkim dniu

Każdy z nas miewa czasem takie sytuacje, które sprawiają, że chcemy, aby "ten" dzień się skończył. Nie warto jednek tracić czasu na przebywanie w złym nastroju, który odbiera chęci do życia. Przedstawiamy kilka prostych rzeczy, dzięki którym złapiesz nową energię i sprawisz, że ten dzień nie będzie stracony.

Podróże z dziećmi - jak się do nich przygotować?

Podróże z reguły są dla nas wielką przyjemnością, ale zdarzają się sytuacje, w których wybranie się na wymarzony urlop sprawia nieco więcej problemu i generuje odrobinę stresu. To przede wszystkim moment, w którym zabieramy ze sobą dzieci. Przygotowanie się do takiej podróży różni się od przygotowań do wyprawy osób dorosłych.

Jak przygotować się do wyjazdu w góry? O tym nie zapomnij!

Planując wypad w góry należy pamiętać o kilku kluczowych zasadach postępowania podczas górskich wycieczek. Tego typu podróż wymaga od nas nie tylko przygotowania fizycznego, ale również sprzętowego. Poniżej przedstawiamy kilka porad, które zapewnią Ci udany i bezstresowy pobyt w górach.

Rozmowa kwalifikacyjna – co powinieneś zrobić tuż „po”?

Dla wielu osób zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną to już połowa sukcesu. Zwykle możemy odetchnąć, gdy jesteśmy już po tego typu spotkaniu – czy jednak na pewno? Otóż 24h po rozmowie kwalifikacyjnej to czas, aby dokładnie przeanalizować przebieg całego spotkania i zastanowić się nad innymi argumentami, które skłonią potencjalnego pracodawcę do zatrudnienia Ciebie. Dodatkowo, taka szczegółowa analiza spotkania pozwoli Ci poprawić ewentualne błędy, dzięki czemu już na kolejnych rozmowach kwalifikacyjnych będziesz wypadać znacznie lepiej i pewniej. Poznaj kilka kluczowych rzeczy, które powinieneś zrobić tuż po rozmowie o pracę.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl