Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Jak utrzymać jego zainteresowanie? To może być bardzo proste!

Utrzymanie dobrych relacji w związku, opartych na zainteresowaniu i partnerstwie bywa niekiedy bardzo trudne. Przede wszystkim nie należy się wzajemnie ograniczać trzeba się bowiem wspierać i umacniać. Oto kilka sposób, pozwalających bardzo prosto utrzymać jego zainteresowanie.

Jak on okazuje swoje zainteresowanie? Proste triki mężczyzn!

Mężczyźni nieco inaczej okazują zainteresowanie kobietom aniżeli kobiety mężczyzną. Panowie zdecydowanie wolą więcej działać a mniej mówić. Dlatego też, nam kobietom, czasami tak ciężko jest rozpoznać wysyłane sygnały i skategoryzować je do grupy tych, które są swoistego rodzaju okazywaniem zainteresowania. Oto triki mężczyzn, które po prostu musisz znać!

4 zmiany, które spowodują, że Twój facet oszaleje na Twoim punkcie

Zapewne każda z nas chciałaby aby jej facet każdego dnia kochał ją jeszcze bardziej! Jest to możliwe tylko wtedy gdy zastosujemy odpowiednią koncepcję i dokonamy w swoim wyglądzie i zachowaniu kilku zmian. Jakich zmian należy dokonać aby oczarować swojego faceta? Oto lista 4 najważniejszych.

5 największych różnic pomiędzy zauroczeniem, a prawdziwą miłością

Bardzo często mylimy miłość z zauroczeniem. Już po kilku spotkaniach niektórzy twierdzą, że doświadczają wielkiej miłości aż po grobową deskę – niestety zazwyczaj doświadczają oni jedynie przelotnego zauroczenia pełnego miłosnych uniesień. Jak więc odróżnić miłość od zwykłego zauroczenia? Oto nasze zestawienie największych różnic.

Brak ochoty na współżycie ze strony mężczyzny - co może być przyczyną?

Twój facet od pewnego czasu nie ma ochoty na seks? Gdy tylko wieczorem zbliżasz się do niego on od razu wymyśla pretekst dla, którego będzie mógł mieć Cię z głowy? Co takiego dzieje się w waszym związku, że Twój facet mówi stanowcze „nie” współżyciu? Oto 3 podstawowe powody, które mogą dać Ci do myślenia.

Zbyt wysoki popęd seksualny - jak go skutecznie zmniejszyć?

Czasami bywa tak, że jeden z partnerów ma większe potrzeby seksualne od drugiego, prowadzi to często do konfliktów i spięć w związku. Przykładowo kobieta potrzebuje seksu nieco rzadziej aniżeli jej partner lub na odwrót. Co więc zrobić by nieco obniżyć zbyt wysoki popęd seksualny? Oto nasze propozycje.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl