Miłość

Facet przed ślubem i po ślubie - jak się zmienia?

Niektórym kobietom wydaje się, że ich mężczyzna po ślubie będzie się zachowywał dokładnie tak, samo, jak przed nim. Pudło! Panowie często po włożeniu obrączek na palce nieco się zmieniają. O co konkretnie chodzi? Jak wygląda  facet przed ślubem i po ślubie? 

Kobieta idealna na żonę – jakie są jej cechy według mężczyzn?

Niejedna kobieta chciałaby wiedzieć, jakie są według facetów cechy żony idealnej. Jaka powinna być, co musi robić, jakie mieć podejście do życia? Już to wyjaśniamy!

Idealnie dopasowani - czy to w ogóle możliwe?

14 luty to dzień zakochanych, czyli popularne znane święto komercyjne potocznie zwane Walentynki. W tym dniu każda para częściej niż zwykle wyznaje sobie miłość. Nie ma w tym nic złego. Jednak moim zdaniem kochać drugiego człowieka trzeba cały rok i okazywać mu swoją miłość czynami, a nie pustymi słowami. Po czym poznać, że ktoś do kogoś pasuje i czuje to samo co my. Nie ważne są tu znaki zodiaku, ale osobowość i charakter człowieka oraz sposób traktowania partnera.

Jak wyjść z toksycznego związku? Zakończ go przed katastrofą!

Czasami kobiety tkwią w związkach, których już dawno powinno nie być. Męczą się latami z różnych względów, a przecież to nie ma najmniejszego sensu. Jak sobie pomóc, jak zacząć znów normalnie żyć, jak przerwać tę spiralę zła, która kiedyś została nakręcona? Jak wyjść z toksycznego związku? 

Zrób TE rzeczy, a on będzie się bardziej starał! Genialnie proste!

Jeśli wydaje Ci się, że ostatnimi czasy Twój facet jakby mniej się starał i nie angażuje się w Wasz związek tak, jak kiedyś, pamiętaj, że możesz szybko tę sytuację naprawić. Jak to zrobić? Bardzo prosto!

Gdzie ją zabrać na walentynki, aby zapamiętała je na długo?

Walentynki to święto miłości. Jednak nikt nie powiedział, by wszystkie pary celebrowały je w taki sam czy bardzo podobny sposób, na przykład wizytą w kinie i kolacją w restauracji. Przecież możesz w tym roku zaskoczyć swoją ukochaną i zabrać ją w jakieś bardzo nietypowe miejsce. Będzie zachwycona!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl