Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


3 rzeczy, których nie powinnaś przy nim mówić, aby nie urazić jego męskiej dumy

Pewnie każda z nas palnęła kiedyś głupotę i uraziła swojego chłopaka głupim, nieprzemyślanym tekstem. Drogie Panie warto pamiętać, że nasi mężczyźni też mają uczucia i tak samo jak my przeżywają niektóre sytuacje. Może nie zawsze pokazują swoje przygnębienie na twarzy, ale z pewnością w głębi duszy przeżywa i zadręcza się wewnętrznie. Bardzo często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że w danym momencie upokorzyliśmy naszego mężczyznę. Oto 3 rzeczy, które nie powinnaś mówić swojemu mężczyźnie aby nie sprawić mu przykrości.

5 psychologicznych trików, które stosują mężczyźni na randce

Idąc na randkę nie do końca wiesz czego się spodziewać. Jednak już po kilku minutach jesteś w stanie zdecydować czy ten facet ma u Ciebie szanse czy nie. Uważaj, bo faceci doskonale znają i wykorzystują pewne triki, dzięki którym zyskują w Twoich oczach na wartości i atrakcyjności.

5 powodów, dla których mężczyźni kochają brunetki

Brunetki od zawsze cieszyły się powodzeniem wśród mężczyzn. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałaś się na czym polega ich fenomen? Otóż odznaczają się one pewnymi cechami charakteru, które działają na płeć przeciwną niczym lep na muchy.

5 obrzydliwych myśli, które mają faceci w długoletnim związku

Każdy facet czasami myśli o rzeczach mało taktownych wręcz niegrzecznych. Nawet nie przypuszczamy, że nasi partnerzy mogą być tacy wredni i obrzydliwi. Może to i lepiej, że ludzie nie posiadają zdolności czytania w myślach. My mimo wszystko chcemy zaryzykować i zaprezentować Wam kilka obrzydliwych myśli, które mają faceci w długoletnich związkach!

5 złych w skutkach zachowań faceta, przez które cierpi Wasz związek

Jesteś w związku, kochasz swojego faceta jednak są zachowania, przez które wydaje Ci się, że ta relacja nie jest taka jakbyś chciała. Boisz się, że jeżeli on nie zmieni swojej postawy w stosunku do Ciebie i do życia, to Wasz związek po prostu się rozpadnie. Oto kilka zachować mężczyzny, które mogą nadszarpnąć waszą relację i sprawić, że ucierpi na tym Wasz związek.

3 najlepsze miejsca na seks, o których marzy Twój mężczyzna

Twój facet czuję w waszym związku nudę? Ma wrażenie, że wasz seks nie jest tak namiętny jak dawniej? Może to wina czasu a może miejsca? Jedno jest pewne, pora to zmienić i sprawić, że Twój mężczyzna podczas stosunku będzie się czuł jak dawniej. Jakie miejsce na pewno spodoba się Twojemu mężczyźnie? Oto lista 3 miejsc w których wasz stosunek będzie zupełnie wyjątkowy.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl