Fitness

Fitness jest formą ćwiczeń, którą stworzono w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Jej kolebka to Stany Zjednoczone. Tego typu ćwiczenia wykonuje się w rytm muzyki, często w grupie. Ćwiczenia pomagają w przyśpieszeniu metabolizmu oraz uzyskaniu smukłej sylwetki.


Skuteczne sposoby na przyspieszenie metabolizmu

Jeśli chcesz przyspieszyć swój metabolizm wcale nie musisz diametralnie zmieniać sposobu odżywiania. Tak naprawdę wystarczy kilka prostych zmian w codziennym menu oraz stylu życia, aby zauważyć w krótkim czasie pierwsze utracone kilogramy. Poniżej prezentujemy kilka sprawdzonych wskazówek, które warto zastosować, by podkręcić przemianę materii.

Idealny posiłek na śniadanie, który da Ci energię na cały dzień

Śniadanie dla wielu z nas jest nieistotne i nie przywiązujemy do niego dużej wagi. Wiele osób w porannym pośpiechu nawet całkowicie z niego rezygnuje. Ci, którzy znajdą czas, by posilić się przed ciężkim dniem w pracy bądź szkole, często nie zwracają uwagi na to, czy ich śniadanie jest zdrowie. A to własnie ono poprawia samopoczucie i daje energię na cały.

Co pić w trakcie diety? - obszerna lista propozycji

Przechodząc na dietę musimy liczyć się z tym, że pewne produkty zostaną nam ograniczone lub zamienione na inne nieco zdrowsze i mniej kaloryczne. Ważną kwestią wydaje się być element spożywania płynów. Co więc pić w trakcie diety? Oto nasze propozycje.

7 złych nawyków dietetycznych, przez które ciągle tyjesz!

Marzysz o szczupłej sylwetce, ale nie masz pojęcia, jak szybko schudnąć? Standardowa recepta na idealne ciało – regularne ćwiczenia i dieta – nie zadziała, jeśli nie pozbędziesz się wcześniej złych nawyków żywieniowych. Dowiedz się, które przyzwyczajenia dietetyczne sprawiają, że ciągle tyjesz!

6 nawyków, które niszczą Twoją sylwetkę

Czy wiesz, które z nawyków wpłyną w przyszłości negatywnie na Twoją sylwetkę? A może już w tej chwili uważasz, że nie wyglądasz tak, jak byś tego chciała? Dowiedz się, jakie są najbardziej zgubne nawyki, które z pewnością nie służą Twojej figurze.

Proste sposoby na polepszenie zdrowia i samopoczucia. Czego należy unikać w diecie?

Mówi się, że sport to zdrowie. W tym niezwykle popularnym frazesie kryje się jednak dużo prawdy. Nikt nie wymaga od nas bycia zawodowym lekkoatletą, czy też piłkarzem. Chodzi głównie o to, by zacząć ćwiczyć lub spróbować uprawiać jakiś sport w miarę swoich możliwości i uwarunkowań fizycznych. Tak więc czego unikać w diecie?

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl