Fitness

Fitness jest formą ćwiczeń, którą stworzono w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jej kolebka to Stany Zjednoczone. Tego typu ćwiczenia wykonuje się w rytm muzyki, często w grupie. Ćwiczenia pomagają w przyśpieszeniu metabolizmu oraz uzyskaniu smukłej sylwetki.


Koktajl wymiatający toksyny

Urodziny minęły, a ja rozpoczęłam od koktajlu, w końcu trzeba coś zrobić jak ma się te "naście" lat.  Sprawdzam na sobie sposób wymiatający złogi z jelit usuwający toksyny, a tym samym zmniejszający "oponkę". Potwierdzam, idealny na letnie dni, gdy zamiast tradycyjnego śniadania można posilić się koktajlem, który dodatkowo poprawi nasz metabolizm.

Ciało po ciąży- czyli jak odzyskać dawną figurę?

Kobiety po ciąży często czują się nieatrakcyjne i grube. Ich skóra po porodzie traci jędrność i pojawia się więcej tłuszczu, który został nagromadzony przez cały okres ciąży. Po rozwiązaniu ciąży młodej matce dochodzi wiele obowiązków, więc nie ma ona czasu na zajęcie się odpowiednio swoim ciałem.

3 powody, dla których szybkie chudnięcie może zagrażać zdrowiu

Szybkie odchudzanie zazwyczaj wiąże się ze stosowaniem tzw. głodówki, przez co nasz organizm zaczyna tracić kontrolę nad tym co się z nim dzieje. Takie postępowanie może być naprawdę tragiczne w skutkach. Oto kilka powodów dla których szybkie chudnięcie może zagrażać nie tylko Twojemu zdrowiu, ale i bezpośrednio życiu! Lepiej uważaj!

Złe nawyki żywieniowe przez które tyjesz!

Nadal bardzo duża liczba z nas nie zdaje sobie sprawy z tego jak źle odżywia się każdego dnia, czas najwyższy to zmienić i uświadomić was do czego może doprowadzić nieprawidłowe odżywianie. Dlaczego wciąż tak wiele osób nie przestrzega prawidłowych nawyków żywieniowych, a wręcz przeciwnie, przestrzega tych złych? Oto 3 najgorsze nawyki żywieniowe, jakie powodują wzrost wagi naszego ciała.

Jak skutecznie i naturalnie przyspieszyć metabolizm?

Utrzymanie zgrabnej sylwetki to nie tylko kwestia pięknego wyglądu, ale także dbanie o dobrą kondycję i zdrowie organizmu. Podstawą do walki o pozbycie się ewentualnych zbędnych kilogramów jest przede wszystkim przyspieszenie metabolizmu. Jak to zrobić naturalnie i w pełni bezpiecznie? Kilka sprawdzonych pomysłów zamieszczamy poniżej. Zapraszamy do lektury.

Jakie produkty wykluczyć z diety po 40? One powodują tycie!

Kobieta w każdym wieku chce wyglądać pięknie. Niestety wraz z upływającym czasem nasz metabolizm ulega różnym zmianom i modyfikacjom, dlatego w rezultacie musimy nieco bardziej uważać na to co jemy a także o której godzinie oraz w jakich ilościach spożywamy dany posiłek. Jakie więc produkty wykluczyć z diety po ukończeniu 40-stki? Oto lista rzeczy zakazanych!