Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


3 największe rozczarowania, które możesz doświadczyć w związku

Wchodząc w głębszą relacje z facetem, a w końcowym efekcie wdając się z nim w związek nie zawsze jest tak piękne jak mogłoby się wydawać. Związek to spor dawka nieporozumień i ciągłych sprzeczek, nie daj sobie wmówić, że będąc w związku zawsze będzie kolorowo. Jakie największe rozczarowania możemy doświadczyć w związku? Oto lista 3 najbardziej podstawowych rozczarować, które możesz doświadczyć będąc w związku.

5 błędów które popełniasz na początku związku, a nie jesteś tego świadoma

Właśnie poznałaś mężczyznę, ogromnie Ci się podoba i chciałabyś aby Wasz związek rozkwitał i umacniał się, każdego dnia bardziej. To wspaniale, że snujesz plany i masz marzenia związane z nową relacją. Jednak pamiętaj, nic tak nie odstrasza faceta jak kobieta, która po miesiącu znajomości już ma zaplanowane wszystko co tylko możliwe a nawet zaczyna tego samego oczekiwać od partnera. Lepiej unikaj tych błędów!

Zimowa miłość - dlaczego warto znaleźć kogoś na tę porę roku?

Miłość, miłość w Zakopanem… - utwór Sławomira coraz bardziej zyskuje na popularności. Bije rekordy polubień i sprawia, że tak zimna i ponura pora roku jak zima, zyskuje na swej atrakcyjności. Według większości osób najlepszą porą roku na miłość jest lato – wakacje i beztroska. Jednak to właśnie zima sprzyja szybszemu i efektywniejszemu zakochiwaniu się. Oto kilka powodów, dlaczego tak jest.

Z tych powodów rozstają się długoletnie związki. Niektóre są błahe!

Długoletni związek jest bardziej narażony na powstawanie pewnych sytuacji kryzysowych. Niektórzy nie potrafią poradzić sobie z zaistniałym problemem i po prostu podejmują decyzje o rozstaniu. Oto kilka powodów takiego stanu rzeczy.

Czy Wasz związek się wypala? Te małe znaki mogą o tym świadczyć!

Związek o który się nie dba i którego się należcie nie pielęgnuje często ulega pewnemu wypaleniu. Dlaczego tak się dzieje? I co świadczy o tym, że Twój związek właśnie teraz znajduje się w tym stadium? Oto kilka wskazówek.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl