Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


5 pożądanych cech kobiety, o których marzą mężczyźni

Światopogląd mężczyzn ostatnimi czasy zdecydowanie uległ zmianie. Coraz mniej facetów patrzy tylko na wygląd i zewnętrzne aspekty kobiety. Okazuje się, że płeć przeciwna zaczyna chcieć czegoś więcej od swojej partnerki a nie tylko idealnie ułożonych włosów i wyglądu laleczki barbie. Oto kilka pożądanych cech, które powinna posiadać kobieta wprost wyjęta z marzeń mężczyzn!

3 sytuacji w związku, po których powinnaś odejść

Większość z nas niestety nadal bardzo często przymyka oko na niektóre wybryki swoich mężczyzn. Jest to niedorzeczne zachowanie, ponieważ nie wolno tkwić w związku, który sprawia, że jesteśmy nieszczęśliwi. Wyrażaj swoje zdanie i nie pozwalaj mu na zbyt wiele! Jednak bardzo często zdarza się, że sytuacja w związku, która miała miejsce nie powinna się zdarzyć, a osoba skrzywdzona powinna po prostu odejść. Jakie sytuacje sprawiają, że powinnyśmy zakończyć związek i odejść budując sobie nowe życie bez złych wspomnień o starym partnerze? Oto lista 3 podstawowych sytuacja.

Jak go uwieść i sprawić, żeby Cię pokochał? Są na to sposoby!

Nie jedna z nas wiele razy miała do czynienia w swoim życiu z jednostronnym zauroczeniem. Jak wiadomo nie jest to łatwe i bardzo często trudno jest nam sobie poradzić z tym problemem. Zatem co zrobić i jaki sprawić, aby facet który nam się podoba nie mógł przestać o nas myśleć? Oto lista 3 najbardziej powszechnych sposobów na podryw.

4 czynniki, które wpływają na jakość Waszego współżycia - to naprawdę ma znaczenie!

Czasami zastanawiasz się dlaczego wasze chwile uniesienia nie do końca są takie jakbyś tego chciała. Przecież starasz się jak możesz, dbasz o każdy szczegół a mimo wszystko coś nadal idzie nie tak jak powinno. Oto kilka czynników, które naprawdę mają znaczenie i wpływają na jakość Waszego współżycia!

4 proste metody na zwiększenie libido - recepta na sukces

Problemy z libido mogą dopaść każdego. Czasami zastanawiamy się co tak naprawdę jest tego przyczyną i dlaczego tak się dzieje. Okazuje się, że nasza codzienność przepełniona jest stresem, frustracją i pędem, którego nie jesteśmy w stanie znieść. Spadek libido jest pewnego rodzaju konsekwencją wyżej wymienionych czynników. A oto kilka prostych metod, które działają genialnie w kwestii zwiększenia libido!

5 małych trików na to, jak przekonać faceta do swojego zdania

Faceci czasami nie chcą słuchać tego co mamy im do powiedzenia. Mają swoje zdanie i jego się trzymają. Co więc zrobić, by przekonać go do naszych argumentów i sposobów działania? Oto kilka podpowiedzi!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl