Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Czego mężczyźni najbardziej nie lubią w kobiecym wyglądzie?

Mężczyźni są wzrokowcami, dlatego też mają swoje upodobania co do wyglądu kobiety. Mają także listę tych rzeczy, których nienawidzą w kobiecym wyglądzie. Oto kilka najistotniejszych pozycji!

Czym kierują się mężczyźni przy wyborze partnerki?

Wybór odpowiedniej partnerki jest dla mężczyzny czymś bardziej skomplikowanym aniżeli nam kobietom się wydaje. Okazuje się, że to czym w tym wyborze kierują się Panowie wcale nie jest tak oczywiste i jasne. Oto kilka wytycznych, którymi kieruje się facet przy wyborze partnerki!

Dlaczego zakochany facet potrafi zdradzić? Błahe powody!

Zdrada bywa nieco inaczej traktowana przez mężczyzn aniżeli przez kobiety. My podchodzimy do tego zdecydowanie bardziej emocjonalnie. Faceci natomiast traktują to jako przede wszystkim dobrą zabawę i coś kompletnie niezobowiązującego i nieangażującego emocjonalnie. Oto kilka powodów, dla których nawet mężczyzna pozostający w stałym i udanym związku dopuści się skoku w bok!

Jak kochać się dłużej? Skuteczne sposoby na dłuższy stosunek

Brakuje Wam urozmaicenia w sferze seksualnej? Nie czujesz satysfakcji z seksu i nie wiesz co zrobić by nieco udoskonalić Wasze erotyczne doznania? Oto nasze propozycje, co robić by stosunek był dłuższy i kompletniejszy. Te rady sprawią, że będziesz usatysfakcjonowana!

4 małe zmiany w wyglądzie, przez które facet zwróci na Ciebie uwagę

Czujesz, że od pewnego czasu Twój facet totalnie nie zwraca na Ciebie uwagi? Koniecznie musisz to zmienić! Postaraj się zrobić wszystko, aby Twój facet nie mógł oderwać od Ciebie wzroku. Jakie zmiany w swoim wyglądzie powinnaś wprowadzić? Oto lista 4 najbardziej popularnych kobiecych zmian przez, które z pewnością Twój facet zwróci na Ciebie uwagę.

Czy Twój facet ma objawy psychopaty? 3 zachowania, które na to wskazują!

Czujesz, że od pewnego czasu Twój facet zaczął zachowywać się inaczej, niż dotychczas? Czujesz się źle w jego towarzystwie? Odczuwasz osaczenie z jego strony? Zapewne nie jest to normalne, koniecznie porozmawiaj z nim o tym, a jeśli rozmowa nie pomoże zakończ ten związek. Po czym poznasz, że Twój facet zachowuje się jak psychopata? Oto 3 zachowania mężczyzn, które naprowadzą Cię na ten trop.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl