Fitness

Fitness jest formą ćwiczeń, którą stworzono w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jej kolebka to Stany Zjednoczone. Tego typu ćwiczenia wykonuje się w rytm muzyki, często w grupie. Ćwiczenia pomagają w przyśpieszeniu metabolizmu oraz uzyskaniu smukłej sylwetki.


Szczupła sylwetka na lato

Kochanego ciałka nigdy za wiele? Jego nadmiar, może powodować wiele problemów zdrowotnych, wpędzać w kompleksy. Chcesz się dobrze czuć w swoim ciele? Zawalcz o to!

Zdrowe przekąski w ciągu dnia, które zrobisz w kilka minut!

W trakcie odchudzania niejednokrotnie przychodzi ochota na małe co nieco. Nie warto wówczas ulegać pokusie i sięgać po słodkie batoniki, nadziewane czekoladki, desery z masą śmietany i inne bomby kaloryczne. Kiedy ochota na coś słodkiego jest tak wielka, że trudno się jej oprzeć wówczas świetnym pomysłem jest sięgnięcie po 2-3 ciasteczka zbożowe, ugotowanie budyniu bądź zrobienie galaretki owocowej.

Nie ma sukcesu bez wysiłku, czyli jak dojść do idealnej sylwetki w każdej porze roku

Aby coś uczciwie osiągnąć zawsze trzeba w to włożyć trochę wysiłku i pracy. Nie ma wyjątku w wypadku sylwetki i odchudzania. Żeby osiągnąć kształty i formę, o których się marzy, nie warto stosować głodówek, diet krótkotrwałych, w trakcie których gubi się szybko dużo kilogramów.

5 błędów, które popełniasz w diecie, a nie jesteś o tym świadoma

Stosujesz dietę odchudzającą, ale bez widocznych rezultatów? Nadal masz spory nadmiar kilogramów do zrzucenia? Sprawdź, jakie być może błędy popełniasz każdego dnia w diecie, a których wcale nie jesteś świadoma.

Te aktywności fizyczne najlepiej palą kalorie – wykonujesz je?

Jeśli pragniesz zrzucić nadprogramowe kilogramy, powinnaś wiedzieć, że zdrowa i zbilansowana dieta to 70% powodzenia, jednak nie można zapominać także o ćwiczeniach fizycznych. Są rodzaje aktywności, które palą bardzo dużo kalorii, dlatego są przy odchudzaniu szczególnie polecane. O czym konkretnie mowa?

Ciało po ciąży- czyli jak odzyskać dawną figurę?

Kobiety po ciąży często czują się nieatrakcyjne i grube. Ich skóra po porodzie traci jędrność i pojawia się więcej tłuszczu, który został nagromadzony przez cały okres ciąży. Po rozwiązaniu ciąży młodej matce dochodzi wiele obowiązków, więc nie ma ona czasu na zajęcie się odpowiednio swoim ciałem.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl