Uroda

Inaczej atrakcyjność, która wiąże się głównie z cechami natury fizycznej. W dużej mierze subiektywna. Należy regularnie dbać o urodę, by prezentować się jak najlepiej. Pokażemy jak pielęgnować skórę i cerę twarzy.


9 najczęstszych błędów w makijażu, które popełnia większość kobiet

Idealny makijaż ma za zadanie podkreślić naszą urodę, ale zdarza się, że efekt wykonanego makijażu jest daleki od zamierzonego. Niestety zdarza się nam popełniać proste, makijażowe błędy, które często decydują o całości wykonania. Poniżej prezentujemy kilka podstawowych błędów, których należy się wystrzegać jak ognia. Sprawdź, czy i tobie zdarzyło się je popełniać.

Przebarwienia na skórze po słońcu - radzimy jak się pozbyć

Jednolity kolor skóry po opalaniu? Myślisz, czy jest to w ogóle możliwe, patrząc na swoje plamki? Jeśli regularnie dbasz o skórę, czyli fundujesz jej peeling, dogłębne nawilżanie i odżywianie, jak najbardziej tak. Zawsze jednak coś może się nie udać i przebarwienia pojawią się. Mamy na nie sposób.

5 sprawdzonych sposobów na walkę z rozstępami

Rozstępy to specyficzne bruzdy, które tworzą się na skórze w wyniku nadmiernego jej rozciągania. Często na ich występowanie skarżą się kobiety w ciąży, ci, którzy szybko tyją oraz młodzi ludzie będący w fazie szybkiego wzrostu. Wiązania w skórze, pod wpływem sporego nacisku, ulegają pęknięciu. Czy można jakoś walczyć z rozstępami?

Naturalne sposoby na piękną sylwetkę

Twoje marzenie to szczupła sylwetka i piękna, jędrna skóra? Na rynku znajdziesz wiele kosmetyków, które mają w tym pomóc. Zastosowanie odpowiednich specyfików przyspieszy metabolizm, wygładzi skórę, pomoże pozbyć się niedoskonałości i wyszczupli sylwetkę. Jak dobrać odpowiednie, a przede wszystkim skuteczne kosmetyki wyszczuplające?

Modne fryzury ombre 2019 - galeria

Odpowiednio dobrana fryzura może odmienić Twoją twarz, a nawet całą sylwetkę. Zobacz świetne propozycje na modne koloryzacje ombre w różnych wariantach, które podkreślą Twoją osobowość i charakter. Przedstawiamy zestawienie modnych fryzur ombre, modnych w 2019 roku. Te propozycje Cię zaskoczą!

Galeria fryzur damskich modnych w 2019 roku - idealne dla 50-latek

Masz ochotę na ciekawą fryzurkę w nowym roku? Czasem wizyta u fryzjera działa lepiej niż nie jeden lifting. Odpowiednie cięcie może sprawić, że Twarz staje się bardziej promienna, a Ty będziesz wyglądała na kilka lat młodszą. Przedstawiamy wyjątkową galerię z najnowszymi trendami fryzjerskimi na 2019 rok.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl