Fitness

Fitness jest formą ćwiczeń, którą stworzono w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jej kolebka to Stany Zjednoczone. Tego typu ćwiczenia wykonuje się w rytm muzyki, często w grupie. Ćwiczenia pomagają w przyśpieszeniu metabolizmu oraz uzyskaniu smukłej sylwetki.


6 nawyków, które niszczą Twoją sylwetkę

Czy wiesz, które z nawyków wpłyną w przyszłości negatywnie na Twoją sylwetkę? A może już w tej chwili uważasz, że nie wyglądasz tak, jak byś tego chciała? Dowiedz się, jakie są najbardziej zgubne nawyki, które z pewnością nie służą Twojej figurze.

Proste sposoby na polepszenie zdrowia i samopoczucia. Czego należy unikać w diecie?

Mówi się, że sport to zdrowie. W tym niezwykle popularnym frazesie kryje się jednak dużo prawdy. Nikt nie wymaga od nas bycia zawodowym lekkoatletą, czy też piłkarzem. Chodzi głównie o to, by zacząć ćwiczyć lub spróbować uprawiać jakiś sport w miarę swoich możliwości i uwarunkowań fizycznych. Tak więc czego unikać w diecie?

Jak zrzucić parę kilo bez wielkich wyrzeczeń, czyli poradnik dla leniwych

Dieta nie musi wiązać się z samymi wyrzeczeniami. Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że aby skutecznie zadbać o zdrowie i zrzucić parę zbędnych kilogramów, nie musi rezygnować z tego co lubi. Wystarczy tylko pamiętać o kilku zasadach dotyczących odżywania się, których codzienne stosowanie przyniesie widoczne rezultaty.

Szczupła sylwetka na lato

Kochanego ciałka nigdy za wiele? Jego nadmiar, może powodować wiele problemów zdrowotnych, wpędzać w kompleksy. Chcesz się dobrze czuć w swoim ciele? Zawalcz o to!

Zdrowe przekąski w ciągu dnia, które zrobisz w kilka minut!

W trakcie odchudzania niejednokrotnie przychodzi ochota na małe co nieco. Nie warto wówczas ulegać pokusie i sięgać po słodkie batoniki, nadziewane czekoladki, desery z masą śmietany i inne bomby kaloryczne. Kiedy ochota na coś słodkiego jest tak wielka, że trudno się jej oprzeć wówczas świetnym pomysłem jest sięgnięcie po 2-3 ciasteczka zbożowe, ugotowanie budyniu bądź zrobienie galaretki owocowej.

Nie ma sukcesu bez wysiłku, czyli jak dojść do idealnej sylwetki w każdej porze roku

Aby coś uczciwie osiągnąć zawsze trzeba w to włożyć trochę wysiłku i pracy. Nie ma wyjątku w wypadku sylwetki i odchudzania. Żeby osiągnąć kształty i formę, o których się marzy, nie warto stosować głodówek, diet krótkotrwałych, w trakcie których gubi się szybko dużo kilogramów.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl