Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


Typy kobiet, które dla mężczyzn są wręcz idealne. O nich naprawdę marzą!

Jest kilka typów kobiet, które stanowią dla mężczyzn naprawdę niesamowitą pokusę. Istnieją cechy charakteru, które działają na facetów tak mocno, że są oni w stanie poświęcić wiele, by nawiązać kontakt z ich posiadaczką. Oto typy kobiet, które uchodzą w oczach mężczyzn za chodzące ideały!

4 błahostki, które potrafią zabić namiętność i pożądanie w związku

Czujesz, że w Twoim związku dzieje się coś złego. Brakuje Wam motyli w brzuchu, chwil uniesienia czy po prostu dobrego seksu? Przyczyn takiego stanu rzeczy może być kilka, najczęściej jednak są to niebezpieczne błahostki, które pozostawione bez reakcji mogą okazać się niszczące.

Czy on nie ma do Ciebie szacunku ? Jeśli tak jest to lepiej go zostaw!

Szacunek to jeden z kluczowych elementów tworzących udany i prawidłowo funkcjonujący związek. Pamiętajmy, że to jak kogoś traktujemy procentuje w przyszłości tym jak my będziemy postrzegani i traktowani. Decydując się na wspólne życie, musimy liczyć się z tym, że każdy z nas ma swoje potrzeby, upodobania ale i pewne „dziwactwa” a my z szacunku do drugiej osoby powinniśmy je akceptować. Czy Twój facet Cię szanuje? A może wykazuje oznaki, które wymieniliśmy niżej, co niestety świadczy braku szacunku?

Skuteczne triki jak uwieść mężczyznę

Mężczyźni uwielbiają kobiety, które wiedzą czego chcą od życia, są pewne swej wartości i potrafią sprawić, że ich samopoczucie poprawia się. Czasami podrywając faceta, który nam się podoba, stosujemy metody zbyt wyszukane, które bardziej zniechęcają aniżeli są pomocne. Co więc zrobić, by nasz podryw był skuteczny a przy okazji wszystko przebiegało w sposób nie skomplikowany? Oto nasze wskazówki.

3 przedmałżeńskie pytania, dzięki którym unikniesz rozwodu

Zapewne większość z nas biorąc ślub po pewnym czasie doświadczyło sporu rozczarowań ze strony swoich partnerów. Jakie to były najczęściej rozczarowania? Czy doświadczyłaś chociaż jednego z nich? Oto lista 3 najbardziej popularnych rozczarowań, które zapewne większość doświadczyła bądź doświadczy po ślubie.

3 rzeczy, które sprawiają facetowi przyjemność - Czy wiedziałaś o nich?

Zapewne każda z nas chciałaby, ale jej facet czuł się przy niej jak najlepiej, niestety nie zawsze mamy świadomość jak sprawić, aby tak było. Co zrobić, aby sprawić naszemu facetowi jak najwięcej przyjemności? Co zrobić, aby czuł się przy nas jak najlepiej? Oto lista 3 podstawowych rzeczy jakie należy zastosować, aby tak się stało. Koniecznie spróbuj zastosować to w swoim związku!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl