Ślub & Wesele

Dla większości osób najważniejsze wydarzenia w życiu, dzięki którym zmieniają się dalsze losy. Poprzedzone wielomiesięcznymi przygotowaniami, przygotowane z wielką dbałością o szczegóły. Znajdziesz tu porady przygotowujące do ślubu i wesela, fryzury ślubne, suknie ślubne oraz paznokcie ślubne.


Czy warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Niewątpliwe organizacja tego wyjątkowego dnia jakim jest dzień ślubu wiąże się z poświęceniem wielu miesięcy na szczegółowe planowanie i załatwianie wielu spraw naraz. Niestety wielu przyszłym małżonkom ciężko jest pogodzić rolę ślubnego organizatora z natłokiem codziennych spraw i pracą zawodową. Dlatego naprzeciw takim sytuacjom wychodzą konsultanci ślubni.

Pan młody u kosmetyczki. Czy to konieczne?

Ten niezwykły dzień obchodzi się zazwyczaj raz w życiu. Państwo młodzi pragną, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Panna młoda nie oszczędza na przeróżnych zabiegach mających na celu poprawienie jej urody - próbne upięcie fryzury, próbny makijaż ślubny... A jak to jest z płcią przeciwną? Istnieją zabiegi kosmetyczne, z których może skorzystać przyszły pan młody.

5 rzeczy, o których należy pamiętać przed ślubem. Nie odkładaj ich na ostatnią chwilę!

Ślub i następujące po nim wesele, to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Jest to kolejny etap wspólnego związku, w którym zakładamy naszą własną rodzinę. O czym należy jednak pamiętać, aby ta uroczystość była wymarzona i idealna? Prezentujemy kilka najważniejszych wskazówek, o których należy pamiętać już na samym początku planowania uroczystości.

Logika mężczyzn. Dlaczego tak długo zwlekają przed oświadczynami?

Niby wszystko jest pięknie. Każdy dzień w towarzystwie ukochanej jest dla niego wyjątkowy. Jest w niej zakochany i lubi spędzać z nią czas. Chwali się nią przed znajomymi, szczyci przed rodzicami. Jest idealną kandydatką na narzeczoną, pewnie też na matkę i na…no właśnie – czy będzie dobrą żoną? Żoną?! Kiedy przychodzi chwila składania deklaracji w głowie niejednego mężczyzny odbywa się burza. Bowiem bycie chłopakiem różni się znacznie od bycia narzeczonym, a już na pewno od bycia mężem. Decyzja o oświadczynach zmusza do wycofywania się z życia kawalerskiego, do którego od małego przyzwyczaja się każdy mężczyzna.

Ślub jak ze snu, czyli o czym należy pamiętać w tym wyjątkowym dniu

Dzień ślubu i wesela zostaje w pamięci do końca życia, a często marzymy o tym jak ma wyglądać od najmłodszych lat. Kobiety w głowie tworzą obraz idealnej sukni, mężczyźni myślą o samochodzie, który zawiezie ich do ślubu. A gdy planowanie staje się bardzo realne, bo czas zaślubin zbliża się wielkimi krokami, często rzeczywistość odbiega od planów.

5 ciekawych i oryginalnych pomysłów na poprawiny

Poprawiny wcale nie muszą być nudne. Mamy dla Was kilka sprawdzonych pomysłów, dzięki którym Wasi goście przeżyją niezapomniane chwile.