Fitness

5 porad, dzięki którym dowiesz się jak schudnąć do lata

Chcesz zrzucić kilka kilogramów i stać się właścicielką ładnie wymodelowanej sylwetki do lata? To jak najbardziej możliwe. Wprowadź tych kilka zmian w diecie i codziennej aktywności już teraz, a w wakacje będziesz cieszyć się nienaganną figurą. Tak więc jak schudnąć bez problemów? 

Czego najlepiej unikać podczas diety, żeby wyglądać jak miss?

Wydaje się, że wiosna czai się tuż za rogiem, już niedługo grube kurtki zamienimy na cienkie sukienki i bluzeczki. A potem będzie lato i czas na pokazanie się w bikini. Jeśli zatem chcesz mieć figurę miss, unikaj jak ognia TEGO:

Proste sposoby na polepszenie zdrowia i samopoczucia. Czego należy unikać w diecie?

Mówi się, że sport to zdrowie. W tym niezwykle popularnym frazesie kryje się jednak dużo prawdy. Nikt nie wymaga od nas bycia zawodowym lekkoatletą, czy też piłkarzem. Chodzi głównie o to, by zacząć ćwiczyć lub spróbować uprawiać jakiś sport w miarę swoich możliwości i uwarunkowań fizycznych. Tak więc czego unikać w diecie?

Jak schudnąć do wakacji? 5 skutecznych porad

Kończy się zima, a Ty stajesz nago przed lustrem i zdecydowanie nie jesteś zadowolona z tego, co widzisz? No tak, siedzenie na kapanie i jedzenie kalorycznych przekąsek okazało się być zgubne dla Twojej sylwetki. Ale spokojnie, do wakacji pozostało jeszcze sporo czasu. Co możesz zrobić, by wyglądać świetnie?  Zobacz 5 porad na to jak skutecznie schudnąć do wakacji. 

4 ćwiczenia dla kobiet, które chcą mieć smukłą sylwetkę

Już niebawem zrzucimy grube kurtki i swetry, pokazując się całemu światu w znacznie bardziej skąpych strojach. W sezonie letnim włożymy natomiast bikini. Jak przygotować ciało, by prezentowało się wspaniale? Postaw na ćwiczenia!

Co jeść przed i po treningu?

Zbilansowana dieta i odpowiednia dawka aktywności fizycznej to podstawa zdrowia i dobrego samopoczucia. Zarówno przed, jak i po wysiłku fizycznym należy dostarczyć swojemu organizmowi odpowiednią dawkę energii. O tym, co wybrać, żeby uniknąć uczucia ciężkości i zmęczenia po posiłku mówi dr Agnieszka Kozioł-Kozakowska, Kierownik Pracowni Dietetyki Pediatrycznej Instytutu Pediatrii, UJ CM w Krakowie i ekspertka kampanii „Soki i musy – witaminy w SMART formie”.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl