Fitness

Fitness jest formą ćwiczeń, którą stworzono w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jej kolebka to Stany Zjednoczone. Tego typu ćwiczenia wykonuje się w rytm muzyki, często w grupie. Ćwiczenia pomagają w przyśpieszeniu metabolizmu oraz uzyskaniu smukłej sylwetki.


Fakty i mity na temat siłowni, które musisz poznać zanim się na nią wybierzesz!

Większość kobiet uważa, że siłownia to miejsce przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn. Wbrew powszechnie panującej opinii, niemal z roku na rok powstają siłownie dedykowane dla kobiet – z przeważającą ilością sprzętu fitness. Oczywiście możemy znaleźć również miejsca mieszane – z oddzielną salą dla panów i dla pań, aczkolwiek w tym przypadku lepiej już wybrać siłownię przeznaczoną dla jednej płci. Wynika to z pewnego rodzaju komfortu psychicznego.

8 najlepszych metod na to, by schudnąć raz na zawsze!

Wydaje Ci się, że próbowałaś już wszystkiego, jednak nadal nie jesteś zadowolona ze swojej wagi? To bardzo częste. Być może Twój metabolizm jest spowolniony poprzez wcześniejsze głodówki albo diety monoskładnikowe, być może w grę wchodzą także inne czynniki. Warto jednak wiedzieć, iż istnieje kilka niezawodnych, sprawdzonych przez kobiety metod na to, by osiągnąć wymarzoną sylwetkę bez efektu jo-jo!

Do wakacji już tylko jeden krok... Krótki poradnik jak się do nich przygotować!

Zimowa aura już nie straszy nas za oknami, a słońce coraz częściej i dłużej gości na niebie. Wielkanoc za pasem, przed nami weekend majowy, a wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Czy jesteśmy na nie przygotowani? 

Skuteczne sposoby na przyspieszenie metabolizmu

Jeśli chcesz przyspieszyć swój metabolizm wcale nie musisz diametralnie zmieniać sposobu odżywiania. Tak naprawdę wystarczy kilka prostych zmian w codziennym menu oraz stylu życia, aby zauważyć w krótkim czasie pierwsze utracone kilogramy. Poniżej prezentujemy kilka sprawdzonych wskazówek, które warto zastosować, by podkręcić przemianę materii.

Idealny posiłek na śniadanie, który da Ci energię na cały dzień

Śniadanie dla wielu z nas jest nieistotne i nie przywiązujemy do niego dużej wagi. Wiele osób w porannym pośpiechu nawet całkowicie z niego rezygnuje. Ci, którzy znajdą czas, by posilić się przed ciężkim dniem w pracy bądź szkole, często nie zwracają uwagi na to, czy ich śniadanie jest zdrowie. A to własnie ono poprawia samopoczucie i daje energię na cały.

Co pić w trakcie diety? - obszerna lista propozycji

Przechodząc na dietę musimy liczyć się z tym, że pewne produkty zostaną nam ograniczone lub zamienione na inne nieco zdrowsze i mniej kaloryczne. Ważną kwestią wydaje się być element spożywania płynów. Co więc pić w trakcie diety? Oto nasze propozycje.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl