Miłość

Uczucie, inaczej silna więź emocjonalna między dwojgiem ludzi. W udanej relacji miłość przeobraża się w związek i trwa nadal, zmieniając się z biegiem lat i ewoluując. W tym dziale znajdziesz porady na temat związków, kryzysów i problemów w związku oraz życia intymnego.


3 cechy, które powiedzą Ci, że on jest genialnym kochankiem

Zapewne każda z nas myślała kiedyś o tym jak wyglądałoby jej życie gdyby pojawił się w nim nagle kochanek. Nie jedna też z pewnością zastanawiała się czy nie wdać się w relacje z innym mężczyzną, niż nasz dotychczasowy partner. Podczas wyboru kochanka należy jednak pamiętać o kilku cechach, które powinie posiadać. Jakie cechy powinien mieć idealny kochanek? Oto lista 3 podstawowych.

4 emocjonalne rozterki kobiet w związku - też tak masz?

Emocjonalne rozterki dopadają każdą z nas. Kwestią niesamowicie istotną jest, by adekwatnie sobie z nimi radzić oraz by odróżniać wyimaginowane problemy od tych realnych. Oto kilka przykładów emocjonalnych rozterek kobiet! A Ty przez jaką ostatnio przechodziłaś?

Jak dostać od faceta tego czego naprawdę chcesz?

My kobiety czasami wymagamy od facetów czegoś, co dla nich nie jest wcale taką prostą i oczywistą kwestią. Chcemy być wiecznie zaskakiwane, uwielbiane i stawiane na pierwszym miejscu. Niestety, bardzo często także obrażamy się nie podając konkretnego powodu takiego zachowania. Jak więc dostać od faceta to czego naprawdę chcemy i uniknąć dzięki temu całego szeregu nieporozumień i kłótni? Oto nasze wskazówki!

3 kroki do zbudowania długoletniego związku

Nie ma w życiu nic piękniejszego od długoletniej, szczęśliwej miłości. Bycie z kimś to szereg wielu kompromisów, wyrzeczeń, ale i ogromnych wzruszeń, radości i szczęścia. Jak więc zbudować mocną relację, która będzie w stanie przetrwać nie jedną burzę? Oto nasz wskazówki!

Jak przykuwać uwagę faceta po 40? Te proste metody działają!

Kobiety po 40 to prawdziwe boginie. Są to Panie, które dużo już widziały i przeszły w swoim dotychczasowym życiu. Niewątpliwie kobieta po 40 roku życia to niezwykle dojrzała i kusząca swoją osobowością dama, której nie jeden facet nie potrafi się oprzeć. Jak więc drogie Panie jeszcze bardziej przykuwać uwagę mężczyzn? Spróbujcie tego, a żaden Wam się nie oprze!

Sygnały które wysyła zainteresowany mężczyzna - jak rozpoznać zauroczenie?

Zauroczenie to stan, który zazwyczaj poprzedza miłość. To czy wspomniane zauroczenie zamieni się w coś nieco bardziej głębokiego, intensywnego i prawdziwego to już zazwyczaj weryfikuje czas. My skupmy się na tym co jest tu i teraz. Oto sygnały, które wysyła Ci facet, gdy jest Tobą wyraźnie zainteresowany!

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe
  • jesteśmy ogromną społecznością kobiet z pasją
  • pokaż swoje porady i inspiracje milionowej społeczności
  • wypromuj swój blog

Rejestracja

Aplikacja KobiecePorady.pl