Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


4 miejsca na ciele kobiety, które facet powinien wielbić

Każda z nas ma w sobie coś z uwodzicielki. Uwielbiamy eksponować swoje wdzięki i się nimi chwalić, Chcemy być odpowiednio doceniane a także oczekujemy od naszych partnerów odrobiny uwielbienia i zainteresowania. Oto kilka miejsc na ciele, które facet powinien docenić i wielbić.

4 rzeczy, które według facetów są seksowne w sypialni

Każda z nas chciałaby aby jej facet czuł się w naszym łóżku jak najbardziej swobodnie, aby tak było warto zastosować kilka trików w sypialni, które z pewnością się mu spodobają. Znasz je? Stosujesz w waszym związku? Jeśli nie, koniecznie zacznij! Oto 4 rzeczy, które faceci uwielbiają i uważają, że są najseksowniejsze w sypialni.

4 wybryki facetów, po których powinnaś z nim zerwać

Od jakiegoś czasu zaważyłaś, że w Twoim związku dzieje się coś złego? Twój facet pozwala sobie na zbyt wiele? Chciałabyś skończyć z nim związek ale nie wiesz czy są to wystarczające powody? Oto lista 4 wybryków Twojego faceta przez które szybko powinnaś zakończyć wasz związek.

5 czynników, na których powinien opierać się szczęśliwy związek

Zarówno kobieta jak i mężczyzna chcieliby żyć w szczęśliwych związkach. Jednak nie zawsze związek kobiety i mężczyzny jest taki jakby tego chcieli. Większość par nadal w swoich związkach nie jest tak szczęśliwa jak sobie to wymarzyła. Na czym według was powinien się opierać szczęśliwy związek? Czy jeszcze takie istnieją? Oto 5 czynników na których powinien się opierać prawdziwy szczęśliwy związek! Koniecznie sprawdź czy te czynniki są również w Twoim związku!

5 małych zmian w związku, z których Twój facet będzie zadowolony

Pewnie każda z nas chce aby facet z którym jesteśmy był szczęśliwy w związku. Jeśli zauważyłaś, że powoli przestaje być zadowolony zacznij zastanawiać się nad krokami, które spowodują, że Wasz facet znów zacznie się cieszyć waszym związkiem a małe zmiany, które wprowadzisz spodobają się nie tylko jemu ale też Tobie!

Jak wzbudzić w sobie ponownie prawdziwą miłość w długoletnich związku?

Większość z nas będąc w wieloletnim związku zapewne w pewnym momencie czuła, że coś się z dnia na dzień powoli kończy. Czy możliwe, że miłość, która trwała tyle lat mogła tak po prostu ulec wypaleniu? Czy można jakoś uratować wasz związek ? Poniżej znajduje się 6 sposobów na ponowne rozpalenie miłość w waszym związku.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl