Uroda

Inaczej atrakcyjność, która wiąże się głównie z cechami natury fizycznej. W dużej mierze subiektywna. Należy regularnie dbać o urodę, by prezentować się jak najlepiej. Pokażemy jak pielęgnować skórę i cerę twarzy.


Domowe sposoby na suche dłonie. Pozbądź się drażniącego problemu

Nasze dłonie każdego dnia narażone są na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Są to zarówno niska temperatura, ale również twarda woda lub detergenty. W wyniku ich działania, stają się szorstkie, matowe, mniej jędrne i piekące. Jak radzić sobie w takiej sytuacji? Czy istnieją domowe sposoby na suche dłonie?

Domowe spa - to takie proste

Budżet nie zawsze pozwala na to, aby uwzględnić w nim wizyty w spa czy u kosmetyczki. Kiedy ciężko wygospodarować pieniądze na pielęgnację ciała u profesjonalistów, spróbuj samodzielnie pobawić się w kosmetyczkę. Korzystając kilku poniższych wskazówek będziesz w stanie przeprowadzić niektóre z luksusowych zabiegów bez wychodzenia z domu.

Galeria najpiękniejszych kobiecych tatuaży z napisem

Wyraź to co czujesz na swoim ciele. Tylko Ty decydujesz o tym jak powinien wyglądać Twój wymarzony tatuaż. Masz pomysł na słowo, zdanie lub sentancje, ale nie wiesz jak powinien wyglądać? Zobacz najpiękniejsze i delikatne propozycje na tatuaż z napisem i wybierz ten idealny dla Ciebie. Świetne propozycje na nadgarstek, stopę i przedramię.  

Skuteczne domowe sposoby na plączące się, matowe i suche włosy

Świetną alternatywą dla dostępnych w drogeriach, drogich kosmetyków do włosów, stanowią specyfiki, które możesz przygotować przy pomocy składników dostępnych w każdej kuchni. Poniżej przepisy na kilka z nich.

Plączące się włosy - kilka prostych sposobów na ich uporządkowanie

Żadna z nas nie lubi plączących się włosów – dochodzi wówczas do powstawania mało estetycznych, trudnych do rozczesania kołtunów Na szczęście, istnieje kilka sprawdzonych sposobów, dzięki którym można temu zapobiec.

Gdzie kupić najlepszą odżywkę do rzęs?

Zastanawiasz się, jak wzmocnić swoje rzęsy po wakacjach? Chcesz, aby były pogrubione i wydłużone? Zauważyłaś, że kąpiele w morzu, opalanie i słońce wpłynęły negatywnie na ich kondycję? Dowiedz się, gdzie szukać najlepszych odżywek, w atrakcyjnych cenach.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl