Uroda

Inaczej atrakcyjność, która wiąże się głównie z cechami natury fizycznej. W dużej mierze subiektywna. Należy regularnie dbać o urodę, by prezentować się jak najlepiej. Pokażemy jak pielęgnować skórę i cerę twarzy.


Pędzel do makijażu - wybierz najlepszy!

Odpowiedni pędzel do makijażu nie jest atrybutem wyłącznie osób, które zajmują się jego wykonywaniem profesjonalnie! Stanowi on podstawowy element, służący wykonaniu codziennego, trwałego i dobrze wykonanego make-up'u. Jak wybrać najlepszy?

Czym stylizować włosy? Jakie kosmetyki wybrać?

Codzienna stylizacja włosów, która zapewni efekt jak po wyjściu od fryzjera? Z dobrej jakości kosmetykami równie efektowną fryzurę osiągniesz w domu. Nowoczesne produkty do stylizacji włosów tworzone są, aby nie tylko utrwalać, ale również dbać o pasma w zależności od ich rodzaju i potrzeb. Długie, kręcone, czy krótkie włosy – dla każdego rodzaju znajdziemy najbardziej odpowiedni produkt.

Profesjonalni trycholodzy czekają

Witaj w Sky Clinic!  Jesteśmy kliniką świadczącą najwyższej jakości usługi z zakresu transplantologii włosów oraz medycyny estetycznej, a nasze placówki znajdują się w Warszawie oraz Wrocławiu. Zrzeszamy szereg profesjonalistów, którzy z przyjemnością pomogą Ci w osiągnięciu wymarzonego wyglądu. Niezależnie od tego, czy Twoim celem jest odmłodzenie skóry, czy wyszczuplenie sylwetki, w rozbudowanej ofercie Sky Clinic na pewno znajdziemy coś dla Ciebie! 

Leczenie łysienia - odzyskaj bujną fryzurę!

Włosy są nieodłącznym atrybutem urody. Ich brak lub nadmierne wypadanie jest powodem kompleksów i złego samopoczucia. Wypadanie włosów jest szczególnie trudne dla kobiet, które z tego powodu tracą poczucie własnej wartości, czują się gorsze, unikają kontaktów międzyludzkich. Co jest przyczyną nadmiernego wypadania włosów? Czy leczenie wypadania włosów jest skuteczne?

Kosmetyki - czego potrzebujesz aby zacząć swoją pielęgnację?

Piękna cera jest na wyciągnięcie ręki - trzeba tylko regularnie używać kosmetyków pielęgnujących, które są w stanie dać takie efekty na jakich ci zależy. Zarówno w pielęgnacji ciała jak i twarzy ważna jest nie tylko regularność, ale również to, jakich kosmetyków się używa. Kosmetyki naturalne, wegańskie i ekologiczne z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Za ich pomocą można zachować swoje naturalne piękno i uzyskać zadowalający efekt. Jakie jednak kosmetyki wybierać? Na co zwracać swoją uwagę? I gdzie można je kupić?

Kosmetyki koreańskie w letniej kosmetyczce

Nie tylko podczas urlopu, ale też na co dzień, warto, by w damskiej kosmetyczce znajdowały się dobrej jakości krem bb, aloes w żelu, a także krem na dzień. Produkty te jak żadne inne, przydają się w okresie upalnego lata. To za sprawą ich cennych dla skóry właściwości.

Aplikacja KobiecePorady.pl