Rodzina & Dziecko

Gluten w jadłospisie maluszka - czyli rozszerzanie diety niemowlaka

Rozszerzanie diety niemowlaka od zawsze wiąże się z wieloma obawami – szczególnie tych osób, które rodzicami zostają pierwszy raz. Wiele wątpliwości nasuwa wprowadzanie produktów zawierających gluten. Czy należy się ich obawiać? Czy zasadne jest celowe opóźnianie ich podawania maluchowi? Wyjaśniamy.

500 plus w 2018 roku - ważne informacje

Ze świadczenia 500 plus korzysta w naszym kraju bardzo wiele rodzin. Szacuje się, że co drugiemu dziecku do osiemnastego roku życia ono przysługuje. Warto zatem wiedzieć, czy w nadchodzącym roku nastąpią zmiany w sposobie wypłacania 500 plus, czy wszyscy ci, którzy dotychczas otrzymywali pieniądze, mogą na nie liczyć, czy ktoś może zostać go pozbawiony.

500 plus w 2018 roku. Co się zmieni?

Bieżący rok powoli zmierza ku końcowi. 2018 przyniesie sporo zmian w różnych dziedzinach naszego życia – także w świadczeniach 500 plus, które dziś pobiera na swoje pociechy wiele milionów rodzin. Wedle szacunków około połowy dzieci do osiemnastego roku życia otrzymuje dodatkowe 500 złotych do domowego budżetu. Warto zatem sprawdzić, co zmieni się w tej kwestii w nadchodzącym roku!

Zasiłki na dzieci 2018 – które świadczenia wzrosną?

Rodziny pobierające zasiłki od Państwa bardzo liczyły na to, że w nowym roku ich wysokość wzrośnie. Okazało się jednak, że tak się nie stało, choć od listopada 2017 roku rozpoczęliśmy nowy okres zasiłkowy. Musisz zatem wiedzieć, na jakie kwoty możesz liczyć i jakie zasiłki dotyczą Ciebie oraz Twojej rodziny!

7 najpiękniejszych imion dla Twojej córki

Spodziewasz się dziecka i już wiesz, że to będzie dziewczynka? A może planujesz w niedalekiej przyszłości zajść w ciążę i zastanawiasz się, jak nazwać swoją małą córeczkę? Podpowiadamy, jakie są najpiękniejsze imiona dla dziewczynki.

10 imion, które są piękne dla dziewczyn

Poszukujesz imienia dla swojej córeczki? Zobacz modne propozycje na 2018 r. Dzięki tym propozycjom wybór stanie się prostszy.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl