Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


3 sekrety długotrwałych związków, dzięki którym przetrwacie!

Każda z par chciałaby aby jej związek trwał jak najdłużej i opierał się na prawdziwych wartościach. Jednak nie zawsze wygląda to tak jakbyśmy tego chcieli, bardzo często życie pokazuje nam, że nasze marzenia o szczęśliwym związku niestety nie zostaną spełnione. Jak sprawić, aby wasz związek przetrwał nieoczekiwany kryzys? Oto lista 3 najbardziej popularnych sekretów długotrwałych związków.

3 typy kobiet, których mężczyźni wręcz nie cierpią!

Zapewne każda z nas chciałaby podobać się facetom zarówno pod względem charakteru jak i wyglądu, jednak nie zawsze te dwie rzeczy idą ze sobą w parze. Jaką więc należy być kobietą, aby facet zauroczył się w was już na pierwszej randce? Oto lista 3 najbardziej popularnych typów kobiet, które faceci zdecydowanie nienawidzą.

3 zasady, które warto ustalić zanim weźmiecie ślub! To bardzo ważne!

Jak wiadomo dzień w którym wiążemy się w związek małżeński z naszym ukochanym jest a przynajmniej powinien być dla nas jednym z najważniejszych. Staramy się od dłuższego czasu aby ten dzień wypadł jak najlepiej, jednak czasami zapominamy o ważnych aspektach, które należałoby poruszyć przed tym dniem. Jakie zasady należy ustalić przed zawarciem związku małżeńskiego? Oto 3 z nich.

Skrajnie emocjonalna kobieta - dlaczego taki charakter jest toksyczny?

Skrajnie emocjonalna kobieta to taka, która od pewnego czasu nie potrafi poradzić sobie ze swoim dotychczasowym życie. Czy w Twoim towarzystwie znajdują się kobiety, które są postrzegane za takie? Może potrzebują Twojej pomocy? Jeśli zauważyliście, że od pewnego czasu z któraś z Twoich bliskich koleżanek dzieje się coś złego koniecznie zacznij działać i zaproponuj pomoc specjalisty. Dlaczego skrajnie emocjonalny charakter może okazać się toksyczny? Oto 3 powody!

W jakich zawodach najczęściej zdradzają mężczyźni? Gdzie kryje się zagrożenie?

Każdy z nas zapewne uważa, że dobra atmosfera w pracy to podstawa, zgadza się! Dobre kontakty pomiędzy kolegami, koleżankami w pracy to ważna sprawa. Jeśli jednak koleżeństwo to zaczyna od pewnego czasu zamienia się w coś więcej, a w efekcie kończy romansem, zastanów się czy nie czas na zmianę pracy. W jakich zawodach najczęściej możesz spodziewać się, że Twój facet da ponieść się pokusie i zdradzi Cię? Oto lista 3 najbardziej powszechnych zawodów w których najczęściej dochodzi do zdrady ze strony mężczyzn.

4 błędy, które popełnia każda z nas starając się o faceta!

My kobiety mamy w sobie trochę z odkrywcy, przywódcy i zdobywcy. Zawsze chcemy wypaść jak najlepiej szczególnie jeżeli chodzi o kontakty damsko – męskie. Czasami jednak zachowujemy się nie do końca właściwie i popełniamy wiele błędów, które w przyszłości mogą rzutować na relacje z facetami. Oto kilka z nich.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl