Uroda

Inaczej atrakcyjność, która wiąże się głównie z cechami natury fizycznej. W dużej mierze subiektywna. Należy regularnie dbać o urodę, by prezentować się jak najlepiej. Pokażemy jak pielęgnować skórę i cerę twarzy.


Jak zadbać o paznokcie u stóp? Praktyczny poradnik

Już wiosna. Za niedługo nadejdzie upragniona i wyczekiwana pora roku jaką jest lato. Powoli zbliża się czas, by założyć lekkie buty, sandały, klapki, pokazać stopy i… paznokcie u stóp. Niestety, bywa tak, że po kilku miesiącach w kozakach i botkach, nasze paznokcie nie prezentują się korzystnie. Są zniszczone, przesuszone, matowe i pożółkłe od lakierów.

Krok po kroku: Piękna fryzura na specjalną okazję? Oczywiście, to proste!

Zobacz koniecznie naszą instrukcję na klasyczną, piękną i elegancką fryzurę idealną na każda okazję. Z naszą pomocą wykonasz ją krok po kroku samodzielnie w domu. Do dzieła!

Krok po kroku: Piękny i kobiecy rulon na głowie? Oczywiście! Z nami wykonasz go sama!

Marzysz o kobiecej i eleganckiej fryzurze na specjalna okazję? Dzięki naszej instrukcji zrobisz ją krok po kroku samodzielnie. Grzebień w dłoń i do dzieła! Zaczynamy!

Zrób to sama: Romantyczna fryzura idealna na randką. Podpowiadamy jak wykonać ją krok po kroku!

Marzysz o pięknej romantycznej fryzurze idealnej na „tą” okazję? Nie wiesz jak ją wykonać? Zobacz nasza instrukcję krok po kroku i wykonaj ją w 15 minut samodzielnie. To banalnie proste, a zobaczysz jak wspaniały będzie efekt. Do dzieła!

Zrób to sama: Słodka kokardka na włosach? Tak, to jest w modzie! Zobacz koniecznie!

Marzysz o kokardce zrobionej z Twoich włosów? Nie wiesz jak się do tego zabrać? My podpowiadamy. Dzięki instrukcji krok po kroku stworzysz niezwykłą fryzurę już w 15 minut.

Krok po kroku: Szybka i piękna fryzura w 20 minut? Tak, to możliwe! Zobacz nasza instrukcję!

Chamiałabyś zaskoczyć wszystkich niebanalną fryzurą? Wykonasz ją w 20 minut dzięki naszej instrukcji krok po kroku. Przekonaj się sama jakie to proste.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl