Ślub & Wesele

Ślubny koszyczek ratunkowy. Tych rzeczy nie możesz zapomnieć!

Na ten wyjątkowy dzień warto zaopatrzyć się w koszyczek ratunkowy, który uchroni parę młodą przed nieprzewidzianymi sytuacjami. Mogą to być podarte rajstopy, ból głowy czy urwany guzik w marynarce pana młodego. Pamiętajcie, przezorny zawsze zabezpieczony, szczególnie w tak wyjątkowym dniu, jakim jest dzień ślubu.

Ile kosztuje organizacja ślubu kościelnego?

Niemal każda para marzy, by ich ślub był niezapomniany, wyjątkowy, wręcz jak z bajki. Nie da się ukryć, że każdy element oprawy niesie za sobą pewne koszty. Zanim jednak przeanalizujemy kwestie związane z weselem, warto zastanowić się ile kosztuje sama organizacja ślubu kościelnego.

9 rzeczy, które zaczynają Cię w nim wkurzać dopiero po ślubie

Ślub to magiczny moment, po którym macie żyć „długo i szczęśliwie”. Bajki odłóżmy jednak na bok. Po ślubie ujawni się kilka rzeczy, które zaczną Cię bardzo wkurzać. 

Jakich kwiatów nie dawać na ślub?

Istnieją kwiaty, których nie wypada lub nie należy ofiarować młodej parze w dniu ich święta. Poniżej prezentujemy listę sześciu rodzajów kwiatów, które sprawią, że nasz ślubny podarunek może okazać się wielką gafą. Warto się z nią zapoznać przed pójściem do kwiaciarni.

Zaproszenia ślubne – jak wybrać najlepsze zaproszenia na ślub?

Coraz bliżej ten magiczny dzień, przecież już niebawem powiecie sobie tak! Termin i miejsce zarezerwowane, menu ustalone, pozostało zaprosić gości. Sprawdźcie, jakie zaproszenia ślubne są na topie… i wybierzcie najlepsze właśnie dla Was!

Jakich prezentów nie dawać na ślub?

Poniżej prezentujemy listę kłopotliwych, nieporęcznych, bądź najzwyczajniej w świecie nieprzydatnych prezentów ślubnych. Ich wręczenie byłoby co najmniej nietaktowne, dlatego warto zapoznać się z artykułem, aby nasz prezent nie okazał się wielką gafą.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl