Fitness

8 wskazówek, które sprawią, że będziesz wyglądać i czuć się lepiej

Czas zmienić nawyki żywieniowe na lepsze! Przedstawiamy wam 8 podstawowych, a zarazem bardzo ważnych wskazówek na to, aby wyglądać i czuć się lepiej.

4 powody, które przekonają Cię do aktywnego trybu życia

Wiele się mówi w ostatnim czasie o plusach, jakie wynikają z aktywnego życia. Nie wszyscy jednak są co do tego przekonani. Wydaje się, że nie do wszystkich osób jasno przemawia lista korzyści jakie można osiągnąć dzięki aktywnemu stylowi życia. Jeżeli i Ty zastanawiasz się nadal nad tym dlaczego warto zmienić swój styl życia na aktywniejszy, podpowiadamy:

3 ćwiczenia, które wykonywane regularnie, pozwolą Ci wyrzeźbić brzuch

Pamietaj, aby przed przystąpieniem do ćwiczeń zrobić rozgrzewkę, która powinna być kompleksowa, tzn. obejmować całe ciało.

Jak zacząć biegać? Krótki poradnik dla początkujących.

Bieganie jest dziś coraz popularniejszym zajęciem dla Polaków i Polek. Chętnie biegamy w miastach i na wsiach, a biegacze w krajobraz miast wkomponowali się na stałe do tego stopnia, że powstają dla nich specjalne ścieżki. Niewątpliwie, to jeden z najprostszych sportów, który jednocześnie zapewnia wiele korzyści zdrowotnych. Bieganie ćwiczy jednocześnie ciało i ducha, bowiem tylko najbardziej wytrwali będą w stanie przygotować się do startów w dużych imprezach biegowych. Wielu z nas ma jednak problem z rozpoczęciem treningów. Jak zacząć biegać?

Nie ma sukcesu bez wysiłku, czyli jak dojść do idealnej sylwetki w każdej porze roku

Aby coś uczciwie osiągnąć zawsze trzeba w to włożyć trochę wysiłku i pracy. Nie ma wyjątku w wypadku sylwetki i odchudzania. Żeby osiągnąć kształty i formę, o których się marzy, nie warto stosować głodówek, diet krótkotrwałych, w trakcie których gubi się szybko dużo kilogramów.

5 sprawdzonych pomysłów na pokonanie własnych słabości podczas biegania

Biegasz już jakiś czas, trenujesz konkretnie pod wyznaczony cel. W końcu decydujesz się na start. Każdy start to inne emocje choć mają wiele wspólnego. Słyszysz wystrzał startera i zaczynasz biec. Jest wspaniale. Ale po pewnym czasie przestajesz czuć się pewnie. W twoim organizmie powoli włączają się systemy obronne, które mają za zadanie zmusić Cię do odpoczynku. Jest to normalne i chyba każdy kto startował przeżył coś podobnego. Na twoim ramieniu pojawia się mały chochlik, który szepcze Ci do ucha: „zwolnij”, „przejdź do marszu”, „po co Ci to?”. Z czasem ten mały stworek staje się nie do zniesienia. Już nie szepcze do ucha, tylko krzyczy i to głośno! I tutaj zaczyna się prawdziwa wala, która ma sprawdzić twój charakter. Często potocznie nazywamy ten stan ścianą. W tym artykule przedstawimy kilka propozycji, jak nauczyć się walczyć z samym sobą, bo przecież ten chochli to nasze myśli I to my decydujemy co z nimi zrobimy.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl