Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


4 mity na temat idealnego związku, w które każda z nas wierzy

Większość z nas będąc w związku uświadamia sobie jak bardzo różni się moment w którym marzymy o byciu w związku od bycia w nim. Niestety bardzo często jesteśmy rozczarowani, ponieważ nasz związek nie układa się tak jak sobie to wymarzyliśmy. Jakie mity na temat idealnego związku należy obalić jak najszybciej? Oto lista 4 mitów na temat idealnego związku w które wierzy każda z nas.

Stracił na Ciebie ochotę? To może oznaczać tylko jedno! Proste znaki wskazujące na to!

Na początku związku moglibyście właściwie nie wychodzić z łóżka, a dzisiaj widzisz, że on kompletnie stracił zainteresowanie Twoją osobą jako seksualnym obiektem? Cóż…jeśli mas takie podejrzenia, sprawdź jeszcze, czy on zachowuje się TAK:

5 słów, które każdy mężczyzna chciałby usłyszeć od kobiety w długie wieczory

Długie romantyczne wieczory potrzebują należytej atmosfery. Jeżeli już udało Wam się wygospodarować romantyczną chwilę, zadbaj o to, by Twój mężczyzna poczuł się rewelacyjnie. Oto kilka sformułowań, które warto użyć podczas miło zapowiadającego się wieczoru.

6 czynników, które prowadzą do romansu - lepiej ich unikać

Jesteś w szczęśliwym związku i wszystko wydaje się być w jak najlepszym porządku? Czasami pozory potrafią mylić. Oto kilka czynników, które mogą przyczynić się do małego skoku w bok Twojego mężczyzny.

3 błahe powody dla których on rozgląda się za innymi

Zapewne nie jedna z nas miała kiedyś problem ze swoim mężczyzną, który idąc z wami chodnikiem często spogląda na inne kobiety. Jest to niezbyt dla nas miłe, większość z nas często przez takie sytuacje płacze i z pewnością w jakimś stopniu traci wartość siebie. Drogie Panie to nie koniec świata to tylko facet nie trzeba się zamartwiać a wręcz przeciwnie sprawić aby facet z którym jesteście w związku patrzył tylko na Was. Spróbuj znaleźć powód dla którego Twój facet patrzy na inne. Oto 3 podstawowe powody, które mogą mieć na to wpływ.

3 dziwne sytuacje, które napotykasz podczas pierwszej randki

Każdy z nas będąc na pierwsze randce zapewne doznał dziwnych sytuacji, które na długo zapadły wam w pamięci. Nie raz to były dość dziwne a zarazem śmieszne sytuacje. Niektóre z pewnością były dla was bardzo niewygodne a jedyne o czym marzyliście to aby uciec z tego spotkania. Jakie dziwne sytuacje najczęściej napotkasz na pierwszej randce? Oto 3 z nich.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl