Ślub & Wesele

Dla większości osób najważniejsze wydarzenia w życiu, dzięki którym zmieniają się dalsze losy. Poprzedzone wielomiesięcznymi przygotowaniami, przygotowane z wielką dbałością o szczegóły. Znajdziesz tu porady przygotowujące do ślubu i wesela, fryzury ślubne, suknie ślubne oraz paznokcie ślubne.


5 rzeczy, o których należy pamiętać przed ślubem. Nie odkładaj ich na ostatnią chwilę!

Ślub i następujące po nim wesele, to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Jest to kolejny etap wspólnego związku, w którym zakładamy naszą własną rodzinę. O czym należy jednak pamiętać, aby ta uroczystość była wymarzona i idealna? Prezentujemy kilka najważniejszych wskazówek, o których należy pamiętać już na samym początku planowania uroczystości.

Dekoracja sali weselnej - kilka praktycznych porad

Jeśli marzysz o idealnym nastroju podczas wesela, możesz sama pokusić się o wykonanie dekoracji sali weselnej. Wiele darmowych dekoracji proponowanych przez właścicieli lokali, w których odbywają się wesela, nie wygląda zbyt dobrze. Zdecydowanie nie warto zdawać się na łut szczęścia i wziąć sprawy w swoje ręce.

Jak dobrze zorganizować ślub i nie zwariować?

Jak powszechnie wiadomo, organizacja ślubu trwa długo i wiąże się niejednokrotnie z dużym i silnym stresem. Mogą go powodować różne sytuacje od problemu z doborem odpowiedniej kolorystyki po niedostarczenie przez podwykonawcę dekoracji na czas. Przyczyn stresu może być wiele, sytuację dodatkowo komplikuje natłok wielu różnych spraw i uciekający czas. Co robić, by nie zwariować?

Wesele 2020: 10 pomysłów na ślubną fryzurę dla Panny Młodej

Rok 2020 oznacza dla Ciebie jeden z najważniejszych dni w życiu, czyli dzień ślubu? Jak dobrać odpowiednią fryzurę ślubną, aby dobrze współgrała z suknia i dodatkami? Poznaj modne propozycje na stylowe, kobiece i bardzo trwałe fryzury ślubne.

Ślub w tym miejscu zapadnie wszystkim w pamięci!

Poszukujesz nietuzinkowego miejsca na zawarcie związku małżeńskiego? Pragniesz, aby ten najważniejszy w waszym życiu dzień był nie tylko wyjątkowy, ale aby zapadł w pamięci waszej i wszystkich gości? Oto niezwykłe miejsca, które z pewnością spełnią wasze oczekiwania. Ślub w takim miejscu to fantastyczny pomysł!

Jak przeżyć przygotowania do ślubu? 5 rzeczy, które Ci w tym pomoże

Dzień ślub to niezapomniane przeżycie. Jednak tygodnie przygotowań bywają nie tylko męczące, ale również stresujące dla Ciebie i bliskich. Co zrobić, by nie wpaść w pułapkę ślubnych przygotowań? Oto sprawdzone rady na przedślubną gorączkę!